Master of Fine Arts

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Fine Arts

Whitecliffe Master of Fine Arts õpib Auckland ainult madala residentsusest kraadiõppe kujutava kunsti programm. Nad kogevad intelligentne arutelu, range kriitika ja kõrge kvaliteediga kohtab erakordse kunstnikke Uus-Meremaa ja välismaal, lõpetab oskusi saada juhid oma valitud valdkonnas.

Master of Fine Arts kraadi programmi Whitecliffe College of Arts & Design on täistööajaga, kaheaastase madala residentuuri programmi, hõlmab nelja nädala pikkune seminarid aastas. Studio põhinev järelevalveasutuste toeta üksikud õpilased kriitiliselt käsitleda oma praktika ja edukalt läbirääkimisi nõuetele MFA teaduskraad.

FILOSOOFIA

Master of Fine Arts programm valmistab kunstnike karjääri töötavad mitmekesine valdkonnas kaasaegse kunsti tavade üle nii kohalike kui ka rahvusvahelises kontekstis. Välisministeerium on interdistsiplinaarne ja aitab õpilastel arendada oma individuaalset lähenemist tavade ja uurimistööde esitamise kaudu regulaarselt kriitika, järelevalve- juhendi, seminar osalemine ja keskenduda näituse ja avaldamise praktika. Välisministeerium programmi interdistsiplinaarse struktuur ja filosoofia toetab kunstnike moodustavad suurema arusaamise, kuidas kunst ja teoseid tegutsevad maailma ja aitab õpilastel süvendada oma teadmisi kontekstides, mis kujundavad laius ja eripära kaasaegse kunsti praktikas.

Madal residentuuri struktuur

Madala residentuuri struktuuri MFA programm soodustab võimet kunstnike õpib programmi elada ja töötada kõikjal Uus-Meremaa. Iga MFA õpilane valib ja / või on määratud kaks järelevalveasutuste, kes toetavad otseselt üksikisikuid arendada nii stuudios ja kontekstuaalne mõõtmed nende individuaalse kunsti ja / või teadustöö praktika. Juhendajad külastada regulaarselt õpilaste stuudiod ja / või näitusepinnad - kus iganes nad olla - ja osaleda iga seminarid vajaduse korral. Madala residentuuri struktuuri MFA Samuti võimaldab õpilastel tasakaalu uuringust nõudmistega palgatööd.

Seminarid ja järelevalve

Seminarid toimuvad ülikooli, kuid järelevalve säilib off-campus online kontakt õpilaste ja nende juhendajate ja regulaarne stuudio külastused. Kord kvartalis plaanilise seminar struktuuri Whitecliffe on MFA programm mahutab registreerunud kunstnikud regulaarselt kohtuda ja töötada koos rahvusvaheliselt tunnustatud kunstnikud, kriitikud ja haridustöötajatele, mis võimaldab sisend, mis võib muidu olla raske ligi pääseda. Intensiivne vormi seminarid on üles ehitatud temaatiliselt arutelusid, külaline kunstnik esitlusi, näituste külastused ja stuudio kriitika.

Viimased lugupeetud külalised Whitecliffe on MFA programm hõlmab Courtney Johnston, Luke Willis Thompson, Lisa Reihana, Tessa Laird, Judy Millar, Mikala Dwyer, Eleanor Heartney, Grant Stevens, Laresa Kosloff, Matt Saunders ja Anders Ruhwald. Järelevalvenõukogu MFA programm kuuluvad praegu kriitik ja kirjanik Anthony Byrt ja kunstnikud Dane Mitchell, Yvonne Todd, Glen Lumi, Yolunda Hickman ja Imogen Taylor. Whitecliffe teaduskonna tööd ka toetada MFA programm läbi seminar tarne ja õpilase järelevalve rolli ning sisaldavad väga lugupeetud kunstnike ja kasvatajad Noel Ivanoff, Matt Ellwood, David Cowlard, Julie Downie, Steve Carr, Christina Loe, Tanya Eccleston ja Becky Nunes.

Taotlemine ja lubamine

Rakendused sissepääs sulgub iga aasta detsembri alguses, enne esimest seminari MFA akadeemilise aasta jaanuaris. Piiratud kohtade olemasolul; soovitame varakult taotlus kui võimalik. Taotlejad on valitud läbi portfelli baasil taotlemise protsess, mis põhineb nende tase akadeemilise ja kunstilise saavutuse ja võib paluda osaleda valik intervjuu. Taotlejad peavad olema edukalt läbinud Level 7 (Bachelor of Fine Arts / Bachelor of Visual Arts), või samaväärse B või kõrgem, kaalumiseks.

Master of Fine Arts on kinnitatud ja akrediteeritud Uus-Meremaa Kutsekoda (NZQA) sätete alusel Hariduse Act 1989.

Peamised faktid

  • Riiklik kvalifikatsiooniraamistik (NQFides) TASE: 9
  • NQFides AINEPUNKTIDEST: 240
  • EFTS: 2.0
  • EXIT Kvalifikatsioon: Magister kunsti
  • KVALIFITSEERIMISE CODE: PC2275
  • Kestus: 2 aastat LOW-RESIDENTSUS
  • JÄRGMINE INTAKE: jaanuar 2018
  • Taotluste esitamise tähtaeg: 10. detsember 2017
  • Kohti: maksimaalselt kaheteistkümne PER INTAKE
  • CAMPUS: peamine ülikooli, 24 BALFOUR ROAD Parnell, Auckland 1010 Uus-Meremaal
Viimati uuendatud märts 2017

Teave kooli kohta

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational ex ... Loe edasi

Whitecliffe is an independent Arts and Design school of choice, producing the highest quality graduates and shaping exceptional creative citizens. Whitecliffe provides life-transforming educational experiences in arts and design through teaching and research, educating students to shape culture through the practice and critical study of the arts. Näita vähem