Kraadi ülevaade

 • Akrediteeritud Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa ning CPA Australia.
 • Eesmärk on täiustada raamatupidamispraktika täiustatud teadmisi ja oskusi.
 • Üks viiest Austraalia ülikoolist pakub professionaalset CPA valikainete kursust raamatupidamises.
 • Arendada olulist analüütilist, ärijuhtimist, probleemide lahendamist ja suhtlemisoskust.
 • Täitke 150 tundi tööstuse paigutamist valikainena.
 • Keskenduge sellistele võtmevaldkondadele nagu kaubandus, maksud, finantsjuhtimine ja avalik tava.
 • Juhendab juhtpartnerite juht juhtivpartnerite programmi kaudu.
 • Kvalifitseerige eelnevate kvalifikatsioonide jaoks täiustatud alale ja täitke oma kraad vaid 1,5 aasta jooksul.
 • Uurige õppekava, mida teavitab maailmatasemel teadustöö raamatupidamises (1).
 • University of South Australia ärikool on maailmas esikohal 1% (2) ja QS Stars'i reitingute 2019 tipptaseme eest on talle antud viis tähte.
 • UniSA on maailma 150 kõrgeima raamatupidamis- ja finantseerimisasutusega (3).
 • UniSA on nr 1 SA-s äri- ja juhtimisalaste kraadiõppe tulemuste osas (4).

(1) 2018. aasta tipptasemel uurimistöö Austraalias (ERA). (2) UniSA Business School on üks vaid üheksast asutusest Austraalias ja 180 ülemaailmselt EQUISi poolt akrediteeritud (üle 16 500 üle maailma). EFMD, veebruar 2019. (3) 2019 QS-teema auaste. (4) QILT: Kraadiõppe tulemuste uuringu kogemuste küsimustik 2016-18 - täistööajaga tööhõive näitaja. Ainult avalik-õiguslikud SA-dega ülikoolid.

Snapshot

Master of Professional Raamatupidamine valmistab teid praktikas professionaalse raamatupidaja. Te arendate analüütilisi, üldisi ärijuhtimise ja probleemide lahendamise oskusi ning omandate põhjaliku arusaama raamatupidamistavast.

Teie uuringutes keskendutakse finants- ja juhtimisarvestusele, rahandusele, äriõigusele, maksuseadusele ja auditeerimisele. Sa uurid kaasaegseid uuringuid ja tegelikke juhtumiuuringuid võimalusega viia lõpule tööstusharu paigutus Austraalias või välismaal. Te lõpetate hea varustuse globaalse karjääri jaoks, tundes selliseid valdkondi nagu kaubandus, maksustamine, finantsjuhtimine ja avalik praktika.

Meie suvi- ja talvekoolid pakuvad põnevaid õppimis- ja õppimisvõimalusi. Valikuvõimaluste ja praktikavõimalustega saate levitada oma õppekoormust kogu aasta jooksul ja suurendada oma vahetusvõimalusi.

Kui teil on juba ärikraad või mõni muu vastav kvalifikatsioon, võite saada Advanced Standing'i ja lõpetada selle kraadi vaid 1,5 aasta jooksul.

Mida sa õpid

Master of Professional Raamatupidamine, õpid viis põhilisi kursusi ja üheksa raamatupidamise spetsialiseerumise kursused. Saate tugeva aluse viimastes raamatupidamismeetodites, uurides valdkondi auditeerimise, maksustamise, juhtimisarvestuse ja ettevõtte rahanduse valdkonnas. Uuringute raames uuritakse ka kahte valikainet. Üks valikuvõimalusi on 150-tunnine tööstuse paigutus kas Austraalias või välismaal.

Miks on professionaalse raamatupidamise meister

University of South Australia ärikool on üks suurimaid juhtivaid raamatupidamis- ja finantshariduse pakkujaid Austraalias ja Aasias ning on maailmas esikohal maailmas *.

Te saate põhjaliku arusaamise raamatupidamispraktikast ning arendate analüütilist, ärijuhtimist, probleemide lahendamist ja suhtlemisoskust. Meie tööstuses kogenud õppejõud teevad tihedat koostööd juhtivate kutseorganisatsioonidega, tagades, et teie karjääris võetavad teadmised vastavad raamatupidamistööstuse dünaamilistele vajadustele.

Sul on ka võimalus osaleda CPA programmi professionaalsel tasemel koos CPA Austraaliaga oma magistriõppe raames. Te lõpetate magistrikraadi täielikult akrediteeritud CPA Austraalia ja Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa.Rikastav õpilaste kogemus

Meie paindlikud tarne- ja õppekavavälised võimalused on mõeldud teie elustiili, eelistatud õppimisviisi ja karjääri huvide jaoks. Saate kasu interneti- ja ülikoolilinnaku, osalise tööajaga või täistööajaga õppimise, suve- ja talvekooli intensiivkursuste, mentorluse ja võrgustike loomise võimaluste ning tööstuse juhtimisoskuste arendamisest. Võite ka uurida kiirendatud õppimise Pathways ja pöörduda programmi toetust meie Business Student Hub.

* UniSA Business School on üks vaid üheksast asutusest Austraalias ja 180 maailmas, mis on EQUISi akrediteeritud (üle 16 500 ülemaailmselt). EFMD, veebruar 2019.

Sinu karjäär

Lõpetajad seda kraadi kasutada oma laia oskusi ja erialaseid teadmisi, et jätkata juhtimise rollid nii kohalikul kui ka välismaal.

Te võiksite kaaluda selliseid rolle nagu vanem raamatupidaja, ettevõtte tulumaksu konsultant, ärinõustaja, maksejõuetusnõustaja ja juhtimisarvestaja järgmistes valdkondades:

 • auditeerimine
 • ärialane nõustamine
 • finantsaruandlus
 • juhtimisarvestus
 • maks

Reaalse maailma ühendused

Meie õppejõud on tööstusharu kogenud ja hoiavad tihedaid töösidemeid juhtivate kutseorganisatsioonidega, nagu CPA Australia ja Chartered Accountants Australia ja Uus-Meremaa. See koostöö tagab, et teadmised, mida teie karjäär võtab, vastavad tööstuse dünaamilistele vajadustele ning teie kvalifikatsioon jääb asjakohaseks ja kohaldatavaks.

Õppides saate väärtuslikku tööstuse kogemust tööstusharude paigutamise kaudu Austraalias või rahvusvahelist õppekogemust rohkem kui 60 vahetuspartneri kaudu Aasias, Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lõuna-Ameerikas. Meie lingid UniSA teadusrajatistele tagavad, et teie õppimine on ühendatud uusimate tehnoloogiate, teooriate ja teadmiste rakendustega.

Paigutused ja praktikad ületavad lõhe õppimise ja töö vahel. Meie ühendused tööstusega loovad teile võimaluse kasvada. Need kogemused suurendavad usaldust ärimaailma ja annavad teile konkurentsieelise.

Lõpetajad seda kraadi kasutada oma laia oskusi ja erialaseid teadmisi, et jätkata juhtimise rollid nii kohalikul kui ka välismaal.

Te võiksite kaaluda selliseid rolle nagu vanem raamatupidaja, ettevõtte tulumaksu konsultant, ärinõustaja, maksejõuetusnõustaja ja juhtimisarvestaja järgmistes valdkondades:

 • auditeerimine
 • ärialane nõustamine
 • finantsaruandlus
 • juhtimisarvestus
 • maks

Professionaalne akrediteerimine ja tunnustamine

Programm on akrediteeritud Chartered Accountants Austraalia ja Uus-Meremaa poolt ning vastab haridustingimustele, mis kehtivad Chartered Accountants Programmi jaoks.

Programm on akrediteeritud CPA Austraalia poolt ja vastab haridusnõuetele, mis on vajalikud CPA programmis osalemiseks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
University of South Australia

Vaata veel 6 kursust University of South Australiais »

Viimati uuendatud June 7, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
18 - 24 kuud
Päevane õpe
Price
34,100 AUD
2019 tasu aastas (1,0 EFTSL kohta). 2020: 35 900 AUD aastas (1,0 EFTSL kohta)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
veebr 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

veebr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Hear from our academics: Accounting at the University of South Australia