Master of Management (mmgt)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Management on 15-kuulise kursuste magistrikraadi programmi eesmärk on pakkuda Teile praktilisi oskusi ja võrgustikke, et toetada oma edukat sisenemist ärijuhtimine orienteeritud karjääri VKEdele suurematele ettevõtetele.

Karjäärivõimalused

Mõeldud lisaväärtust igal bakalaureuse kraadi, Master of Management valmistab teid karjääri üldiselt äri. Lõpetajad võivad leida tööd erinevaid seisukohti jae-, tootmis-või teenindussektoris.

Kraadiõpe

Master of Management on 15-kuulise, 180-punktilise programmi uuritud üle viie kvartali jooksul. Sa uurib põhitegevusele kursused enne valides ühe neljast spetsialiseerumise võimalusi äri, raamatupidamise, International Business või turundus. Sul on võimalus oma valikut kinnitada spetsialiseerumise lõpus oma teise kvartali uuring.

Sul on ka täielik neli professionaalse arengu moodulid olulise osana oma kraad. Need on varustada teid kutseoskuste, et vajate, et suurendada oma konkurentsivõimet ja edu ärimaailmas.

Akadeemiline nõuded

Et pääseda pead olema läbinud bakalaureuse kraadi tunnustatud ülikooli või õppida institutsioon, mis on võrdne vähemalt Uus-Meremaa B keskmiselt arenenud kursused. See võib olla kas kraad äri * või mitteärilistel kraadi asjakohasel erialal, nagu kunst, teadus, tehnika, tehnoloogia või teaduse.

Hinnates oma taotlus võtame arvesse pingerida kool, kus sa lõpetanud oma bakalaureuse kraadi, samuti klassid saavutatud teemasid.

  • Taotlejad, kes on lõpetanud edasijõudnud kursus (ed), bakalaureuse kraad, mida peetakse sisuliselt sarnane kursustel selles programmis on kohustatud täitma asendaja kursus (t). Nõuanded antakse õpilastele iga juhtumi puhul eraldi.

Inglise nõuded

Meie Business magistriprogrammi õpetatakse täiesti inglise keeles. Seega peate aru saama, rääkida ja kirjutada vabalt inglise keelt.

Et olla abikõlblik sissepääs, rahvusvahelistele üliõpilastele tuleb saavutada: - Academic IELTS 6,5, mitte bänd väiksem kui 6,0, või; - TOEFL (paberil) 575 (TWE 4.5) või; - TOEFL (Interneti-põhise) 90 (kirjalik 21), või; - Foundation Certificate inglise akadeemilistel eesmärkidel (FCertEAP) B-.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines.

The University of Auckland is a comprehensive university of 40,000 students, offering undergraduate, postgraduate and doctoral programmes across a wide range of disciplines. Näita vähem