Hankige rahvusvahelisi strateegilisi oskusi, loovat teostamisvõimet ja tipptasemel teadmisi, et alustada pidevalt muutuvas digitaalses keskkonnas globaalset turunduskarjääri.

Teie professorite hulka kuuluvad pikaajalise kogemusega tööstusespetsialistid, kes teavad, et parim viis õppida on tegutsemine. Olge valmis varrukad lahti rullima ja miniprojektide, elavate klientide ning kohtuasjadega seotud väljakutsete abil tundides klassiruumis ja väljaspool seda praktiliseks.

Õppekava

Selle väga praktilise õppekava kaudu, mis rõhutab turunduse üha kasvavat digitaliseerimist, uurite, kuidas kasutada digitaalset turundust, sotsiaalmeediat, turundusanalüütikat ja klientide kaasamisstrateegiaid mürast lahti saamiseks ja turunduse kaudu ettevõtte eesmärkidele mõõdetavat mõju avaldada.

Iga üheaastane magistrikraad Hult järgib sama struktuuri. Igas etapis lähete kaugemale ettevõttest, et õppida tundma maailma, tulevikku ja iseennast. Uurige teemasid globaalse objektiivi kaudu, õppige tundma meie tulevikku kujundavaid tehnoloogiaid ja arendage enesekindlust tulemusliku juhtimise nimel.

Põhiprogramm: uurite oma kodukursuses oma põhikursusi, saades põhjaliku teadmise valitud ainevaldkonnast, rajades samal ajal oma juhtimisoskused praktilise ja praktilise õppe kaudu.

Nurgakivikogemus: teie põhiprogrammi nurgakiviks süvenetakse tulevase ettevõtte uuendusmeetoditesse ja tehnoloogiasse ning sunnib teid rakendama kõike, mida olete seni õppinud, oma nurgakiviks.

Valikained

Andmepõhine oskus: kasutades suurandmete analüüsi, et tuvastada oskused, mida tööandjad kogu maailmas otsivad, oleme nendesse programmidesse integreerinud nende kutse- ja tehniliste oskuste õpetamise, et saaksite tagada, et lõpetate soovitud rolli täitmiseks vajalikud oskused .

Globaalne ülikoolilinnakute rotatsioon

Alustage oma programmi Bostonis või Londonis, seejärel viige valikained nii paljudesse Hult globaalsetesse ülikoolilinnakutesse kui soovite; asume ka Dubais, San Franciscos, Shanghais ja New Yorgis. Õpid koos üliõpilastega enam kui 160 rahvusest ja lõpetad ülemaailmse võrguga.122769_S6_161.jpg

Kaks kraadi

Spetsialiseeruge veelgi oma teadmistele, kui teenite üheaastase rahvusvahelise turunduse magistriõppe ja teise magistrikraadi nii kiiresti kui 18 kuu pikkuse kiirendatud õppe korral. Lõpetage kaks magistrikraadi ja eristuge veelgi veelgi tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmaturul.

Teise magistrikraadi saamiseks valige meie ülikoolilinnakus mõni järgmistest:

 • Magistriõpe rahanduses (pakutakse Bostonis)
 • Magistrid ärianalüütikas (pakutakse San Franciscos)
 • Kaptenid häirivas innovatsioonis (pakutakse San Franciscos)

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: Ettevõtte Akadeemiliste Kõrgkoolide Assotsiatsioon (AACSB International), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme esimene ärikool USA-s, kes saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omavad vaid 1% kogu maailma ärikoolidest.

Vastuvõtutingimused

Hindame kandidaate individuaalselt nende kogu profiili tugevuse põhjal. Teie püüdlus ja mõtteviis on siin teie edu olulised näitajad ning me hindame neid sama palju kui tõestatud saavutusi.

Abikõlblikkuse nõuded:

 • Minimaalselt üheaastane töökogemus VÕI bakalaureusekraad ettevõtlusega seotud erialal

Sobivad taotlejad peavad esitama:

 • Praegune CV / CV
 • Isiklik avaldus kui 400-500 sõna essee
 • Üks akadeemiline või ametialane viide
 • Koopia oma bakalaureuse kraadist või samaväärsest
 • Kõigist osalenud ülikoolide ärakirjad (inglise keeles)
 • Sisseastumiskatsete hinded *
 • Inglise keele oskuse tõend *
 • 150 USD rakendustasu

* Teie registreerumisnõustaja annab teile teada, kui teil on kohustus need esitada.

Rahastamine

Meie tugevaimatele taotlejatele või vajaduse korral on saadaval mitu stipendiumivõimalust. Stipendiumid antakse õpilaste võimete alusel esineda dünaamilises klassiruumis ja nende jaoks, kes näitavad ettevõtte juhtimispotentsiaali.

Õppemaks aastateks 2020-21

 • Boston: 47 500 dollarit
 • London: 34 000 naela

Hult International Business School jätab endale õiguse muuta pakutavates kursustes, lõpetamise nõuetes, asukohtades, programmi tasudes ja majutuses igal ajal ilma ette teatamata. Veenduge, et olete tutvunud ja mõistnud meie nõudeid ja tingimusi, millega palutakse teil avalduse esitamise ajal nõustuda.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 4 kursust Hult International Business Schoolis »

Viimati uuendatud Oktoober 19, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
aug 2020
Duration
11 kuud
Päevane õpe
Price
47,500 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Hult Masters Degrees 2019