Master of Engineering (mina) - süsteemide, võrkude ja turvalisus

Üldine

Programmi kirjeldus

programmi eesmärgid

Selle programmi eesmärk on pakkuda tahke tausta disain ja juhtimine süsteemne inseneri ja võrgu arhitektuur ettevõtteid. SNS spetsialiseerumise õpetab õpilastele süsteemid (Projekteerimisest manustamist), võrkude (Olemasolevad ja uus põlvkond), turvalisus (Funktsionaalsed ja tehnilised) ja organisatsioon (Valitsemise, haldamise süsteemi ...). Toetudes oma teadmisi ettevõtete ja põhilisi kontrollimehhanismeSNS insenerid valmis töötada juht infoturbe ametnikud (CISO) ja tea, kuidas võtta tõhusaid küberjulgeolekumeetmed. Tänu nende võimet mõista riske ja juhtimise äri samuti selgitada parandamist vajavaid valdkondi, mis on seotud infrastruktuuri tehnoloogiaid ja uusi seotud teenused, õpilased on hästi ette valmistatud, et tuvastada ja analüüsida küberrünnakute.

tunnistus

Apoorv CHITRAY - India - süsteemide, võrkude ja Turvalisus

Professorid olid eeskujulik ja abivalmis ja termotuumasünteesi vahel äri ja tehnoloogia kursused on andnud tugeva aluse oma tööstuse väljavaated uurimisvaldkond, mis viib mind hoogustub ärimaailmas. Kursused nagu Võrgu turvalisus, Inventar ja PKI hoolitsetud mulle tehniliselt ühel küljel ja kursused nagu Project Management, Business kirjutamine ja piiriülene haldamine tegi mind õppida ettevõtete keskkonda.

Sisseastujale nõuded

Meie Master of Engineering magistriõppe programm on avatud kandidaatidele, kellel on 4-aastase bakalaureusekraadi (või sellega samaväärne) in Computer Science, Computer Engineering, elektrotehnika või sellega seotud valdkondades. Õpilastele tugeva tausta ehitus ja kraad äri on ka julgustada kohaldama Information Systems Management programm.

Kandidaadid peavad olema ka tugevad analüütilised ja probleemide lahendamise võimalusi. Kandidaadid peavad olema järgmised dokumendid tõlgitakse inglise või prantsuse digitaalsel kujul rakendada.

  • Elulugu
  • Ametlik ülikooli ärakirjad
  • Tõestatud koopia oma bakalaureuse kraadi tunnistus
  • Kinnitatud koopia keskkooli tunnistus
  • 2 soovituskirja
  • Passi koopia
  • TOEFL, TOEIC, IELTS või Cambridge ESOLBULATS rekordtulemused

Vastuvõtmise protsessi on täielikult automatiseeritud ja taotlus tuleb esitada elektrooniliselt meie "Rakenda Hetkel" lehel. Taotlus läbivad kolm etappi:

  1. Valideerimine oma kandidatuuri
  2. Läbiviimine serveri intervjuu
  3. Sissepääs väljakuulutamine

Olekut taotlus edastatakse e-posti teel igal etapil korras.

Viimati uuendatud Mai 2017

Teave kooli kohta

Born in 1984, EPITA (from the French Ecole pour l'Informatique et les Techniques Avancées : School of Computer Science & Advanced Techniques) has been steadily gaining a reputation of excellence a ... Loe edasi

Born in 1984, EPITA (from the French Ecole pour l'Informatique et les Techniques Avancées : School of Computer Science & Advanced Techniques) has been steadily gaining a reputation of excellence among multinational companies, which often recruit our students before the end of their studies. At EPITA, computing and information technologies are considered fundamental subjects and are always placed in the context of students' future managerial role and within the perspective of their position of responsibility. Scientific studies complement this training to broaden and complete the scientific culture vital to the future engineer. Näita vähem