Master of IT Business (MITB)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lõplik Master of IT Business (MITB) Programm annab teile ainulaadse serv teadmisi andmed, protsessid, tehnoloogia ja juhtimise strateegiaid. Kahe ainulaadne eriala lugusid valida, siis tuleb valmis kaasa tööstuse muundumise ajal.

Financial Services Track: Singapur kasvavat väärikus kui Aasia pangandus-ja finantsteenuste hub nõuab uut tüüpi äri IT spetsialistid kiiresti kasvav finantsteenuste sektoris. SMU MITB (FS) on intensiivne programm, mille eesmärk on peigmees maailmatasemel spetsialistid vilunud protsessi juhtimine, operatsioonide, tehnoloogiliste lahenduste ja innovatsiooni strateegiad. Selle õppekava sisendit üle 60 tööstuse eksperdid, annab põhjaliku teadmisi äri meetodite ja juhtimise kontseptsioonide ja tehnoloogia Operations Group. MITB (FS) on suunatud T & O spetsialistid, kes soovivad suurendada oma teadmisi, et edendada oma karjääri ja teised spetsialistid soovivad alustada pangandus T & O karjääri.

Analytics jälgida: Konkurentsivõimeline keskkond, sorteerimis Business Intelligence ja andmete Analytics on reaalajas otsuseid teha, luua väärtust ja arendama püsiva konkurentsieelise hädavajalik. SMU MITB (AT) on Aasia esimene professionaalne magistriprogrammi selle nõudluse rahuldamiseks. Co-kujundatud juhtiv ülemaailmne ja piirkondlik sektor äriühingute hotellindus, turism, logistika, jaekaubanduse, tervishoiu, avaliku sektori ja telekommunikatsiooni, see tõotab jõuline ja süstemaatilist arusaamist üle, tegevusi, andmeid, tehnoloogiliste lahenduste ja juhtimist. See on suunatud spetsialistide tausta informaatikas, infosüsteemid, IT, ehitus või Sciences.

Analytics Track (Blended Learning): MITB Analytics segaõppeprogrammi eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga programm, mis on kättesaadav globaalse publiku (keskendudes Aasia), mis järgib olemasolevate MITB (Analytics) õppekava. Segaõppekultuuri MITB programm võimaldab spetsialistid, kes ei suuda ümber teise riiki, jätkata kraadiõppe. Klassi istungid on kombinatsioon näost-näkku loengud ja online loengud arutelusid, käed-lab istungid, probleemide lahendamise harjutustundide ja rühmatööd.

Financial Services Analytics Track: Tehnoloogia on tõstnud ümbriku finantsasutuste mitmel rindel - näiteks klientide andmed, risk meetmed, võimsus, turu ootusi ja tegevuse tõhusust. Asutused, mis võimendab analytics saada ülevaadet oma klientidele, tegevust ja turuvõimalusi saab oma positsioon jätkuvat edu. Ümberkujundamine andmed vaidlustatavad teadmisi nõuavad analüüsi ja inimeste teadmisi äri valdkonnas ja oskusi kasutades vahendeid. Analytics saab võimendatud kõikide tegevusvaldkondade finantseerimisasutus valdkondades, mis hõlmavad, kuid mitte ainult kliendi hõõrdumine, ristmüük, tehingu väärtus saab lukustamata Analyticsi. Lisaks analytics aidata võidelda pettuse tõhusamalt kaitsta samal ajal klientidele. Täna, riskijuhtimise tuleb taaselustada; optimeerimine on vaja sõita kasumit. MITB (FA) ilm agility tõlkimisel andmed konkreetsete vaidlustatavad teadmisi, et juhtida kasvu finantsteenuste sektoris

elamu programmid

Osaajaga & Full Time Uuringud Täistööajaga kandidatuuri 1 aasta kuni 2 aastat ja 8 kuud.

Osalise tööajaga kandidatuuri 2 aastat kuni 4 aastat.

MITB programm töötab oma õppeaasta 3. regulaarselt tingimustel. Kõik need 15-nädalase regulaarselt tingimustel seejärel edasi jagatud kahte 7-nädalase mini-terminid 1-nädalane paus.

Kõik klassid viiakse läbi kas tööpäeva õhtuti alates 19:00 aastast laupäeva hommikul või laupäeva pärastlõunal. Need ajastus on otsustanud tulla töögraafiku meie osalise tööajaga üliõpilased, kes on samaaegselt töötavad ja meie täistööajaga üliõpilased, kes on seotud tööstusega manuseid.

Segaõppeprogrammi Part Time Studies

Osalise tööajaga kandidatuuri vähemalt 1 aasta ja kuni 3 aastaks. Analytics (Blended Learning) programm on kokku 4 plokki õppekava, mis hõlmab 13 ainekursuse (CU s). Õppetöö mõttes on jagatud 4 plokki 12 nädalat iga. Iga plokk algab elu aeg kuni 1 nädal järgnes 10 nädalat online istungid. Termin vaheaja nädal lõpus iga blokeerida. Kogu programm kestab 48 nädalat koos perspektiivis puruneb.

Tasud

Application: S $ 100

Registreerimine

Singapuri kodanikud ja alalised elanikud - S $ 400 Välismaalased - S $ 500

Õppemaks *: S $ 45.000

elamu programmid

Akadeemiline kalender

MITB programm jookseb selle õppeaasta põhineb sellel Singapuri ärijuhtimise ülikool, mis tegutseb 3 regulaarselt tingimustel.

Kõik need 15-nädalase regulaarselt tingimustel seejärel edasi jagatud kahte 7-nädalase mini-terminid 1-nädalane paus.

Ajakava

Kõik klassid viiakse läbi kas tööpäeva õhtuti alates 19:00 aastast laupäeva hommikul või laupäeva pärastlõunal. Need ajastus on otsustanud tulla töögraafiku meie osalise tööajaga üliõpilased, kes on samaaegselt töötavad ja meie täistööajaga üliõpilased, kes on seotud tööstusega manuseid.

Segaõppeprogrammi Part Time Studies

Akadeemiline kalender

Analytics (Blended Learning) programm on kokku 4 plokki õppekava, mis hõlmab 13 ainekursuse (CU s). Iga plokk algab 3 näost-näkku õppetunde 3 tundi iga katmiseks esimesed 3 tundi. Näost-näkku õppetunde salvestatakse, et aidata neid, kes ei saa osaleda need istungid. Klassi istungid ühendavad loenguid arutelusid, käed-lab istungid, probleemide lahendamise harjutustundide ja rühmatöö. Eksamid toimuvad ajal näost-näkku istungid järgmistel plokk kuigi Internetis Proctored eksamid on saadaval ka iga juhtumi korral eraldi. "

Ajakava

Ajal 1. nädalal iga ploki (elamu uuringud - esmaspäevast laupäevani), klassid algab kell 09:00-12:00 vaheaja 12:00-02:00, millele järgneb teine ​​pärastlõunal klassi algus kell 02:00-05:00.

Ajal Internetis istungid nädalas 2 kuni 11, Klassid toimuvad reedel ööd 21:00-10:30 ja laupäeva hommikul 10:30-12:00 ja pärastlõunal 12:30-02:00.

Et lugeda rohkem, siis kliki siin.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is

A premier university in Asia, the Singapore Management University (SMU) is internationally recognised for its world-class research and distinguished teaching. Established in 2000, SMU’s mission is Näita vähem