Master of Professional Raamatupidamine (MPAC)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Raamatupidamine on kriitiline

Raamatupidamine on oluline osa iga ettevõte või institutsioon. Raamatupidamine kui elukutse on näinud suurt muutust viimastel aastakümnetel rangelt rahalist keskmes majandusliku vastutuse keerulisem roll ettevõtete organisatsioonide ja juhtimine. Raamatupidamise eriala on ka laienenud ka sellistes valdkondades nagu infosüsteemid, maksejõuetuse ja kohtuekspertiisi.

Vaheta karjääri raamatupidamises

Kui soovite saada raamatupidaja ja juba bakalaureuse või 8-unit mitte-raamatupidamise magistrikraad, Master of Professional Raamatupidamine sulle seal. Rõhuasetus on praktilisi kogemusi ning valmistada teile põhjalikult raamatupidamise kutseala selle kaudu kapten 's ümberkorraldamise kava.

Professional akrediteerimine

Lõpetajad Master of Professional Raamatupidamine kohtub haridus- sissepääsu nõuded nii CPA Austraalia ja Chartered Accountants Austraalias ja Uus-Meremaal (CAANZ), kui teatud ainete nimekirja on uuritud.

See annab assotsieerunud liikmeteks CPA Austraalia, abikõlblikkuse õppima CPA Austraalia kutseeksamit ja abikõlblikkuse õppida CAANZ kutseeksamit.

Edukalt lõpetatud Master of Professional Raamatupidamine on võimalik saada õpilasi erandeid põhiõiguste tasandil (9 tk) Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) eksamid. Täpsema info saamiseks vaadake ACCA kodulehel.

karjääri tulemusi

Siis lõpetab nagu kvalifitseeritud raamatupidaja, oma karjäärivõimalusi võib hõlmata avaliku raamatupidaja, audiitor ettevõtte raamatupidaja, firma sekretär, finants- administraator, investeerimisnõustaja, kohtuekspertiisi raamatupidaja, valitsuses (maksu osakond, Riigikontroll, riigi ja kohalike omavalitsuste ) või finantsasutuste, sh pangad ja elamuhoiupankades.

Riiki sisenemise nõuded

  • Heakskiidetud bakalaureuse kraadi

Inglise keele nõuded

Olete kohustatud vastama kehtivatele Inglise keele nõuded. See programm vajab Vähemalt IELTS 6.0 või samaväärne. Kui te ei vasta Inglise keele nõuded võite taotleda õppida ülikoolis kinnitatud inglise keele programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Loe edasi

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Näita vähem
Toowoomba , Springfield , Brisbane , Austraalia Online + 3 Rohkem Vähem