Master of Education in alushariduse

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Education in Early Childhood Education

Master of Education programmi, rõhuga alushariduse, eesmärk on anda arenenud kursuste teemadel konkreetse töö lastega, sünnist kuni hinne kolm. Master of Education kraadi, väikelaste rõhku, eeldab tugevat, praegune taust põhimõtteid alushariduse, lapse kasvu ja arengut, õppekava, õpetamise strateegiad, hindamine, töö peredega ja kogukonna ja propageerimine. Kraadi ei ole ette nähtud kursuste sertifitseerimiseks alushariduse.

Vastuvõtutingimused

Iga taotleja peab olema bakalaureuse kraadi regionaalselt akrediteeritud USA kõrgkool või neli aastat samaväärse täistööajaga kolledži töö akrediteeritud välisriigi asutuse.

Minimaalne bakalaureuse astme punkt keskmine (GPA) vaja sisseastumisel on 3,00 on 4,00 skaalal. Õpilased koos GPA vahel 2,75 ja 3,0 võib olla tunnistatud, kui nad näevad vastuvõetav GRE või GMAT skoor võetud viimase viie aasta jooksul taotluse kuupäeva, või täita muid nõudeid kohta programmi direktori äranägemisel. Mõnel juhul katseaja staatuse võib anda neile, kes ei vasta minimaalse vastuvõtu standarditele. Kuigi sissepääs skooriga ise ei kujuta ainus ega lõplik kriteerium andmise või sellest keeldumise sissepääs iga üliõpilane, iga programm, mis kasutab skooriga kaalub neid koos teiste kriteeriumide nagu oluline osa andmise nõuded täielikku vastuvõtmist .

Taotlejad, kellel on magistrikraad ei ole kohustatud esitama hinded GRE või GMAT.

Sissepääs võib tühistada, kui see anti põhjal oluliselt ebaõigeid andmeid või tegevusetuse olulisi asjaolusid, mis selle ajal teada lubamisest, oleks tulemuseks eitamine. Et viia lõpule taotlemise protsess,
taotlejad peavad esitama Graduate School järgmised dokumendid ei ole märgitud teisiti poliitiliste:

  • Taotluse ülikoolilõpetajate vastuvõtu.
  • Menetlustasu.
  • Ametliku ärakirja bakalaureusekraadi alushariduse, Laps ja Pere Uuringud, Lapse kasvu ja arengu, või Põhiharidust saadetakse Graduate School emiteeriva asutuse. Teine võimalus on bakalaureusekraad akrediteeritud institutsioon ja märkimisväärne töökogemus valdkonnas alushariduse.
  • Ametlik aruanne skoor aptitude osad GRE või GMAT, kumb on asjakohane, ja kui vaja, saadetakse otse Graduate School testimise selts.
  • Roim taustakontroll ja FBI sõrmejälgede kontrolli.
  • Laste väärkohtlemine ja hooletusse sõelumine.

Viimati uuendatud aug 2015

Teave kooli kohta

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a ... Loe edasi

Park University was founded in 1875, and is a four-year, private, nonprofit, coeducational, liberal arts institution with degree programs that are fully accredited by the Higher Learning Commission, a member of the North Central Association of Colleges and Schools. Näita vähem
Parkville , Kansas City + 1 Rohkem Vähem