Master of Global Music GLOMAS

Master of Global Music (GLOMAS) on uus, uuenduslik ja spetsialiseeritud koolilõpetaja Õppekava pakutakse koostöös kõrgkoolide vahelise kolmes Põhjamaade rahvad. Õpilased viiakse peamiselt seotud ühe kolmest glomeeruli asutaja partner institutsioonide Taanis, Rootsis ja Soomes, kuid osaleb ka ühiskursusi toimuvad iga institutsioon, mille eest sõidu- ja majutustoetus kulud tavaliselt kaetud.
9568
Enamikul juhtudel magistrikraadi programmi kestab 2 aastat. Lisaks kursuste, kõik õpilased läbi ka välitöid välis-või vähemus muusikakultuuri. Õpilased pakutakse võimalusi välitöö kaudu partner institutsioonidega lõunapoolkeral, eriti Aafrikas ja Lähis-Idas.

Programm rõhutab arengu "bimusical" performance oskused, tavaliselt vähemalt kaks traditsioonid erinevates maailma osades, samuti uuringuid seotud teemasid karjääri professionaalne muusik, sealhulgas sellistes valdkondades nagu muusikaline juhtimine ja juhendmaterjalid oskusi, projektijuhtimise juhtimise ja rakendusuuringuid. Programmi viib Master Degree of Music (MMU).

Ühise keele programm on inglise keel.

Programmi kirjeldus

Master of Global Music (GLOMAS) on ühise õppekava pakutakse koostöös kõrghariduse muusika akadeemiates kolmes rahvad: Royal Academy of Music (Aarhus, Taani), Lund University, Malmö Muusikaakadeemia (Malmö, Rootsi) ja Sibelius Akadeemia (Helsingi, Soome). Programmi viib magistrikraadi vastavalt iga institutsiooni määruste ja siseriiklike õigusaktidega.

GLOMAS on väga uuenduslik interdistsiplinaarne programm, mis reageerib tulenevatele uutele vajadustele globaliseerumise muusika valdkonnas. Programm rõhutab arengu "bimusical" performance oskused (tavaliselt vähemalt kaks traditsioonid erinevates maailma osades), samuti uuringud seotud teemasid karjääri professionaalne muusik, sealhulgas sellistes valdkondades nagu muusikaline juhtimine ja juhendmaterjalid oskusi, projektijuhtimise ja rakendusuuringuid.

Kaheaastase programmi (120 ECTS / 150 ECTS Soomes) on paindlikud erinevate õpilaste erialade nende kodus institutsioonid läbi valikainete kursused ja lõplik projekt, mis põhineb isiklikele huvidele. Samal ajal, see ühendab õppekava vajalike uuringute pakutakse ühiselt läbi kombinatsioon näost-näkku ja online-kursused. Õpilased mõnikord oodata reisida teise liikme institutsioonide ühiste kursuste ja teeme välitööd uuringud (tavaliselt ajal aastas 2 oma kraadi) kohtades, kas väljaspool Põhjamaades või etniliste vähemuste kogukondade Põhjamaade rahvad. Pärast sissepääs selle programmi, õpilased liituda online võrgu jaoks välja töötatud programm, et hõlbustada teabevahetust üle kolme liikme institutsioonid kui ka edasijõudnutele ja õppejõud "väljal", kes juba teevad muusika teadus või tulemuslikkuse projekte väljaspool Põhjamaadest või etniliste vähemuste kogukondade Põhjamaades.

Valmib selle Master programm näitab: (1) kõrgel tasemel põhjaliku muusikute, mis ületab kultuuriliste piiride, (2) teadmised nii traditsioonilise ja kaasaegse hübriid muusikažanrite ja väljaspool Euroopat, (3) võimet tõhusalt kaasa muusika ansamblid, suhelda ja õpetada muusikat kogu mitmekesisuse ametliku ja mitteametliku seaded ja (4) võime edukalt arendada, dokumendi ja juhtida kultuuridevahelise muusika projektides.

GLOMAS Programmi eesmärk on mängida teosed rolli tasandil nii üksikute õpilaste ja Põhjamaade ühiskonda, laiendades muusikute ja suurendades nii kultuuridevahelist mõistmist ja elukestva muusika õppimise ja väljaspool kooli.

Aste

Pealkiri kraadi inglise keeles: Master of Global Music, GLOMAS (pealkiri mõnevõrra erineda vastavalt siseriiklikele õigusaktidele)

Vastuvõtutingimused ja valikukriteeriumid

  1. Konkreetsed vastuvõtu nõuded: bakalaureusekraad Muusika vms.
  2. Valiku meetod: Põhineb kirjaliku avalduse (sealhulgas audio-visuaalne materjal), piiratud arvu taotlejate on otsustanud jätkata audition ja vestlust.
  3. Audition ja intervjuud
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatoriumis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
aug 2019
Duration
4 - 5 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date