Loe ametlikku kirjeldust

Loodud koostöös tööstuse ja raamatupidamise eriala, meie Master of Professional Raamatupidamine pakub spetsialiseeritud teadmisi ja äri oskusi vaja täita professionaalse raamatupidaja. Te arendada analüütilisi, üldise ärijuhtimise ja probleemide lahendamise oskusi ja saada põhjalik arusaam raamatupidamise tava.

Meie õppejõud on tööstuse kogenud ja hoida tihedaid koostöösuhteid juhtiv kutseühingud nagu CPA Austraalia ja Chartered Accountants Austraalias ja Uus-Meremaal. See koostöö tagab teadmiste teil võtta oma karjääri kohtub dünaamilise tööstuse vajadustele ja oma kvalifikatsiooni endiselt aktuaalne ja kohaldatavad.

Osana meie Master programmi, siis õppida finants- ja juhtimisarvestuse, rahandus-, äriõigus, maksustamise õiguse ja auditeerimine. Sul on ka võimalusi omandada töökogemust läbi juhtumiuuring põhineb hindamine ja tööstus paigutused. Lõpetamisel, siis hästi varustatud karjääri Austraalias või välismaal, sellistes valdkondades nagu kaubandus, maksud, finantsjuhtimine, või avalikus kutsetegevuses.

University of South Australia on üks rahva Premier ärikoolides, järjestatud top ühe protsendi kogu maailmas.

eesmärk

See programm on mõeldud mitte-raamatupidamise lõpetajatele pakkuda professionaalset kraadiõpet kohaldamise teadmisi neile, kes otsivad karjääri raamatupidamise ja teiste otsib uuendada oma teadmisi ja oskusi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Jan. 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Jan. 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date