Master of Engineering Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Valige La Trobe'i inseneri juhtimise magister

Seadke end tööriistadesse, mis vajavad inseneritööstuse juhti, ettevõtete, valitsuse ja mittetulundussektorite projekte.

La Trobe ülikooli paindlik määr aitab teil oma elektroonilise, telekommunikatsiooni või arvutitehnikaga seotud tehnilisi oskusi üles ehitada ja arendada oskusi innovatsiooni juhtimiseks teie organisatsiooni sees.

Õppige hea juhtimise aluseid raamatupidamis-, finants- ja turundusteemade kaudu ning seejärel jätkake üksikasjalikumate inseneri- ja ettevõtlusalaste teemadega. Sul on ka võimalus viia läbi sõltumatu disainiprojekt, et anda teile praktilisi kogemusi ja süvendatud teadmisi.

See kursus juhendab kõrgelt kogenud õpetajate personali meeskonda, kellel on erialased teadmised nii äri kui ka inseneriteaduse valdkonnas, et integreerida oma tehnilised ja ärialased teadmised masinatööstuses. La Trobe kujundab oma kursusi teie tulevase karjääriga ja partneritega mitmete kutseorganisatsioonidega.

Karjäärivõimalused

Insenerijuhid integreerivad oma tehnilisi ja ettevõtlusoskusi inseneri strateegiate ja toimingute väljatöötamiseks, rakendamiseks ja juhtimiseks ning võivad leida tööd järgmistes valdkondades:

 • kommunikatsioon
 • kaitseorganisatsioonid
 • disain
 • elektroonika ja mikroelektroonika
 • tootmine
 • meditsiiniline
 • kaevandamine
 • professionaalsed, teaduslikud ja tehnilised teenused
 • kvaliteedi kontroll
 • teadus-ja arendustegevus
 • autotööstus.

Kursuse kirjeldus

Master of Engineering Management kraad on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada teadmisi ja oskusi juhtimise ja juhtimise inseneri-ja sellega seotud tööstusharudes. Alustades põhialuste teadmistega, mida vajatakse kõigist juhtidest, olenemata kontekstist, jätkub see kursus, et pakkuda teile võimalust arendada teadmisi nii juhtimise kui ka insenerite spetsialiseeritud valdkondades.

Kursuse peamised eesmärgid on varustada teid ideede arendamiseks vajalike vahendite ja oskustega, juhtida ja hallata organisatsioonilisi tegevusi masinatööstuses ning arendada oma inseneriõpet kraadiõppe tasemel.

Sisseastujale Nõuded

Minimaalne Riiki sisenemise nõuded

Nelja-aastane Austraalia bakalaureuse kraad elektroonikas, telekommunikatsioonis või arvutitehnikas või teaduse tunnustamise aste sobivas valdkonnas või heakskiidetud rahvusvaheline samaväärne. Minimaalne taust digitaalses loogikas, arvuti arhitektuur, matemaatika teise taseme tasemel ja põhilised programmeerimisoskused C- või C ++ -s.

Enne õppimist arendada töökogemus või erialane akrediteerimise, kus see loetakse vähemalt samaväärne sellega, mis on saadud bakalaureuse kraadi, võib lugeda. Taotlejale pakkuva pakkumise tegemisel kaalub ülikool paljusid tegureid, et teha kindlaks, kas taotleja on tõendanud oskust töötada magistriõppe tasemel, sealhulgas akadeemiline rekord, inglise keele oskus ja / või asjakohane töökogemus vähemalt 5 aastat.

Minimaalsed arenenud nõuded

Taotlejad, kellel on eelnevalt omandatud õpinguid nelja-aastase Austraalia bakalaureuse kraadina insenerivaldkonnas või teaduse tasemekindlusega vastavas valdkonnas või heakskiidetud samaväärse kvalifikatsiooniga ja kes on läbinud asjakohase tasandi juhtimisuuringud, võivad olla abikõlblikud Kursuse esimesel poolaastal taotleda kõrgelt arenenut positsiooni. Samuti on nõutav digitaalse loogika, arvutiarhitektuuri, teise taseme matemaatika taseme minimaalne taust ja C või C ++ põhilised programmeerimisoskused. Sellistel juhtudel annavad need üliõpilased kõrgelt arenenud ametikohtadele 180 ainepunkti MEM-s, kusjuures 60 ainepunkti on juhtimisküsimustes arenenud.

Taotlejad, kellel ei ole bakalaureuse kraadi, kuid kellel on vähemalt viis aastat näidatud vähemalt viieaastane töökogemus, võivad olla õigustatud esitama kursuse esimese semestri nelja õppeaine kohta täiendõppe. Ülikool võib arutleda paljude tegurite, sealhulgas inglise keele oskuse, akadeemilise rekordi ja / või töökogemuse üle, pakkudes taotlejale kõrgemat seisundit.

Kursuse nõuded

 • Kraadiõppe eelduseks on 16 ainepunkti lõpetamine kokku 240 ainepunkti.
 • Kursuse kestus on 1,5-aastane täistööajaga õppetöö sugulasüliõpilastele ja 2 aastat mitte-sugulasõppe üliõpilastele.
 • Kursust saab alustada 1. semester, 2. semester või suve semester.
 • Objektid, millele on märgitud *, on sihtasutus. Kui üliõpilane soovib suve semestri käigus alustada kursuse, peavad nad läbima kahe kursuse täiskoormuse ilma nelja sihtasutuse alal oleva täiendava staatusega (krediidi).
 • LTU0AIM on mitte-krediidi teema, mida peate täitma esimese semestri alguses. Selle teema eesmärk on suurendada teadmisi ja teadlikkust akadeemilise terviklikkuse küsimustes.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem