Master of Professional Raamatupidamine (MPAC)

Üldine

Programmi kirjeldus

Professionaalse raamatupidamise magister (MPAC)

Professionaalse raamatupidamise magister (MPAC) pakub põhjalikku analüüsi raamatupidamise valdkonnas. Programm pakub täiustatud uuringuid avaliku sektori raamatupidamise, tööstuse ja valitsuse tegelevate või karjäärivõimaluste otsimiseks.

Nõutavad põhikursused

  • Juhtivad Raamatupidamine
  • Finantsarvestus - teooria ja analüüs
  • Arenenud infosüsteemid
  • Federal Taxation Theory & Research
  • Täpsem Auditeerimine
  • Pettuste kontrollimine
  • Comercial seadus

Vastuvõtutingimused

Kutsekvalifikatsioonide magistriprogrammi täieliku juhtimise võib anda taotlejale, kes:

- on omandanud bakalaureusekraadi, mis on täielikult akrediteeritud ühe tunnustatud akrediteerimisasutuse poolt ja vastab kõigile muudele nõuetele, mis on vajalikud kõrgkooli vastuvõtuks.

- Kõigil raamatupidamisuuringute kursustel on keskmiselt 2,75 APA, kusjuures järgnevatel kursustel ei ole klassi vähem kui "C": vahepealne arvestus (6 tundi), maksude arvestus, kulude arvestus, auditeerimine, täiustatud arvestus ja fondide arvestus.

- Kas GPA on 3,0 kõigil ülemise jagunemise kursustel, välja arvatud raamatupidamise kursused.

- on näidanud kirjaoskuse taset, mida tõendab GMAT analüütilise kirjutamise komponendi vähemalt 3,5 punkti või akadeemilise pädevuse kollektiivse hindamise (CAAP) kirjutamise essee test.

- Kas GPA 3,0 on kõigil ärikoolituskursustel, kellel ei ole klassi vähem kui "C" 15 tundi järgmistest kursustest: Raamatupidamissüsteemid, rahandus, juhtimispõhimõtted, strateegiline juhtimine ja turunduse põhimõtted (iga 3 tunni järel).

- on esitanud Graduate Management Entrance Test (GMAT) skoor vähemalt 380.

Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

Delta State University, College of Business &nbsp Delta State University on andnud muidugi pakkumisi tegutsenud alates 1925 aastast institutsiooni avas oma esimese korralise istungini. Loomulikult ... Loe edasi

Delta State University, College of Business &nbsp Delta State University on andnud muidugi pakkumisi tegutsenud alates 1925 aastast institutsiooni avas oma esimese korralise istungini. Loomulikult pakkumisi korraldati koos osakondade read aastal 1928, mil Department of Commerce on moodustatud. Osakonna nimi on muutunud mitu korda, iga muudatus peegeldab laiendamise ulatus pakkumisi ja eesmärgid. Department of Commerce ümber Division of Business Education in 1944 muudeti Department of Business in 1948; ümber Division of Business ja majandus 1958; 1969, nimi muudeti School of Business ja 1999 nimeks sai College of Business.&nbsp Kraadi programmid pakutakse College hulka Bachelor of Business Administration kraadi peamiste äriühingute raamatupidamine, arvuti infosüsteemide, rahandus, üldist ettevõtluskeskkonda, kindlustus-ja kinnisvarateenuste, juhtimine, turundus, büroo haldus; Bachelor of Science in Education kraadi suurt äri haridus, kes on huvitatud muutumas õpetajad ja Bachelor of Commercial Aviation kraadi peamiste äriühingute lennunduse juhtimine ja lennutegevust. Kõik taseme programmid on riiklikult akrediteeritud. &nbsp&nbsp Missioon &nbsp Valmistada õpilasi turul pakkudes väljakutseid haridusvõimalusi. &nbsp&nbsp Nägemus &nbsp Service ühendusse, meie elukutse ja ülikool on oluline aspekt College 's missioon.Autor toitev koostöösuhteid ettevõtluse ja tööstuse, teenindus organisatsioonide ja teiste institutsioonide, College jääb dünaamiline ja selle tegevuse tähtsust. Näita vähem