Karjääri Corporate Finance ja teha mõju piires rahvusvahelises firmas.

Hult üheaastane Master of Finance varustab sind vundament vaja tegeleda keerulise maailma ettevõtete finantsjuhtimist. Õpi nii keelt äri ja taktikaline rahalist vajalikud oskused, et avaldada mõju ka ettevõtte rahanduse ja raamatupidamise.

masterf01

Locations

Alusta oma programmi Boston ja on võimalus, et pöörata kuni kaks Hult ülikoolilinnakud oma valikained on osa meie Global Campus Rotation.

Teie Master of Finance lühidalt

Kes on see programm?

Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad alustada karjääri jooksul rahanduse funktsiooni rahvusvahelised ettevõtted.

Mis te õpite

Smart finantsjuhtimise otsuseid maksimeerida aktsionäri ja äriühingu ja piirtase riski. Roll finantsjuht ja ettevõtte rahanduse meeskond on optimeerida majandustulemusi. Nad teevad seda, otsivad võimalusi, kuidas rahastada investeeringuid, vabastada kapitali ning vähendada kulusid. Mõistes mutrid ja poldid äri ja mida juhib numbrid, nad ka nõu, milliseid tegevusi juhtida kasumlikku kasvu. Master of Finance kraadi eesmärk on anda õpilastele selle laius ülevaate.

Miks Hult?

Kell Hult Bostoni ülikooli, siis saad elavad hulgast mõned tippspetsialistidega valdkonnas raamatupidamine, investeeringute juhtimine ja konsulteerimist firmad nagu PwC, Ernst & Young, KPMG, Deloitte, Fidelity, State Street Bank, Boston Consulting Group, ja Bain Capital kõiki kutsudes Boston kodus. Hult toob kaasa ka äri praktikud klassiruumi. Näiteks Hult raamatupidamise professor Tom Porter on üle 30 aasta pikkune erialase raamatupidamise kogemus, samas Hult professor Jon Bentley teeninud partner PwC.

Õppekava

sukeldamine

Teie Master of Finance programmi algab kolmenädalane Keelekümblus.

Keelekümblus on esimene muidugi meie kõigi magistrikraadi programmid ja paneb aluse edukaks aastaks. See on kombinatsioon õppimise akadeemilise põhialuste, meeskonnatöö ja sepistatud ühtsustunde hulgast classmates.You on ka võimalus orienteeruda ennast elu Hult ja oma uue kodu linna.

Keelekümblus muidugi valmistab teid areneda Muodokas äri spetsialistid kestel oma programmi ja annab teadmisi ja oskusi rakendada kompetentsi lähenemine juhtimise arendamine.

Sul end muidugi nurgakiviks simulatsioon, mis tutvustab teile keeruline, integreeritud kõrgetasemelist äri probleemide true-to-elu rühma koosseisus. Sa arendada ja teostada ettevõtte kasvustrateegia juhtimisel kõik tegevusalad äri.

Core kursused

Oma esimese kolme moodulite oma põhilisi kursusi keskendub põhialuste finants-õpetas ülemaailmsest vaatepunktist. Siis kohandada oma lõpliku kaks moodulit oma isiklikud huvid ja karjääri eesmärgid koos valikained, et teie valida, kas võtta igal meie kuus globaalse ülikoolilinnakud.

 • Finantsarvestus
 • Financial Management
 • Juhtivad Raamatupidamine
 • Modeling & Analytics
 • On raamatupidamise ja kontroll
 • Äriühingu finants-
 • Maksu- tegurid äriotsuseid
 • Sisemine Consulting ja kontroll
 • Reguleerivad Keskkond
 • Kohtuekspertiisi Raamatupidamine ja finantsuurimisi
 • Rahvusvahelised finantsaruandluse

Valikained

Osana oma Master of Finance, siis on võimalus võtta neli valikained oma valik, kui olete edukalt läbinud kõik põhilisi kursusi. Võite valida, kas toetuda teadmisi, mida on juba omandanud ajal oma põhilisi kursusi, või saate valida jätkata mõista paremini ala isiklik huvi.

Praktiline kohaldamine Simulatsioonid & The Hult Business Challenge

Rakendades äri teooria realistlik stsenaariumid on kesksel kohal kõigis aspektides Hult õppekava. Klassid on rikastatud praktilise rakendamise igal võimalusel ja oskused pannakse proovile nii virtuaalse ja reaalse maailma projekte.

Karjääri areng

Liikumine rahvusvahelise tööotsimise vajab individuaalset lähenemist. Kell Hult, oleme eksperdid rahvusvaheliste üliõpilaste praktika ja töötada üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia.

Karjäär Fast Track

Mida varem hakkate oma tööotsimise, seda suurem on sinu võimalus edu. Meie Karjäär Fast Track programm võimaldab teil on kõik paigas, siis võite alustada tööle kandideerimisel niipea kui saabuvad ülikooli.

Enne oma alustada oma programmi Hult, pead juurdepääsu tarkvara, mis annab teile rida-line CV läbivaatamine, webinars CV kirjutamise maailmaturul tööhõivesuundumused ja luua sihitud tööotsingu strateegiat. Nii et kui jõuate campus saate keskenduda oma õpinguid, koostöövõrgustike võimalusi ning hakata oma tööotsimise kohe.

 • Line-realt CV kommentaare
 • Veebiseminarid globaalse tööhõivesuundumused, isikupärastamiseks tööotsimise ja kuidas saada oma CV ülemaailmselt konkurentsivõimelise standard
 • Interaktiivne istungid ekspert Karjäärinõustajate

Isikliku toetust

Me töötame üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia ja annab sulle vahendid, et täita seda.

Coaching
Kogu oma programmi, saate osaleda töötubades ja treeningud on varustada teid teadmisi ja oskusi sellistes valdkondades nagu LinkedIn optimeerimine, isiklik branding, läbirääkimised, intervjuu ettevalmistus ja tööotsingu strateegia.

Nõuanne
Sul on määratud isiklik Töö nõunik, kes töötab koos teiega üks-ühele, mis aitavad teil seisukoht ennast sisestada oma sihtasukohas ja tööstuses. Nad võivad soovitada kõike viisade Töötaotluste ja pikaajalise karjäärivõimalusi. Sul on ka võimalus avaldada vilistlased mentor.

Sündmused
On pakitud ajakava karjääri sündmusi, mis toovad firmad campus esitada, võrgu- ja värvata, samuti vilistlased mikserid, ekspert külalisesinejad ja karjääri avatud uste päevad.

Pärast lõpetamist

Teie karjääri ei lõpeta, kui lähete ja samuti ei Hult toetust.

Pidevalt viibimise ühendatud

Teie vilistlaste võrgustik on üks teie suurim vara, Hult Connect on online portaal, mis võimaldab linkida koos 16.000 Hult vilistlased töötab iga suur tööstusharu igas maailma nurgas. Sul on ka juurdepääs meie globaalse tööd pardal, nii et saate jätkata ära meie suhted maailma top tööandjad otsivad talente. Hult Vilistlaskogu mentorlusprogrammist pakub võimalust olla osa coaching järgmise põlvkonna liidrid tulevad välja Hult.

 • Hult Connect, internetiportaali meie 16,000+ vilistlaste võrgustiku
 • Vilistlased mentorlusprogrammist
 • Global töö pardal ja võrgustiku ürituste

Elukestev haridus

Muutus ei lõpe kunagi, nii et teie äri ei tuleks õppimist kas. Meil annaks sul jääda up-to-date arengutendentside võttes tasuta valikainete igal aastal oma ülejäänud elu.

Üks valikainete aastas meile.

Enamik karjääri span aastakümneid ja oskusi saab muuta nagu te arengut kõige vanemal. Kiire tempo muutus tähendab ka tulevikus kriitiline äri teadmisi oleks lihtsalt olnud võimalik õppida jooksul oma programmi. Enne 2004. aastat ei olnud Facebook või YouTube; ei iPhone ega Airbnb olemas enne 2007 ja veel mõista mõju need uuendused on kriitiline äri edu täna. Kell Hult, saate värskendada skillset või saada kuni kiirus uut äri trend registreerimisega üks plaaniline aastas igal meie globaalse ülikoolilinnakud. Seal on väike registreerimistasu, kuid loomulikult on muidu tasuta.

Executive Education võimalust elu.

Selle asemel, et õppimine plaanilist igal aastal Hult vilistlased saavad registreeruda erinevaid juhtivatel Summer Executive Education programmid on meie ajalooline Ashridge Estate ülikooli Berkhamsted, Suurbritannia kursuste funktsioon erinevaid juhtimise ja arendamise programme ja on õpetanud ekspertide praktiline, teoreetiline ja äritegevuse kogemus. Seal on väike registreerimistasu, kuid kursused muidu maksab üle $ 10.000, et kokkuhoid aja jooksul Hult vilistlased on märkimisväärne.

Sisseastumise ja tasud

Hult on terviklik lähenemine teie taotluse läbivaatamist. Lisaks akadeemiline saavutus, vaatame kultuuriteadlikkust, juhtrolli potentsiaali ja sõita õnnestub.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 3 kursust Hult International Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
43,250 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Hult MA portrait