Master of Education

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Education (M.Ed)

Master of Education (M.Ed) programm on 36 krediidi-põhine kahe aasta programm joondatud Tase 9 AÜE kvalifikatsiooniraamistik - QF Ühendemiraadid. Programm keskendub Haridus praktikud, juhid, administraatorid ja spetsialistide laia valdkonda ning sobib ka teistele spetsialistidele, kelle töö on hariduslik komponent või harivat vastutust. Järgmised lood pakutakse programmi raames:

  • Eripedagoogika
  • Matemaatikaõpetus
  • teadushariduse
  • ühiskonnaõpetus
  • Educational Technology
  • Hariduse juhtimine
  • Väikelaste
  • TESOL

M.Ed pakutakse üle nelja semestrit ja viimane semester sisaldab kas nurgakiviks projekti või uurimisprojekti. See programm on akrediteeritud komisjoni Akadeemiline akrediteerimine.

Sisseastujale kriteeriumid

Selleks, et olla lubatud Master of Education taotleja peab: (a) omama tunnustatud bakalaureusekraadi kraadi akrediteeritud ülikooli, teenis distsipliini sobiv M.Ed, kus minimaalne kumulatiivne Hinne punkt keskmiselt 3,0 kohta 4,0 skaalal või tema väljakujunenud samaväärne.

Need taotlejad, kes on huvitatud matemaatika või Science rada peavad samuti:

  1. Matemaatika lugu: on lõpetanud bakalaureuse kraadi matemaatikas, Matemaatiline Science, Engineering või matemaatika haridus (või samaväärne).
  2. Science rada: on lõpetanud bakalaureuse kraad Science või Science Education (või samaväärne).

(B) omama Rahvusvaheline inglise keele testimise süsteem (IELTS) skoor 6,0. Taotlejad, kes ei vasta nõuetele ning M.Ed võib soovi korral taotleda aspirantuur Haridus (PGDE). mis annab võimaluse üleandmine M.Ed kui esimesel poolaastal, võivad nad tõsta oma IELTS ja / või GPA seda vaja siseneda M.Ed või jätkatakse PGDE saada õpetaja kvalifikatsioon.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

ECAE continues to prepare a new generation of graduate teachers and education leaders to INSPIRE, EMPOWER AND TEACH.

ECAE continues to prepare a new generation of graduate teachers and education leaders to INSPIRE, EMPOWER AND TEACH. Näita vähem