Master of politoloogia ja rahvusvaheliste suhete

Üldine

Programmi kirjeldus

Programm

PSIA programmi American University of Armenia annab õpilastele arenenud analüütiline põhjendusi, kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi läbi uuring politoloogia ja rahvusvaheliste suhete.

Kaheaastane magistrikraadi PSIA pakub õppekava, mis hõlmab poliitilist teooriat, metoodikat, rahvusvaheliste suhete, võrdleva poliitika, avaliku halduse, avaliku poliitika, arengupoliitika ja poliitökonoomia. Kogu programmi õpilased saavad kriitiliselt mõtlema küsimusi nii kohaliku ja ülemaailmse perspektiivi sest nad tegelevad analüüsi, teadustöö, kirjutamine ja juhtimine koolitus. Kursused panna suurt rõhku teadus- ja võrdlevat metoodikat, analüüsi ja tuues praktilisi rakendusi teooria klassiruumi.

1

Valmib programmi karjääri poliitikas, valitsuse ja rahvusvaheliste suhete Armeenia valitsuse, valitsusväliste organisatsioonide ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Sissepääs ja lõpetamise nõuded

Vastuvõtutingimused

Et lugeda lubamist PSIA peab taotleja vastama AUA üldise vastuvõtu nõuetele ja PSIA-programmi erinõuded, mille hulka kuuluvad:

 • Bakalaureuse kraadi nelja või viie aasta programm
 • Tõestatud inglise keele vähemalt TOEFL IBT skoor 79 või vähemalt IELTS skoor 6,5. Testitulemused ei saa olla rohkem kui 2 aastat vana ajal taotluse.
 • Vähemalt 25-protsentiil skoor GRE kvantitatiivne uurimine.
 • Kõrge bakalaureuse astme punkt keskmine (GPA).
 • Kaks soovituskirja.
 • Lühike ja informatiivne isiklikku teadet.

Lisaks nendele nõuetele, töö ja vabatahtlike kogemus on ka arvesse võetud. Programm võib nõuda ka intervjuud taotlejatele.

Lõpetamise tingimused

Koolilõpetaja Master of politoloogia ja rahvusvaheliste suhete, õpilased peavad täitma 54 krediidi tundi kursuste, sealhulgas nurgakiviks Master Essee, poliitika Praktika Project või Policy Paper, ja vähemalt üks krediidi keskkonnauuringuid rahulolu üleülikooliline keskkonnauuringuid nõue. Kumulatiivne Hinne punkti keskmiselt 3,0 või kõrgem on nõutav andmise kraadi.

4

Student Õpitulemused

Õpilased saavad

EESMÄRK 1 - Sisemiselt ja contextualize mõisted ja teooriad (abstraktne ja empiirilised)

 1. Tunda ja selgitada mõisteid ja teooriaid
 2. Küsimused ja arutada teooriad ja tõlgendused
 3. Järeldusi tõendid

EESMÄRK 2 - õppida, kuidas viia läbi analüüs

 1. Korraldada, filter ja sünteesivad suur hulk teavet
 2. Lahkama probleemi arvesse selle osad
 3. Võrdle kontrasti ja teineteisest erinevad üritused

EESMÄRK 3 - Master teema (muidugi teemasid ja materjale)

 1. Meenuta ja pean teistele õppematerjalid
 2. Tuvastada objekti uuritud ja omavaheliste suhete kursused

Eesmärk 4 - Arendada (a) teadusuuringute, (b) probleemide lahendamine, (c) kirjutamine, (d) teatis, ja (e) argumentat-

 • Kanna raamatukogu nägemisteravus
 • Ehitada ja kasutada sobivaid teadusuuringute tehnikat
 • Tunda ja sõnastada poliitilised probleemid
 • Vali sobivad vahendid analüüsida poliitilisi probleeme
 • On selge korraldada ja valmistada paberid, aruanded ja uurimistulemuste
 • Grupitöö
 • Korralikult viidata allikatele
 • Tailor kirjalikult konkreetseid ülesandeid
 • Kohal rühmadele
 • Arendada ja kasutada esitlusvahenditest
 • Eristada erinevaid põhjendusi
 • Tee põhjendatud argumente loogilisi järeldusi
2

Õppekava

Õppekava Master of PSIA koosneb kursused järgmistes alamandmeväljadele distsipliini: poliitiline teooria, metoodika, rahvusvaheliste suhete, võrdleva poliitika, avaliku halduse, avaliku poliitika, arengupoliitika ja majandust. Kursused pakutakse kõigis nendes valdkondades tudengi kaks aastat õpinguid. Enamik kursusi moodustavad ligikaudu kolm tundi auditoorne nädalas üliõpilase poolt.

Õppekava jaguneb esimese ja teise aasta kursused. Esimesel aastal kõik kursused on vaja, kus üliõpilaste viis kursust semestris. Teisel aastalÕpilased valida kaheksa valikainete kursused (neli iga semester) alates valikuvõimalusi ja nende viimane semester nurgakiviks nõuet.

Täistööajaga õpilased viivad kas 12 või 15 krediiti semestris. Osalise tööajaga õpilased peavad välja töötama kinnitatud õppetöö koos õppetool jooksul õpilase esimesel poolaastal õpib AUA. Kuigi enamik õpilasi täitma kõik kooli nõuded kahe aasta jooksul, maksimaalne täitmise tähtaeg on kolm akadeemilist aastat täistööajaga. Kraad kandidatuuri automaatselt aeguvad pärast seda tähtaega ja õpilased ei diplom. Muidugi koormus üle 15 krediiti vähem kui 12 krediiti vaja eelnevat heakskiitu esimees Program.

Kahetasandilist süsteemi

Teisel õppeaastal, õpilased võivad valida ühe kahest rajad järgida: International Relations või avalikku korda. Valikainete kursused on eraldatud üks kahest lood ja õpilased peaksid võtma vähemalt viis valikainete lugu, et nad soovivad spetsialiseeruda.

Environmental Studies nõue

Õpilased peavad samuti täitma ühe krediidi keskkonnauuringuid rahulolu üleülikooliline keskkonnauuringuid nõue. PSIA347 Keskkonnapoliitika loeb seda nõuet, kuid õpilased võivad soovi korral valida muidugi alates AUA on Acopian Center keskkonna.

Viimati uuendatud juuni 2016

Teave kooli kohta

Founded in 1991, AUA provides a high-quality, graduate and undergraduate education that encourages civic engagement and promotes democratic values, fostering scholarship in a setting that values and d ... Loe edasi

Founded in 1991, AUA provides a high-quality, graduate and undergraduate education that encourages civic engagement and promotes democratic values, fostering scholarship in a setting that values and develops academic excellence, free inquiry, integrity, scholarship, leadership, and service to society. Näita vähem