Loe ametlikku kirjeldust

Master of Engineering annab teile võimaluse omandada teadmisi valdkonnas inseneri juhtimine.

Saad teadmisi ja oskusi tegevuse juhtimine, täielik kvaliteedi juhtimine, tarneahela juhtimine, ettevõtte ressursside planeerimise, automaatika, energeetika ja ühiskonna ja projektijuhtimist.

Selle programmi eesmärk on viia õppe erialase praktika ja pakub võimalusi arendada ja rakendada oskusi integreerides samas teadmisi täiendada praktilise tööstuse projekti oma huvitavas valdkonnas või projektiga seotud ühegi teadusasutuste liitunud School of Engineering.

Engineering Management lõpetajate võib jätkata võimaluste tehase toimimist juhid, inseneri juhid, energia juhid, projektijuhid ja inseneri ettevõtluse arendamise juhid.

See eriala ühendab erialade mehaaniline, elektri-, arvuti- ja süsteemitehnika. Seda iseloomustab keskendumine integreerimine, väljas välitööd ja reaalse maailma kohaldamise süsteemid.

Osakonna Infotehnoloogia, ehitus ja keskkond on maailma juhtiv insener tehnoloogia õpetamise ja teadustöö asub Technology Park, maailmatasemel asukoha rüpes 80 ettevõtet luua täiuslikku keskkonda koostöö ja innovatsiooni.

Aastal 2015, 97 protsenti meie ülikooli teadus- oli hinnata maailmatasemel standard või eespool Excellence in Research Austraalia hinnangust mis sisaldas valdkonnas tehisintellekti ja pilditöötluse, elektri-ja elektroonikaseadmete insener ja masinaehitus.

Asekantsler rahvusvaheline Excellence stipendiumi

Rahvusvahelised õpilased võivad saada 50-protsendilist vähenemist nende üliõpilaste panust (õppemaks) kuni neli aastat täiskoormusega õpe. Kuni 20 stipendiumid on saadaval 2017 õpilast, kes on taotlenud õppida UniSA bakalaureuse või magistri (kursuste) kraadi.

Rahvusvaheline Merit stipendium

Rahvusvahelised õpilased võivad saada kakskümmend viis protsenti vähendada nende õpilaste panust (õppemaks) oma esimese õppeaasta selles programmis.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date