Saa varustatud marketing oskusi, mida vajate paistma maailmaturul.

Kuna ettevõtted vaadata eristada oma pakkumisi maailmaturul, Hult üheaastane Master of International Marketing määral varustab sind strateegilise ja executional marketing oskusi, et silma paista.

masterintmark01

Locations

Alusta oma Master of International Marketing, Boston või London, siis valida uurida muid kaks ülikoolilinnakud osana Hult ainulaadne Global Campus Rotation.

Teie Master of International Marketing lühidalt

Kes on see programm?

Kandidaadid, kes on hiljuti lõpetanud ülikooli või kolledži, samuti üksikisikute kuni kolm aastat töökogemust, kes soovivad alustada karjääri turunduses.

Mis te õpite

Mastering turunduse on kriitilisemad kui kunagi varem, kuna tarbijad satuvad pidevalt üha rohkem online ja offline sisu. Master of International Marketing Õpilased õpivad, kuidas kasutada ära digitaalne turundus, sotsiaalne meedia, turunduse analüüsi ja kliendi kaasamist strateegiate murda läbi müra ja teha mõõdetav mõju ettevõtte eesmärkide kaudu turustamine.

Miks Hult?

Turundus kiiresti muutuda ja ärikool peab olema sama krapsakas sammu. Hult oli üks esimesi ärikoolides pakkuda Master in Digital Marketing, ja kuigi põhikomponent, et kraadi on vahepeal lisada Master of International Marketing programm on tõsi, et Hult liigub kiiresti ja teadlikult, et tagada oma õpilastele saada Best marketing haridus kättesaadavaks. Sellepärast meie professorid on ka eksperdid nii turunduse teooria ja turustamise taotluse, mõned hallata oma turustamisega tegelevad ettevõtted ning teised jooksis suur markkinointihankkeitasi rahvusvaheliste ettevõtete.

Õppekava

Core kursused moodustavad meie oma Master of International Marketing Õppekava. Sa uurib neid kogu moodulid A - C klass on hoolikalt kavandatud ja järjestati õpetada põhialuste äri strateegia koos erialaseid teadmisi reklaami, tarbijakäitumine, uue toote arendamise, turunduse analüüsi ja digitaalse turunduse.

sukeldamine

Teie magistrikraadi programmi algab kolmenädalane Keelekümblus.

Keelekümblus on esimene muidugi meie kõigi magistrikraadi programmid ja paneb aluse edukaks aastaks. See on kombinatsioon õppimise akadeemilise põhialuste, meeskonnatöö ja sepistatud ühtsustunde hulgast classmates.You on ka võimalus orienteeruda ennast elu Hult ja oma uue kodu linna.

Keelekümblus muidugi valmistab teid areneda Muodokas äri spetsialistid kestel oma programmi ja annab teadmisi ja oskusi rakendada kompetentsi lähenemine juhtimise arendamine.

Sul end muidugi nurgakiviks simulatsioon, mis tutvustab teile keeruline, integreeritud kõrgetasemelist äri probleemide true-to-elu rühma koosseisus. Sa arendada ja teostada ettevõtte kasvustrateegia juhtimisel kõik tegevusalad äri.

Core kursused

Oma esimese kolme moodulite oma põhilisi kursusi keskendub põhialuste turunduse ja äri teooria õpetanud ülemaailmsest vaatepunktist. Siis kohandada oma lõpliku kaks moodulit oma isiklikud huvid ja karjääri eesmärgid koos valikained, mida saab valida võtaks igal meie kuus globaalse ülikoolilinnakud.

 • Mõistmise Kliendi
 • Tooted ja innovatsioon
 • Strateegiline Brand Management
 • Marketing Analytics & Big andmed
 • digitaalne turundus
 • Integreeritud turunduskommunikatsiooni
 • Business Development & Channels
 • Global Marketing strateegia

Valikained

Osana oma Master of International Marketing, siis on võimalus võtta neli valikained omal valikul oma lõpliku kaks moodulit kui olete edukalt läbinud kõik põhilisi kursusi. Meil on projekteeritud Valikmoodulid olla võimalikult paindlik, et saab tõesti kohandada oma programmi vastavalt oma vajadustele.

Praktiline kohaldamine Simulatsioonid & The Hult Business Challenge

Rakendades äri teooria realistlik stsenaariumid on kesksel kohal kõigis aspektides Hult õppekava. Klassid on rikastatud praktilise rakendamise igal võimalusel ja oskused pannakse proovile nii virtuaalse ja reaalse maailma projekte.

Karjääri areng

Liikumine rahvusvahelise tööotsimise vajab individuaalset lähenemist. Kell Hult, oleme eksperdid rahvusvaheliste üliõpilaste praktika ja töötada üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia.

Karjäär Fast Track

Mida varem hakkate oma tööotsimise, seda suurem on sinu võimalus edu. Meie Karjäär Fast Track programm võimaldab teil on kõik paigas, siis võite alustada tööle kandideerimisel niipea kui saabuvad ülikooli.

Enne kui hakkate oma programmi Hult, pead juurdepääsu tarkvara, mis annab teile rida-line CV läbivaatamine, webinars CV kirjutamise maailmaturul tööhõivesuundumused ja luua sihitud tööotsingu strateegiat. Nii et kui jõuate campus saate keskenduda oma õpinguid, koostöövõrgustike võimalusi ning hakata oma tööotsimise kohe.

 • Line-realt CV kommentaare
 • Veebiseminarid globaalse tööhõivesuundumused, isikupärastamiseks tööotsimise ja kuidas saada oma CV ülemaailmselt konkurentsivõimelise standard
 • Interaktiivne istungid ekspert Karjäärinõustajate

Isikliku toetust

Me töötame üks-ühele teiega veesõidukitele kohandatud karjääri strateegia ja annab sulle vahendid, et täita seda.

Coaching
Kogu oma programmi, saate osaleda töötubades ja treeningud on varustada teid teadmisi ja oskusi sellistes valdkondades nagu LinkedIn optimeerimine, isiklik branding, läbirääkimised, intervjuu ettevalmistus ja tööotsingu strateegia.

Nõuanne
Sul on määratud isiklik Töö nõunik, kes töötab koos teiega üks-ühele, mis aitavad teil seisukoht ennast sisestada oma sihtasukohas ja tööstuses. Nad võivad soovitada kõike viisade Töötaotluste ja pikaajalise karjäärivõimalusi. Sul on ka võimalus avaldada vilistlased mentor.

Sündmused
On pakitud ajakava karjääri sündmusi, mis toovad ettevõtted campus esitada, võrgu- ja värvata, samuti vilistlased mikserid, ekspert külalisesinejad ja karjääri avatud uste päevad.

Pärast lõpetamist

Teie karjääri ei lõpeta, kui lähete ja samuti ei Hult toetust.

Pidevalt viibimise ühendatud

Teie vilistlaste võrgustik on üks teie suurim vara. Hult Connect on online portaal, mis võimaldab linkida koos 16.000 Hult vilistlased töötab iga suur tööstusharu igas maailma nurgas. Sul on ka juurdepääs meie globaalse tööd pardal, nii et saate jätkata ära meie suhted maailma top tööandjad otsivad talente. Hult Vilistlaskogu mentorlusprogrammist pakub võimalust olla osa coaching järgmise põlvkonna liidrid tulevad välja Hult.

 • Hult Connect, internetiportaali meie 16,000+ vilistlaste võrgustiku
 • Vilistlased mentorlusprogrammist
 • Global töö pardal ja võrgustiku ürituste

Elukestev haridus

Muutus ei lõpe kunagi, nii et teie äri ei tuleks õppimist kas. Meil annaks sul jääda up-to-date arengutendentside võttes tasuta valikainete igal aastal oma ülejäänud elu.

Üks valikainete aastas meile.

Enamik karjääri span aastakümneid ja oskusi saab muuta nagu te arengut kõige vanemal. Kiire tempo muutus tähendab ka tulevikus kriitiline äri teadmisi oleks lihtsalt olnud võimalik õppida jooksul oma programmi. Enne 2004. aastat ei olnud Facebook või YouTube; ei iPhone ega Airbnb olemas enne 2007 ja veel mõista mõju need uuendused on kriitiline äri edu täna. Kell Hult, saate värskendada skillset või saada kuni kiirus uut äri trend registreerimisega üks plaaniline aastas igal meie globaalse ülikoolilinnakud. Seal on väike registreerimistasu, kuid loomulikult on muidu tasuta.

Executive Education võimalust elu.

Selle asemel, et õppimine plaanilist igal aastal Hult vilistlased saavad registreeruda erinevaid juhtivatel Summer Executive Education programmid on meie ajalooline Ashridge Estate ülikooli Berkhamsted, Suurbritannia kursuste funktsioon erinevaid juhtimise ja arendamise programme ja on õpetanud ekspertide praktiline, teoreetiline ja äritegevuse kogemus. Seal on väike registreerimistasu, kuid kursused muidu maksab üle $ 10.000, et kokkuhoid aja jooksul Hult vilistlased on märkimisväärne.

Sisseastumise ja tasud

Hult on terviklik lähenemine teie taotluse läbivaatamist. Lisaks akadeemiline saavutus, vaatame kultuuriteadlikkust, juhtrolli potentsiaali ja sõita õnnestub.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 3 kursust Hult International Business Schoolis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
aug 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
43,250 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Hult MA portrait