Master of Management International Hospitality Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Management International Hospitality Management (MM-IHM)

Põhjendused ja Filosoofia programmi

Master of Management International Hospitality Management eesmärk on toota väga professionaalne lõpetajate saada tulevikus juhid ja ettevõtjad kõrgete kõlbeliste ja eetiliste standard.

See kraadiõppe programmi hiljuti läbis läbivaatamist oma õppekava, mis kajastab dünaamilist muutusi turism ja külalislahkuse tööstus. Programmi eesmärk on pakkuda põhimõisted ja oluline teadmine, et MUIC peaks lõpetajate omandada, et nad saaksid aru praeguse tööstuse keskkonnas ning on alati valmis tegema reaalses ärimaailmas.

Programmi eesmärgid

Programmi eesmärk on arendada võimeid lõpetajate tagada, et nad:

  1. Saada hotellindus juhtimise teadmisi ja oskusi, mida saab tõhusalt ellu viia moraalne ja eetiline viisil;
  2. Omada oskusi loovuse, kriitilise analüüsi, probleemi lahendamisele suunatud lahendamise ja olukorra analüüsi, et lahendada probleeme ja tulemuslikult;
  3. Hakka tõhus juhid oma valdkonnas ja suurendada nende inter-isiklik suhe oskused rahvusvahelises ja hotellindus juhtimine ja

Hakka pädev ja eetilisi teadlased ja õpetlased, arendades akadeemilise toodete kõrge kvaliteet, mida saab rakendada jooksul valdkonna rahvusvaheliste hotellindus juhtimine.

MM Sissepääs Graafik õppeaastaks 2013-2014

Seansid 1 silmus "Sissepääs (trimester 1/2013-14)

1. Avatud uste laupäev 13 juuli 2013

2. Taotlemise tähtaeg kuni esmaspäevani 5. august 2013

3. Pääsykoe / Intervjuu Laupäev August 17,2013

4. Teadaanne sisseastumiseksam

Teisipäev 27. august 2013

5. Registreerimine ja tasumine 28-30 august, 2013

6. Uuel üliõpilane orientatsioon laupäev 31. august 2013

7.Enne muidugi õpe algab 02-14 september, 2013

8. Korraldus algab esmaspäev 16 september, 2013

&nbsp

MM Sissepääs Graafik õppeaastaks 2013-2014

Seansid 2 nd "Sissepääs (trimester 3/2013-14)

1. Avatud uste

Laupäev 1. veebruar 2014

2. Taotlemise tähtaeg

Kuni reedeni 21. veebruar 2014

3. Pääsykoe / Intervjuu

Laupäev 1. märts 2014

4. Teadaanne sisseastumiseksam

Laupäev 15 märts, 2014

5. Registreerimine ja tasumine

17-21 märts, 2014

6. Uuel üliõpilane orientatsioon

Laupäev 29 märts, 2014

7. Enne muidugi õpe algab

1-19 aprill, 2014

8.Õpe algab

Esmaspäev 21 aprill, 2014

&nbsp

MULTILINGUAL ÜLEVAADE

Asutatud aastal 1986, Mahidol Ülikooli International College (MUIC) oli Tai esimene rahvusvaheline bakalaureuse kraadi programmi avalik-õiguslik ülikool, mille peamine ülesanne toota Muodokas lõpetanutele, kes pole mitte ainult kogenud oma valitud erialal, vaid ka võimalik kasutada, et teadmised kasu inimkonnale.

MUIC säilitab kindla vabade kunstide fookus ja edendab õppimiskultuuri, mis valmistab oma õpilasi väljakutseteks elavad ja töötavad mitmekesine ja globaliseeruvas maailmas. Üle 3200 õpilast on õpetanud professionaalne täis-ja osalise tööajaga õppejõud, 60 protsenti neist on välismaalased, õpilane-õpetaja suhe 28:1.

Akadeemiline kalender põhineb süsteemi kolme trimestril, kusjuures iga kestnud 12 nädalat ja lühikese suve istungil, mil kolledži pakub 19 bakalaureuse kraadi programmid kunstide, loodusteaduste ja haldamine, lisaks kuni 22 alaealist, sealhulgas Hiina , jaapani, prantsuse, saksa, hispaania ja tai.

MUIC pakub kaks kraadiõppe programme, Master of Business Administration in Business Modeling ja Arengupank ja Master of Management International Hospitality Management omal Graduate Center, asub Bangkoki südames äripiirkonnas.

Aastal 2010 MUIC sai Parima Praktika auhinna oma vahetusprogramme alates Tai haridusministeeriumi tunnustuseks oma edukas Õppimine välismaal Program sissetulev rahvusvaheliste üliõpilaste ja väljaminev kandidaadid.Kolledži naudib vahetamise lepingud üle 75 partnerülikooli Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Okeaanias, lisaks mitteametlik kokkulepped üle 100 ülikooli ja haridusasutustega üle maailma. Rahvusvahelised õpilased enam kui 45 riigist moodustab 15 protsenti kolledži üliõpilaskonna.

MUIC on veelgi tõusnud selle piirkondlike ja rahvusvaheliste konto kaudu eriprojektide Program. Igal aastal üle 200 Väliskülalisüliõpilane osaleda lühiajaliste vahetamise lepingud, näiteks formaalse õpetamise, konverentse, seminare, õppekäike ja praktikat.

Arvestades väljakutseid meie uue maailmakorra, Muodokas hariduse saa enam piirduda klassiruumis seade.MUIC Student Association ja tema kaaslane klubid pakuvad erinevaid tegevusi, kus õpilased saavad jätkata oma isiklikele huvidele sport, võitluskunstid, jalgrattasõit, arutelu, muusika, kunst, vabatahtlikku tööd ja äri juhtumiuuringuid muu hulgas kõik, mis suurendavad nende inter-isiklik side, meeskonnatöö ja juhtimisoskused. MUIC õpilased osalevad ka riiklikul, piirkondlikul ja rahvusvahelistel konverentsidel, seminaridel ja võistlustel, kus nad saavad arendada oma kultuuride tundlikkust.

Tai kaubandusministeeriumi hiljuti sõlmitud MUIC Tai Trust Mark kuna see näide kõrgeimate rahvusvaheliste standardite hariduse. See auhind on kinnitamise MUIC kohustust akadeemilise kvaliteedi ja internatsionalismi.

Viimati uuendatud apr 2013

Teave kooli kohta

Märtsis 1986 Mahidol Ülikooli nõukogu kinnitas ametlikult moodustada uus rahvusvaheline bakalaureuse kraadi programm on esimene omataoline on avalik-õiguslik ülikool, mis on tähistatud sel ajal kui Vä ... Loe edasi

Märtsis 1986 Mahidol Ülikooli nõukogu kinnitas ametlikult moodustada uus rahvusvaheline bakalaureuse kraadi programm on esimene omataoline on avalik-õiguslik ülikool, mis on tähistatud sel ajal kui Välisüliõpilased Õppekava (ISDP). Kuus kuud hiljem, septembris l986, programmi tervitas oma esimese klassi õpilased. Algus oli tagasihoidlik üks - kui kõige algus tavaliselt on. Võimalused asusid teisel korrusel MU Social Science and Humanities Building, 45 õpilast, kaks täistööajaga ja 20 osalise tööajaga õpetajad, neljaliikmeline abipersonal, seitse peamist pakkumisi loodus- ja Travel Industry juhtimine - ja arvukus lootust ja meelekindlust. Oma algusaastatel ISDP kasvas ja õitses, nii palju, et see lõpuks vaja eraldi oma rajatisi. Aastal 1992 ISDP ametlikult pühendatud uue hoone, mis mahutada 486 õpilast, ja lisas kaks täiendavat peamiste äriühingute ärijuhtimise ja Food Science and Technology. aastast oli tähtis samm. Heakskiidul Mahidol ülikooli nõukogu, ISDP ametlikult määratud Mahidol University International College (MUIC), andes talle täieliku kaalu ja väärikus õppejõud. Kaks aastat hiljem, kuuekorruseline kompleks valmis selleks, et mahutada üle 1000 üliõpilast. Uus juhtimis stiili võeti lisaks laienemine akadeemilise pakkumisi täiendavaid praktikume, sealhulgas Salaya Pavilion Hotel ja koolituskeskus, eelnevalt kolledži programmi ning moodustati kontorid, mis suunatud nii üliõpilaste ja vilistlaste vajadustele. Üle Järgnevatel aastatel esines täiendavaid arenguid kolledži akadeemiliste, füüsilise ja sotsiaalse maastike: üha immatrikuleerimise, uus suur programme, millega edendatakse elavat üliõpilasvahetuse programm ja laiaulatuslikum füüsilised rajatised, sealhulgas kaheksa -korruseline laiendamine. Pärast 26 aastat, MUIC pakub praegu 19 bakalaureuse peamised äriühingud ja 22 alaealiste kunstide, loodusteaduste ja juhtimine, koos kahe magistrikraadi programmid, umbes 3200 üliõpilast. Lisaks kolledž ennetades isegi suurem õpilaste arvu tulevikus. Hiljuti tellis ehitatakse uus hoone, mis tuleb läbida 2015. aastal. Mis see uus Lisaks MUIC saab majutada kuni 4000 üliõpilast. Toimetuleva meie uus maailmakord tuleb jätkata vastupidavust ja innovatsiooni. Teekond, mis algas üle kahe aastakümne eest pole kaugeltki lõppenud, kuna Mahidol University International College jätkab oma täies ressursse ja energiat tegutsemiseks akadeemilist. Täpsema info saamiseks palume pöörduda: Hr Nutthaboon Pornratthanacharoen E-post: nutthaboon.por@mahidol.ac.th Helista: +66818286209 Näita vähem