Master of Jalatsid Innovatsioon

Slem kapten Jalatsid Innovatsioon keskendub hoone rahvusvahelise tulevikuvisiooni, disaini mõtlemine, jalatsid teadmisi, ettevõtlusalaseid oskusi ja professionaalset suhtumist, et kõik kohe rakendada jalatsitööstus ajal klassi ja projekte.

Klassid toimuvad Hollandis ja Hiinas, mis annab õpilastele lai maailmavaade kõigis jalatsikaubandus ja kaugemale.

Selle slem õpilane siis pidevalt suhelda paljude spetsialistide rajada oma võrku algusest programmi. Selline lähenemine tagab, et pärast lõpetamist magistrantuuris, siis on võimalik, et alustada oma äri, töö vabakutseline ja / või maal tööd kõikjal maailmas.

rakendades teooria

Meie meetod võib kokku võtta järgmiselt: olles teadlik, teavitatakse sellest ja ennetav.

Slem programmid nõuavad aktiivset oma hariduse mitte passiivselt oodanud õppejõud "täita oma aju". See on põhjus, miks me alati julgustada ennetavat ja paindlik mõtlemine: õppekava sisaldab isikliku arengu plaanid, et iga õpilane töötab samuti rühmitada projekte. Need tuleb määratleda ja edendada kogu programmis. Seda vormi tekitab entusiasmi, rõhu ja loovust vaja muuta info teadmisi.

Slem kapten Jalatsid Innovatsioon on väga intensiivne programm, nii et me ei soovita, millel on nõudlik töö ajal Master.

Ehitades oma võrku

Kogu programm, mida pidevalt on võimalus ehitada ja suurendada oma tööalast võrgustikku. Mitmed klassid ja seminarid kapten on avatud ka spetsialistid. See tähendab, et oma klassikaaslastega on mitte ainult oma kolleegidele, vaid ka tegevjuhi, disainerid, turundusjuhid, jaemüüjad jne

Holland on üks suurimaid mängijaid Euroopa turul, kui tegemist on impordi ja ekspordi jalatsid ja Waalwijk piirkonnas maja rohkem kui 250 jalatsite ja nahktoodete ettevõtted. Lisaks klassid on õpetanud paljude rahvusvaheliste külalislektorid - kõik tööstuse eksperdid - iga viies tohutu võrgu oma.

Kuna täiskohaga magistrant teil on võimalus teha koostööd väikestes rühmades reaalse elu projektid rahvusvahelised kaubamärgid, instituudid ja organisatsioonid. Sul on ka pidevalt kaasata uurimisse, mis hõlmab külastusi igasuguseid messide ja teiste tööstusharu sündmusi, nii Hollandis kui välismaal.

Kolmandal trimestril võib olla partneriks mentor tööstusest, kes aitab teil saavutada oma eesmärke, andes tagasisidet, kontaktid ja coaching regulaarselt. Sul on ka võimalus olla slem esindaja mitmetel rahvusvahelistel messidel ja üritustel, kus saab ennast kaardil rääkides professionaalidega.

Uudsed sotsiaalne ettevõtlus

Slem järjekindlalt stimuleerib innovaatiliste sotsiaalse ettevõtluse ja võimaldab teil alustada hoone oma ettevõte programmi jooksul.

Me ette kujutada, et lähitulevikus enamik inimesi töötab projekti rahvusvahelise, paindlik meeskonnad iseseisvaid vabakutselisi ja ettevõtjad, selle asemel, et tööd nagu töötaja jaoks vaid üks ettevõte. Kell slem see, et tulevikus oleme aktiivselt luua. Õpilased viivad ja täita kõik projektid jooksul pakutakse programmi, Tihedas koostöös ettevõtete ja organisatsioonidega. Selle saavutamiseks on õppekavas ja nõuab meeskonnatööd, tagasiside, projekti ja ärijuhtimine, aja juhtimine ja professionaalne suhtumine.

Kõik teadmised, oskused ja suhtumine jooksul omandatud programmi kogunevad lõpetamist projekti, mis hõlmab luua uus toode ja / või äriidee, mis uuendusi jalatsitööstusest mõtestatult. Seda saab teha kas individuaalselt või meeskonnas ja teha algust oma tegelikku firma, et te jätkab tööd pärast lõpetamist.

Programm

Magister Jalatsid Innovation koosneb kolmest trimestri kolm kuud iga. Esimene trimester toimub Hollandis, teine ​​Hiinas ja lõplik saab taas Hollandis (või piirkonnas, mis on seotud oma konkreetse lõputöö). Peokõne lõpuaktusel alati toimub slem peakorteris Waalwijk.

Kogu programmi keskendutakse uuenduslikke ja tulevikku suunatud mõtlemise ja kuidas rakendada seda jalatsitööstus viisil, mis tekitab positiivseid muutusi. Sa vaatab teemasid ja küsimusi iga nurga alt, kui kõiki aspekte kombineerida annab teile põhjalikud teadmised praeguste asjade rahvusvahelise jalatsitööstus ja sügava ülevaate võimalusi tulevikus.

Klassid kahel esimesel trimestril on jagatud teemade iga nädal pikk, nädal vaheaeg isiklik areng (samuti nädalavahetustel) tööd üksikisiku või ettevõtte projekte. Viimases trimestri teil keskenduda ainult luua oma lõpliku projekti. Selle trimester sul ei ole klassidesse, kuid siis on vaja regulaarsed kokkusaamised õppejõud ja välised mentorid, kas isiklikult või online.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
9 kuud
Päevane õpe
Price
12,950 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date