Master of Education

Master of Education (med) programmi eesmärk on valmistada haridusasutuste juhid õpikeskkonnad nagu klassiruumid, koolid ja muud õppivad organisatsioonid. Programm on ideaalne hariduse, tervishoiu ja teised spetsialistid.

Programm on pakkuda täistööajaga ja paindliku täistööajaga (Flex-time) alusel. Flex-time võimalus on mõeldud selleks, et töötavad spetsialistid tegelevad töösuhte jätkamine seotud valdkondades uurimisvaldkonnad. Enamik kursusi pakutakse online, aga õpilased võivad ka registreeruda kohapeal kursused (valdavalt nüüd pakutakse kolme Nipissing University ülikoolilinnakud North Bay, Bracebridge ja Brantford). Täistööajaga Med programm on kaheaastane programm. Õpilased Flex-time valik võib lõpetada 3-4 aastat.

Kursused sügis, talv või kevad / suvi mõttes on planeeritud kolmel viisil: (i) võrgust Blackboard Learn (ii) kohapeal üle rea weeknight istungid, või (iii) kohapeal üle rea nädalavahetustel.

Vastuvõtutingimused

Miinimumnõuded sissepääs tasu on bakalaureuse kraad B keskmiselt viimase kümne täis kursused (või 20 poole / semester kursused) lõpetatud. See on piiratud registreerumise programmi. Sissepääs on konkurentsivõimeline. Tähelepanu pööratakse bakalaureuse märgid samuti nõutava lisateabe taotlusele.

Kõik taotlejad peavad esitama vähemalt kolm tähte akadeemilise soovitust professorid ja teised asjakohased spetsialistid, kes oskavad oma ettevalmistuse tase ja valmisolek õpinguteks. Vähemalt üks viited peavad kelleltki, kellel on õigus tegeleda akadeemilise võimekuse ja kompetentsi taotleja võtma doktoriõpe. Viide ei saa kelleltki, kes on isiklikult seotud taotleja.

Sissepääs Advanced alalise

Master of Education kandidaadid võivad saada kõrge positsioon maksimaalselt kahe lõpetaja kolme-krediidi kursused lõpule enne taotluse esitamise ajal Nipissing. Täpsem alalise võetakse arvesse ainult need magistriõppesse võetud kuue aasta jooksul kuulumine Med programmi. Taotlused kõrge positsioon võetakse arvesse ainult vastuvõtu aeg ja ainult magistriõppesse lõpule koos klassi "B" või suurem.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Nipissing Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date