Master of International Business (mintbus)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of International Business on 18-kuu kursuste magistrikraadi programm on mõeldud lõpetajatele, kes otsivad rahvusvahelisi karjäärivõimalusi. Te omandada teadmisi, praktilisi oskusi ja võrgustike tegeleda kiiresti muutuvas maailmaturul.

Karjäärivõimalused

Master of International Business lõpetajad on hästi varustatud, et sisestada rahvusvaheliselt orienteeritud organisatsioonid nagu eksportijatele, ülemaailmse tarbija või tööstuskaupade tootjaid ning kaubanduse arendamise ja edendamise asutused.

Kraadiõpe

Master of International Business on 18-kuu 240-punktilise programmi uuritud üle kuue kvartali jooksul. Sa uurib põhilisi kursusi enne jätkamist komplekti spetsialiseerunud International Business kursused.

Sul on ka täielik neli professionaalse arengu moodulid olulise osana oma kraad. Need on varustada teid kutseoskuste, et vajate, et suurendada oma konkurentsivõimet ja edu ärimaailmas.

Akadeemiline nõuded

Et pääseda pead olema läbinud bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikooli või õppida institutsioon, mis on võrdne vähemalt Uus-Meremaa B keskmiselt arenenud kursused. See võib olla kas kraad äri või mitteärilistel kraadi asjakohasel erialal, nagu kunst, teadus, tehnika, tehnoloogia või teaduse.

Hinnates oma taotlus võtame arvesse pingerida kool, kus sa lõpetanud oma bakalaureuse kraadi, samuti klassid saavutatud teemasid.

Taotlejad, kes on lõpetanud edasijõudnud kursus (ed), bakalaureuse kraad, mida peetakse sisuliselt sarnane kursustel selles programmis on kohustatud täitma asendaja kursus (t). Nõuanded antakse õpilastele iga juhtumi puhul eraldi.

Inglise nõuded

Meie Business magistriprogrammi õpetatakse täiesti inglise keeles. Seega peate aru saama, rääkida ja kirjutada vabalt inglise keelt.

Et saada sissepääs, rahvusvahelised õpilased peavad saavutama: - Academic IELTS 6.5, ilma bänd väiksem kui 6,0, või; - TOEFL (paberil) 575 (TWE 4.5), või; - TOEFL (Interneti-põhine) 90 (kirjalik 21), või; - PTE Academic 64, millel ei ole PTE suhtlemisoskusega skoor on alla 58; - Sihtasutus Certificate inglise akadeemilistel eesmärkidel (FCertEAP) B-.

Viimati uuendatud dets 2015

Teave kooli kohta

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Näita vähem