Kaptenid rahvusvahelise turunduse alal

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kas olete mures oma selle sügise õppekavade pärast? Oleme oma programme ja protsesse kohandanud nii, et hoolimata sellest, et saate oma haridusega edasi liikuda. Kõik üksikasjad leiate Hult Graduate Study Promise'ist .

Hankige rahvusvahelisi strateegilisi oskusi, loovat teostamisvõimet ja tipptasemel teadmisi, et alustada pidevalt muutuvas digitaalses keskkonnas globaalset turunduskarjääri.

Teie professorite hulka kuuluvad pikaajalise kogemusega tööstusespetsialistid, kes teavad, et parim viis õppida on tegutsemine. Olge valmis varrukad lahti rullima ja miniprojektide, elavate klientide ning kohtuasjadega seotud väljakutsete abil tundides klassiruumis ja väljaspool seda praktiliseks.

Õppekava

Selle väga praktilise õppekava kaudu, mis rõhutab turunduse üha kasvavat digitaliseerimist, uurite, kuidas kasutada digitaalset turundust, sotsiaalmeediat, turundusanalüütikat ja klientide kaasamisstrateegiaid mürast lahti saamiseks ja turunduse kaudu ettevõtte eesmärkidele mõõdetavat mõju avaldada.

Iga üheaastane magistrikraad Hult järgib sama struktuuri. Igas etapis lähete kaugemale ettevõttest, et õppida tundma maailma, tulevikku ja iseennast. Uurige teemasid globaalse objektiivi kaudu, õppige tundma meie tulevikku kujundavaid tehnoloogiaid ja arendage enesekindlust tulemusliku juhtimise nimel.

Põhiprogramm: uurite oma kodukursuses oma põhikursusi, saades põhjaliku teadmise valitud ainevaldkonnast, rajades samal ajal oma juhtimisoskused praktilise ja praktilise õppe kaudu.

Nurgakivikogemus: teie põhiprogrammi nurgakiviks süvenetakse tulevase ettevõtte uuendusmeetoditesse ja tehnoloogiasse ning sunnib teid rakendama kõike, mida olete seni õppinud, oma nurgakiviks.

Valikained ja praktikavõimalused: kohandage oma kraadi laia valikainete valikuga ja saate praktikast praktilisi kogemusi.

Andmepõhine oskus: kasutades suurandmete analüüsi, et tuvastada oskused, mida tööandjad kogu maailmas otsivad, oleme nendesse programmidesse integreerinud nende kutse- ja tehniliste oskuste õpetamise, et saaksite tagada, et lõpetate soovitud rolli täitmiseks vajalikud oskused .

122769_S6_161.jpg

Kaks kraadi

Spetsialiseeruge veelgi oma teadmistele, kui teenite üheaastase rahvusvahelise turunduse magistriõppe ja teise magistrikraadi nii kiiresti kui 18 kuu pikkuse kiirendatud õppe korral. Lõpetage kaks magistrikraadi ja eristuge veelgi veelgi tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmaturul.

Teise magistrikraadi saamiseks valige üks järgmistest:

 • Kaptenid rahanduses
 • Kaptenid ärianalüütikas
 • Kaptenid häirivas innovatsioonis

Akrediteerimine

Hult on tunnustatud ettevõtlusõppe kolme mainekaima rahvusvahelise akrediteerimisorgani poolt: Ettevõtte Akadeemiliste Kõrgkoolide Assotsiatsioon (AACSB International), Magistrikraadide Assotsiatsioon (AMBA) ja EQUIS (Euroopa kvaliteedi parandamise süsteem). Oleme esimene ärikool USA-s, kes saavutas selle kolmekordse akrediteerimise, mida omavad vaid 1% kogu maailma ärikoolidest.

Vastuvõtutingimused

Hindame kandidaate individuaalselt nende kogu profiili tugevuse põhjal. Teie püüdlus ja mõtteviis on siin teie edu olulised näitajad ning me hindame neid sama palju kui tõestatud saavutusi.

Abikõlblikkuse nõuded:

 • Minimaalselt üheaastane töökogemus VÕI bakalaureusekraad ettevõtlusega seotud erialal

Sobivad taotlejad peavad esitama:

 • Praegune CV / CV
 • Isiklik avaldus kui 400-500 sõna essee
 • Üks akadeemiline või ametialane viide
 • Koopia oma bakalaureuse kraadist või samaväärsest
 • Kõigist osalenud ülikoolide ärakirjad (inglise keeles)
 • Sisseastumiskatsete hinded *
 • Inglise keele oskuse tõend *
 • 150 USD rakendustasu

* Teie registreerumisnõustaja annab teile teada, kui teil on kohustus need esitada.

Rahastamine

Meie tugevaimatele taotlejatele või vajaduse korral on saadaval mitu stipendiumivõimalust. Stipendiumid antakse õpilaste võimete alusel esineda dünaamilises klassiruumis ja nende jaoks, kes näitavad ettevõtte juhtimispotentsiaali.

Õppemaks aastateks 2020-21

 • Boston: 47 500 dollarit
 • London: 34 000 naela

Hult International Business School jätab endale õiguse muuta pakutavates kursustes, lõpetamise nõuetes, asukohtades, programmi tasudes ja majutuses igal ajal ilma ette teatamata. Veenduge, et olete tutvunud ja mõistnud meie nõudeid ja tingimusi, millega palutakse teil avalduse esitamise ajal nõustuda.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mi ... Loe edasi

At Hult, we believe a business school should give you so much more than a degree. Our students graduate with a global network in place, the practical skills to make an impact from day one, a future mindset needed to thrive in a time of change, and lifelong learning opportunities so that they can stay on the cutting edge long past graduation. Näita vähem
London , Cambridge , San Francisco , Dubai , Shanghai , London , New York + 6 Rohkem Vähem