Master of Education: eripedagoogika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Education: Special Education M.Ed. Eripedagoogika Autorid Nõutav: 42/43


Programmi eesmärk on õpetada kasvatajatele ja teistele spetsialistidele põhilisi teadmisi ja spetsialiseeritud oskused vajaduste rahuldamisel õpilastele exceptionalities. Samuti annaks kasvatajad erialase praktika ja vastutav juhtkond. Programm on suunatud laia õppimise vajadusi, sealhulgas raske puudega. See on suunatud isikutele, kellel on bakalaureusekraad ja pakub koolitust üldiselt eriharidust, mis võimaldab valida valikainete abil: vaimupuudega, raske puudega School Nõustamine ja sotsiaaltöös, perekonna- ja inimarengu, Hariduse hindamine ja sekkumine ja juhtimine ja järelevalve .

Eesmärgid

Selle tulemusena koolitus õpetaja olema võimeline:

 • Nimetage konkreetsed õpiraskused õppijate
 • Näidata teadmisi ja oskusi sisuvaldkondade spe-CIAL haridus
 • Töötada välja konkreetsed õppetunde keskenduda õppe laste vajadusi erinevate võimete
 • Loo Õppijakesksete õpetamise strateegiad konkreetsete con-telk valdkondades
 • Kirjeldage rolli eripedagoogika ja eriline edu-mine õpetaja maksimeerida potentsiaali kõige kõrgemal tasemel, et on võimalik
 • Näita tunnustust meeskonnatöö ja koostöö, ja tööd, et soodustada nende seotud ja ressursside töötajad, et tagada õpilaste saavutuste
 • Näidata teadmisi ja oskusi nõustamist ap-proaches ja strateegiad töötavad vanemad ja Fami-valed
 • Osaleda distsiplineeritud küsitlus uurimine viis lai mudelite teadusuuringuteks eripedagoogika, nimelt: kirjanduse ülevaade, juhtumiuuring, programmi hindamine, koge-vaimse õppe- ja klassiruumis põhinev tegevus teadus.
 • Advocate ja üksikisiku nimel erakordse-Itaallased võimaldada sotsiaal-, haridus- ja isiklik kasu, mis on võrreldav eakaaslastega ilma exceptionalities.
 • Mõelda ise ja saada põhjalik arusaam val-UES ja eetika, mis on soovitav tugevdada erialast-ajutise õpetaja roll kogukonna hoone ja arenda-mine.

Riiki sisenemise nõuded

 1. Peab olema kehtiv bakalaureusekraad mistahes valdkonnas ja võib olla: -
  -Trained Lõpetaja - kraadi õpetajakoolitus; või -pre Koolitatud kõrgharidusega - kraad ilma õpetajakoolitust.
 2. Ametliku ärakirja kõik eelmised käinud kolledžid ja ülikoolid.
 3. Tõendid bakalaureusekraadi. Notariaalselt koopia oma kraadi on vaja.
 4. Kaks soovituskirja isikutelt, kes suudavad tõendada, et taotleja tulemuslikkust ja suhtumist töösse.
 5. Muid oskusi, mida võib pidada asjakohaseks University College Sisseastujale juhatuse.
 6. Praegune tööhõive rekord.
 7. Kirjalik üks lehekülg paber eesmärgist ning mõttest koolitus eripedagoogika ja professionaalne arengueesmärke (250 sõna kirjutada)

Õppemaks ja tasud

Õppemaks on laetud per krediidi määr muutuda igal aastal. Kohustuslik University tasud lisatakse muud teemad. Õpilane on kohustatud tegema makseid täies ulatuses, kuid maksegraafiku saab tavaliselt arvepidamise osakond. Praegune tasu krediiti $ 16,000.00 ja õpilasi oodatakse jätkata vähemalt 9 AP õppeaastas.

Taotluste esitamise tähtaeg: Kontakt Graduate School of Education.

Viimati uuendatud dets 2014

Teave kooli kohta

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the ... Loe edasi

MICO UNIVERSITY COLLEGE is registered by the University Council of Jamaica ( UCJ ) to provide teacher education at the graduate degree level. It should be noted that this programme is approved by the University Council of Jamaica ( UCJ ). Näita vähem