Master of Fine Arts in film

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Fine Arts in Film

Õpi. Rigor, distsipliini, karm kriitika. Professionaalsus. Need väärtused ja traditsioonid on põline Art Centers DNA.

Puuduvad piirid seas erialadel. Collaborations ja üliõpilasi kõigi peamiste võimaldavad ideid areneda, pakkudes võrratu loominguline keskkond filmitegijad.

Creative vabaduse ja tugev rõhk visuaalse jutustamise on tunnuseid meie programmi. Klassi suurus on väike. Õpilased hakkavad filme kohe ja saada valda läbi range praktikas oma käsitöö. Meil on paindlikud iga õpilast õppima kõige paremini täita oma konkreetsed eesmärgid.

Graduate Film õpilast keskenduda suunates; toodavad; filmistsenaariumi; digitaalne, film ja stereoskoopiline 3D kino; pilditöötlusprogrammidega, helikujundus, värvi liigitamise ja VFX. Teaduskonna mentorid - eeskujulik kunstnikud ja filmitegijad kogu maailmast - suunata ja aidata õpilastel arendamise, disaini ja tootmise oma projekte.

Puuduvad takistused raskendavad üliõpilastele oskus ettekujutus ja realiseerida oma tööd. Peale lühikest ja täispikad jutustuste puhul filme, Graduate Film üliõpilased loob dokumentaalfilme, kaubaautod, ja ametlikke teadaandeid või reklaamfilme klientidele nagu ÜRO ja Ameerika Punase Risti kaudu Art Centers unikaalne DesignMatters programmi.

Meie asukoht Lõuna-California, Capitol meelelahutustööstuse, teeb kunstikeskus ideaalne valik ambitsioonikaid ja praegune filmitegijad oma oskusi ja arendada oma mõisted. Meie auhinnatud vilistlased on silmapaistev kõiki meelelahutus - direktorid, kirjanikud, tootjad, operaatorid, heliloojad, juhid, toimetajad ja VFX kunstnikud.

Viimati uuendatud juuni 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution.

The Art Center community—students, faculty, staff, trustees and alumni—came together throughout 2010 to envision the future of our institution. Näita vähem
Pasadena , Santa Barbara + 1 Rohkem Vähem