Esialgne programm - viib õpetajate Licensure

Keeled Autor: College of Education

Ülevaade

Teeni oma Õpetamine licensure Ees- kuni kaheksanda klassi õpilased

Inimesed, kelle soov õpetada ja bakalaureusekraadi väljaspool hariduse saab omandada oskusi ja teadmisi, et viia elementaarne klassiruumides. Mis kinnitatud õppekava Arizona State Board of Education, meie Master of Education (med) Põhiharidust valmistab teid saavutada oma õpetajate licensure. Pakutakse online poolt pedagoogikakõrgkoolis see meistreid põhiharidust programm pakub koolitust ja rakendus aitab teil tegeleda ja juhtida noorte 21. sajandi õppekogukondi.

Kogu online meistrid põhiharidust programmi, siis uurib ettenähtud õpetamise meetodeid ja strateegiaid ning arendada uuenduslikke plaane õpitulemuste parandamiseks. Lugege hindamise meetodeid lisaks asjakohast sisu õppijate klassid 1-8. Grand Canyon University (GCU) range õppekava keskendub analüüsimine ja lahenduste väljapakkumisel jooksvaid küsimusi hariduses, nagu üliõpilane kirjaoskuse ja õpetamine inglise keele õppijatele. Vaatlev praktikumid ja õpilaste õpetamine integreerida oma programmi suurendada oma võimet õpetada, plii ja õnnestub kultuuriliselt ja intellektuaalselt erinevate põhikoolid.

Programmid viib õpetaja sertifitseerimine võib nõuda practicum tundi, riigieksamite, õpilaste õpetamine ja institutsionaalse soovitust GCU.

kraadiõppe tulemused

Õpi Foundation põhiharidust

Magistriõpe põhiharidust Internetis ette anda teile sihtasutuste hariduse ja põimub tõenditel põhineva teooria arenenud õpetamismeetodeid. Kõik kursused on otseselt joondatud spetsialiseerunud professionaalse õpetamise taset ja sellega seotud riiklike sisu standarditele.

Selles programmis, siis hindab õpetamisstrateegiate mitu sisu valdkondades, sealhulgas inglise keele kui teise keele (ESL), tervis, ühiskonnaõpetus, matemaatika ja loodusteaduste. Sa said vaatlev ja praktika baasil kogemusi ülesandeid, mis aitavad teil ajal oma õpetaja kandidaat faasi. Teie viimane semester, sa said oma riigi licensure eksamid ja täiskohaga üliõpilane õpetamine komponent.

Mida õpid

Uuring Meie Magistriõpe in Põhiharidust Õppekava

Kogu see online meistrid põhiharidust programmi, siis vaatab järgmisi teemasid:

  • Ehitus, analüüsi ja tõlgendamise psühholoogilised testid mõõta õpitulemusi
  • Koostöö suurendada juhendmaterjalid tõhusust ja õppimise
  • Laadi, päritolu ja ajaloo psühhoanalüüsi ja psühhoteraapia
  • Inimese õppimine ja tunnetuse
  • Humanistlik, transpersonaalse ja eksistentsiaalne psühholoogia seoses motivatsiooni, vajadused, armastust ja olemasolu
  • Teooriad uurimise ja asjakohased testid ning meetmed

Karjäär Tulemused

Rajada uut karjääri haridus

Nagu lõpetanud Master of Education in Põhiharidust Õppekava, siis on kvalifitseeritud jätkata õpetamist kohtadel avaliku, era- ja alternatiivsete haridusasutustes. Potentsiaalne karjääri pealkirjad järgmised põhiharidust õpetaja, lapse arengu spetsialist ja lapse advokaat.

Märkus: See programm oli hiljuti uuendatud. Avalikustamine statistika selle programmi enne selle muudetud märgitud 54% õpilastest lõpetas õigeaegselt (26 kuu jooksul) ja lõpetas keskmine laenu võlg on $ 36,198.

programm asukohad

Internetis

Jätkata järgmise põlvkonna hariduse online kraadi Grand Canyon University. Teeni oma kraad mugavust ja paindlikkust online-kursused, mis laseb sul õppida ükskõik kus. GCU pakub kõige kogenud juhtkond pakkuda online kraadi programmid. Täistööajaga õppejõud ja täielikult koolitatud täiendus instruktorid, mis on varustatud tugeva akadeemilise tausta ja praktilisi kogemusi oma valdkonnas, toetame teid igal sammul. Projekteeritud karjäärile orienteeritud professionaalse meeles, meie online-klassi pakkuda intiimne keskkond, mis stimuleerib huvitavate ja väljakutset arutelud. Vali programmid kogu meie erinevad kolledžid, kõrge nõudlus tööhõive valdkonnas. Klassid hakkavad korduma.

Õhtune

Grand Canyon University õhtul programmid rahuldada nõudmisi töötavad spetsialistid, kes eelistavad in-isik õpikeskkond. Meie öö klassid kokku ainult üks kord nädalas ja pakkuda suhtlemist ja arutelu tüüpiline kolledži klassiruumi. Öö klassid on mõeldud teatud arvu üliõpilaste, pakkudes soe ja toitev keskkond, mis toetab kütkestav kogemus. In õhtul kohordi, siis arengut läbi oma programm, millel on sama karjääri mõtlemisega klassikaaslastega, mis annab võimaluse võrku ja luua suhteid, mis lähevad kaugemale klassis. Klassid algab sageli erinevates kohtades, sealhulgas meie peamine ülikooli.

Http://www.gcu.edu/degreeprograms/ppc

Http://www.gcu.edu/academics/academic-policies.php

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 51 kursust Grand Canyon Universityis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
30 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
24,755 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date