Üheaastane kaheaastane kraadiõpe, mida pakuvad ANU Tervise- ja Meditsiiniteaduste Kolledž Neuroteaduskonna magistriõppe üliõpilased, ühinevad meie maailmaklassi teadlastega ja neil on võimalus oma teadustöös omandada oma kogemusi. Need programmid pakuvad eriala lõpetanud uusi oskusi ning laiendada ja uuendada oma arusaamist neuroteadus põhimõtteid. Te omandada nii teoreetilisi ja praktilisi teadmisi kaasaegsete kontseptsioonide neuroteaduste ja meetoditega mida. Tehke päring otse ANU -ga. Olemasolevatel rajatistes on meie Ecclesi Neuroteaduste Instituudis töötanud üle tosina sõltumatuid uurimisrühmi. See hõlmab hästi varustatud laborid, komplekt elektronmikroskoobid, confocal skaneeriva ja valgu ja DNA analüüsi teenust ja arenenud super ja paralleelselt arvuti rajatised. Pakume personali ja üliõpilaste erandlikud keskkonna uuringute ajutegevus, kus raku tähelepanu ja rõhku signaalitöötlus sensoorsete süsteemidega.

Õpitulemused

Pärast edukat lõpetamist, õpilased on oskusi ja teadmisi, et:

  1. näitavad kõrget teadmisi neuroteadus;
  2. rakendada oma teadmisi neuroteadus uusi probleeme;
  3. tõlgendada, sünteesida ja kriitiliselt analüüsida kirjandusele olulised neuroteadus;
  4. näitama teoreetiline arusaam praegusest neuroteadus tehnikaid;
  5. näitama oskust tõlgendada ja analüüsida tulemusi ja kirjutada teaduslikud aruanded
  6. selgelt suhelda teooria ja tulemused nii kirjalikult kui suuliselt formaate.

Karjäär Valikud

Valmib ANU on arvestatud Austraalia kõige tarvitatav lõpetajate ja kõige ihalda tööandjad üle maailma. Viimane Global Tööalane University Ranking avaldatud Times Higher Education, hinnatud ANU nagu Austraalia top ülikooli töö saamine juba neljandat aastat järjest. Meie kraadiõppe neuroteadus programmid sillutavad teed edasistele uuringutele neuroteadus ja sellega seotud valdkondades, näiteks PhD.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureusekraad või rahvusvaheline võrdlus, mille keskmine märk on vähemalt 70% ja vähemalt kaheksa kursust sugulaspiirkondades. Kõik taotlejad peavad vastama ülikooli inglise keele vastuvõtu nõuetele õpilastele . Taotlejad, bakalaureuse kraad või Mehhatroonika Sugulane distsipliini võib saada 24 ühikut (üks semester) krediiti. Taotlejad Graduate Diploma või Autasud Sugulane distsipliini võib saada 48 ühikut (üks aasta) krediiti. Kognitiivsed erialad: rakuline ja molekulaarbioloogia, geneetika, biotehnoloogia, meditsiin, anatoomia ja füsioloogia, bioloogiline psühholoogia

Stipendiumid

Siseriiklike üliõpilaste aastane soovituslik tasu on 29 280 dollarit ja rahvusvahelistele üliõpilastele 39 000 USD. Lisateabe saamiseks klõpsake siia . Stipendium, mille hind on 6000 dollarit aastas, on saadaval üliõpilastele, kes on registreerunud neuroteaduste magistrikraadiga (Advanced). ANU pakub laia valikut õpilaste stipendiumid, mis aitavad kulusid õpinguid. Õigust taotleda ANU stipendiume sõltub eripäradest stipendiumi ja võib liigitada tüübi järgi õpilane sa oled. Konkreetsed stipendiumi taotlemise protsessi kohta käiv teave asjaomaste stipendiumi nimekirja. Lisateabe saamiseks vaadake stipendiumide veebisaiti .  

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The Australian National University | Science

Vaata veel 7 kursust The Australian National University | Scienceis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- Iga-aastane soovituslik tasu kodumaise õpilased: $ 29,280.00 / iga-aastane soovituslik tasu välisüliõpilased: $ 39,024.00
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

jaan 2020