Master of Music

Üldine

Programmi kirjeldus

kapten muusika

Õppimine Master of Music at Waikato annab teile oskusi, mida vajate, et jätkata muusika karjääri ja tegevust professionaalse muusiku. Sul keskenduda muusika või muusikaline etendus.

Master of Music (MMU) on mõeldud õpilastele, kes on juba saanud Autasud tasemel kvalifikatsiooni Music. See on arenenud, üheaastase õppetöö. Teid juhatatakse eksperdid, kes jälgib teid individuaalnõustamisele. Sul täita olulist suurusega ülesandeid keskendunud valitud ala eriala. Selle protsessi käigus saate arendada oma oskusi ja teadmisi, ning näidata mõistmist sisu oma tööd. Samuti saate arendada atribuute peate töötama selles valdkonnas.

Kas teie kirg muusikat esitavad? Ajal oma MMUS, saate teada, kuidas teha tööd avalike muusikaline põhjendus, õigus kuni tegeliku tulemuslikkuse. See protsess hõlmab planeerimist ja ettevalmistamist, integratsiooni muusika teadusuuringute tulemuste ja saad arendada oskusi, et olla võimeline tõendama iga samm viib kuni oma põhjendus.

Kas sa oled rohkem huvitatud kompositsioon? Teile antakse võimalus luua märkimisväärne hulk originaal muusika. Teil arendada oskusi kirjutada muusikat kutsestandardi, sobib täidetakse avaliku kontserdil või muul sarnasel üritusel.

Seosed Muusika Professionals ja ühingud

Kui õpid oma MMUS kell Waikato pead võimaluse suhelda töötavate spetsialistide muusikatööstuses. Sul on võimalik osaleda oma muusikalise valdkonnas ja see aitab teil kasvada professionaalne muusik.

Kas sa oled huvitatud orkestriteos? Waikato on MMUS programmi on sidemeid Uus-Meremaa Sümfooniaorkester, Trust Waikato Sümfooniaorkester, Auckland Philharmonia Orchestra ja Opus Orchestra. On sidemeid Kammermuusika Uus-Meremaa ja Opera Uus-Meremaa. Seoses kohalike rühmade Waikato on sidemed Hamilton Kooli instrumentaalmuusikat, Hamilton ühenduse keskus muusika, Waikato Muuseum Kontsertseeriaga Arts Waikato ja Hamilton Civic koori.

Niipalju kui teised muusikaga seotud rühmade ja ühenduste minna, Waikato on sidemed Atoll Records, Uus-Meremaa Institute of Registreeritud Muusikaõpetajate, Raadio Uus-Meremaa Kontsert, Heliloojate Liit Uus-Meremaa ja Uus-Meremaa Muusika Eksamid Board.

On sidemeid rahvusvaheliste organisatsioonide, sealhulgas kirjastus: Computer Music Journal (MIT Press, USA), Okeaanias Computer Music Association, elektrooniline muusika Foundation (USA) ja Sonic Arts Network (UK). Ka välismaal on lingid Oxford Muusika Line (Oxford Uni Press), Cambridge, UK, St Pauli Kontsertseeriaga Herne Hill, London on Interlochen Kunstiakadeemia, USA ja Austraalia Keskus Interactive Design - Queensland Konservatooriumi muusika .

Aktuaalset

Aasta lõpuks oma MMUS, teil töötavad professionaalsel tasemel oma valitud valdkonnas. Kui teie kirg on jõudluse, võite valida jätkata karjääri stuudiomuusik või sooloesinejana kambrisse, rühma või orkester, või teha eksperimentaalne või teatri tööd. Võite eelistavad minna tööle ringhäälingus või raadio, televisiooni või salvestamise tootmiseks. Võibolla soovite töötada film või video muusika tootmise või multimeedia loomine. Sa võiksid alternatiivselt töötada muusikaline juht või tootja.

Sa võid kasutada oma MMUS töötada rolli kunsti administraator, side koordinaator või kogukonna arengusse (tribal ametiasutused). Võite meeldib töötada inimese-arvuti liides arengu või kasvataja, et primaarne, sekundaarne või teenindussektoris. Võibolla soovite töötad nagu ajakirjanik või raamatukoguhoidja või teabe konsultant ja muusika tehnik.

Piletid ja registreerumise

Pärast edukat lõpetamist BMus (Hons) võite taotleda registreeruda Master of Music (MMU). See aste on antud koos klassi kiitusega. MMUS hõlmab ühe aasta täiskoormusega õpe, või samaväärne osalise tööajaga uuring.

Tuleb tunnistada, et MMUS peate olema läbinud bakalaureuse of Music kiitusega (või samaväärne) ja see peab olema saavutatud rahuldav hinne keskmiselt - tavaliselt B + keskmine või parem.

Palun vaadake Muusika Graduate nõunik konkreetsete lubamise kriteeriumid.

MMUS määrused

Viimati uuendatud May 2017

Teave kooli kohta

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Loe edasi

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Näita vähem
Hamilton , Tauranga + 1 Rohkem Vähem