Master of Information Technology

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie Master of Information Technology on mõeldud õpilastele, ilma tausta IT. Sa luua oma olemasolevaid kvalifikatsioon, mis tahes ala, ja arendada tehnilisi oskusi karjääri IT sektoris.

Sa õppida arvuti põhialuste nagu andmebaasi süsteemid, arvutivõrkude ja programmeerimine enne kolimist peale rohkem arenenud uuringud tarkvaratehnika, intelligentsed süsteemid, internet arvuti- ja veebipõhine ja e-kaubanduse arvutivõrgud. Kursus keskendub tehnilise oskuse ja annab teile oskusi, et ehitada ja hallata arvutisüsteemid, sealhulgas teadmisi Java programmeerimine, algoritmid ja andmestruktuurid, põhialuste süsteemi projekteerimise inseneri ja põhivabaduste IT-ga seotud matemaatika.

Rühmatööd tarkvaratehnika on osa muidugi, ja sul on võimalus viia lõpule alaealine väitekirja, kui soovite minna PhD.

Meie ülikoolidega koostöö üle maailma annab teile võimaluse õppida välismaal. Kui lähete, siis saad saada professionaalset liikmete Australian Computer Society.

Inglise keele nõuded

IELTS (Academic): minimaalne punktisumma 6,5 ​​millel ei ole üksikute bänd skoor väiksem kui 6,0. TOEFL paberil katse: minimaalne punktisumma 575 (minimaalne punktisumma 5 in Test kirjalik inglise).

TOEFL Interneti-põhine test: minimaalne punktisumma 80, millel üldise miinimumsumma eest SLR 18; W 22.

La Trobe Melbourne (s ELICOS): lõpuleviimine inglise täiendavaid uuringuid edasijõudnud 6B La Trobe Melbourne minimaalse 60 protsenti üldise ja 60 protsenti lõpueksami. Täpsema info saamiseks külastage La Trobe Melbourne kodulehel.

Inglise õppekeelega kolmanda taseme uuringud võib aktsepteerida.

Pange tähele: Inglise õppekeelega Varasemas uuringus ei võeta aluseks vastuvõtu (English) kursused, kus kiideti testi skoor nõue on eespool IELTS 6,5 ilma bänd skoor väiksem kui 6,0. Pearson Test inglise (Academic) (PTE): minimaalne punktisumma 64, millel ei ole kommunikatiivne oskust skoor väiksem kui 59.

Cambridge Certificate of Advanced inglise (CAE): Hinne B või kõrgem.

Cambridge Certificate of Inglise keele oskust (CPE): klass C või kõrgem.

Või tunnustatud rahvusvahelistele samaväärne.

Akadeemiline sisenemise nõuded

Austraalia bakalaureusekraad või heakskiidetud rahvusvaheliste samaväärne mistahes erialal.

Täiendavad andmed

See kursus algab suvel (oktoober), Semester 1 (märts) ja Semester 2 (juuli). Kuid kui sa tahad Täpsem alalise (krediidi) eest teemadel kaasa Professional Keskkond, Network Engineering Alused ja objektorienteeritud programmeerimine alused, sa ei saa alustada Summer Semester.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

See kursus on akrediteeritud professionaalsel tasemel liikmeks Australian Computer Society.

Viimati uuendatud dets 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem