Master of Professional Raamatupidamine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaheaastase Master of Professional Raamatupidamine sobib, kui teil on bakalaureuse kraad ilma raamatupidamise suur. See aste aitab teil arendada oma arusaamist raamatupidamise, majanduse, juhtimise ja sellega seotud valdkondades. See on sobiv kursus huvitatutele muutes oma karjääris või laiendada võimalusi oma olemasolevaid valdkonnas, näiteks tehnika, meditsiin, teadus või kunst.

Oleme partneriks CPA, ICAA ja globaalselt vastutustundliku juhtimise algatus ja on alla kirjutanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni põhimõtted vastutustundliku juhtimise Haridus. Need partnerlused, hariduse ja teaduse kohustuste tagamiseks pakume kõrgelt, globaalne perspektiiv Äri ja rahandus.

Õppimisvõimalustest välismaal hulka üliõpilasvahetuse meie partner ülikoolides üle 30 riigis, sealhulgas Innsbrucki ülikool, Copenhagen Business School, Berliini School of Economics või Prantsusmaa BEM Management School.

Sul on õigus saada liikmeks kutseühingu nagu CPA Austraalia, Institute of Chartered Accountants Austraalias (ICAA), Institute of Public Accountants (IPA) ja Londoni Association of Chartered Certified Accountants (ACCA). See 12-kuuline programm pakub laiendatud praktilisi oskusi ja koolitust, võrgustike võimalusi ning sisaldab internatuuri. Tööaasta saab teha välismaal.

Inglise keele nõuded

IELTS (Academic): minimaalne punktisumma 6,5 ​​millel ei ole üksikute bänd skoor väiksem kui 6,0. TOEFL paberil katse: minimaalne punktisumma 575 (minimaalne punktisumma 5 in Test kirjalik inglise).

TOEFL Interneti-põhine test: minimaalne punktisumma 80, millel üldise miinimumsumma eest SLR 18; W 22.

La Trobe Melbourne (s ELICOS): Lõpuleviimine inglise täiendavaid uuringuid edasijõudnud 6B La Trobe Melbourne minimaalse 60 protsenti üldise ja 60 protsenti lõpueksami. Täpsema info saamiseks külastage La Trobe Melbourne kodulehel.

Inglise õppekeelega kolmanda taseme uuringud võib aktsepteerida.

Pange tähele: Inglise õppekeelega Varasemas uuringus ei võeta aluseks vastuvõtu (English) kursused, kus kiideti testi skoor nõue on eespool IELTS 6,5 ilma bänd skoor väiksem kui 6,0. Pearson Test inglise (Academic) (PTE): minimaalne punktisumma 64, millel ei ole kommunikatiivne oskust skoor väiksem kui 59.

Cambridge Certificate of Advanced inglise (CAE): Hinne B või kõrgem.

Cambridge Certificate of Inglise keele oskust (CPE): klass C või kõrgem.

Või tunnustatud rahvusvahelistele samaväärne.

Akadeemiline sisenemise nõuded

Minimaalne sisenemise nõue on edukat lõpetamist Austraalia bakalaureusekraad (või samaväärne). Enne õppimist arendada töökogemus või erialane akrediteerimise, kus see loetakse vähemalt samaväärne sellega, mis on saadud bakalaureuse kraadi, võib lugeda. Tehes pakkumise taotleja Ülikool hakkab kaaluma mitmeid tegureid, et teha kindlaks, kas taotleja on näidanud suutlikkust töötada magistri tasemel, sealhulgas akadeemilise rekord, inglise keele ja / või töökogemuse. (Valikuline) Bakalaureusekraad (või samaväärne) peab leidma suguluses pääseda 1,5 aasta magistrikraadi, muidu tuleb taotlejal tuleb arvestada 2-aastase magistriõppe programm.

Täiendavad andmed

Kui te ei näidata varasemate õpingute äri, kas kujul bakalaureuse kraadi ettevõtlusega seotud valdkonnas või vähemalt viis aastat asjaomase äritegevuse kogemusi, siis saad võimalik taotleda Täpsem alalise nelja teemasid esimese semestri jooksul. Tehes teile pakkumise Täpsem alalise ülikool võib kaaluda mitmeid tegureid, sealhulgas oma akadeemilise rekord ja töökogemuse.

Kutsekvalifikatsiooni tunnustamise

Aste vastab akadeemilise nõuded assotsieerunud liikmete CPA Austraalia (kutseorganisatsioon Certified Practising Accountants Austraalias) ja sissepääs Chartered Accountants Program of Chartered Accountants Austraalias ja Uus-Meremaal.

Muidugi on ka tunnustatud Institute of Public Accountants (IPA) ja Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), mis asub Londonis.

Viimati uuendatud sept 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Univ ... Loe edasi

La Trobe will be a University known for its excellence and innovation in relation to the big issues of our time, and for its enthusiasm to make a difference. La Trobe will be one of the top three Universities in Victoria, one of the top dozen nationally and one of the top 300 internationally. Näita vähem
Melbourne , Bendigo , Albury , Melbourne , Mildura , Shepparton , Sydney + 6 Rohkem Vähem