Master of Fine Arts

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Fine Arts

Nii range ja väga selektiivne, Master of Fine Arts (MFA) programm valmistab teid karjääri professionaalse kunstniku. Kunstiline innovatiivsus ja loovus on olulised omadused, mis on väga ülekantavad laiema ühiskonna valdkondades. Õppekava integreerib praktiline ja oskusi seoses erineva meedia ja erialadel; saate lihvida oma praktikas läbi üksikute innovatsiooni, loominguline koostöö, mitteametlik Mentorlus ja akadeemilise diskursuse. MFA õpilased on registeeritud nii SMFA ja Tuftsi ülikooli ja lõpetanud kaks aastat MFA kraadi Tuftsi.

Key programmi aspektid on järgmised:

  • Vaheldusrikas õppekava, mis ühendab praktiline ja oskusi seoses erineva meedia ja erialadel.
  • Professionaalne areng hulgas Contemporary Art Seminar (CAP), lõpetanud grupi kriitika, individuaalsed kohtumised koolilõpetaja nõustajad ja toetada karjääriteenuste.
  • Õppetöö võimalused ja võime taotleda väljaspool näitusi ja toetused, sealhulgas SMFA Travel toetusi.
  • Kollokviume et uurida õigeaegne ideid kujutava kunsti ja kunstiteooria. Sügisel kollokvium 26. novembril 2012. "No Tolm digitaalarhiivi ?," uuris tootmise ja kasutamise kaasaegse digitaalse arhiivi probleemkohtade mõisted autoriõiguse, kättesaadavus ja püsiv, kuid pakuvad uusi vormi ühendada meie minevikku.
  • Suursugune külastades õppejõud ja külalisesineja.

Selle programmi saate lõpetada 60 ainepunkti, sealhulgas studio, neljas lõpetaja seminarid ja kaks kunstiajaloo ja kaks akadeemilise valikained ülemises või magistriõppe tasemel Tuftsi ülikooli. Sa pead oma pooleraviisilistele stuudio ruumi ja juurdepääsu kooli õppejõud ja seadmed. Lõputöö näituse toimuvad Tuftsi ülikooli.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School of the Museum of FineArts was designed by artists, for artists. It puts you, the artist, at the center. You will be encouraged here. You will be pushed. To take risks. To work in a medium y ... Loe edasi

The School of the Museum of FineArts was designed by artists, for artists. It puts you, the artist, at the center. You will be encouraged here. You will be pushed. To take risks. To work in a medium you've never tried before. But you won't be told what to do. You will work with the faculty to develop your own voice, your own point of view; which is why our students, our graduates, go on to define new directions in the arts. Many are pioneers in their field. Others create entirely new fields. The education you receive here will prepare you for a world that is constantly changing and constantly placing very high demands on its participants. Näita vähem