Master of Professional Raamatupidamine

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Professional Raamatupidamine


Professionaalse raamatupidamise magister on mõeldud kraadiõppes, kellel on kraad muus valdkonnas kui raamatupidamine ja kes soovib läbi viia erialaseid uuringuid, et jätkata karjääri raamatupidamises. Lõpetajad omandavad vajaliku kvalifikatsiooni, et siseneda sellesse dünaamilisse ja kõrgelt tunnustatud eriala, mis on Austraalias ja kogu maailmas väga nõudlik tööstuse ja ärivaldkonnas. Professionaalse raamatupidamise magister on esimene samm passi suunas töötamiseks kõikjal maailmas.


See on kiire programm kolmanda taseme raamatupidamise kvalifikatsioon. Programmi kinnitab National Institute of Accountants (NIA) ja on akrediteeritud nii Austraalia erialakirjanike instituudi (ICCA) kui ka CPA Australia (CPAA) poolt. Raamatupidamise magistrikraadi edukas lõpuleviimine võimaldab lõpetajal siseneda kas ICAA-le või CPAA-i erialasele programmile.


ICAA või CPAA programmi edukaks lõpetamiseks on lõpetajatel õigus haridusega arvestuseks (CA) või sertifitseeritud praktiseerivatele raamatupidajatele (CPA).

Lühikirjeldus

Profesionaalse magistriõppe edukaks lõpetamiseks peavad õpilased täitma järgmised 14 ühikut:

 • Economics juhtidele
 • raamatupidamine
 • Finantsarvestus
 • Ettevõtete raamatupidamine
 • raamatupidamise teooria
 • Juhtkonna arvestus ja kontroll
 • Juhtivad Finance
 • Äri infotehnoloogia
 • Äriõigus
 • Äriühinguõiguse
 • maksustamine
 • auditeerimine
 • Kvantitatiivsed meetodid Business
 • Eetika eetika, eetika küsimused tööelus või
  Eetika

Režiim uuring


Üliõpilased peavad õppima Fremantle ülikoolilinnakuid. Kursus nõuab, et üliõpilane täidab kõik 14 ühikut. Puuduvad valikained. See eeldab, et üliõpilased õpivad täistööajaga neli semestrit, samal ajal kui osalise tööajaga üliõpilased peaksid läbima kaks üksust semestris. Osalise tööajaga õpingud ei ole kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele.

Sisseastujale Nõuded


Notre Dame julgustab taotlusi kõigi taustaga inimestele ning võtab arvesse taotleja akadeemilist tulemuslikkust, samuti nende isiklikke omadusi ja saavutusi.


Akadeemilised nõuded on järgmised:

 • Bakalaureusekraad (peamiste kui raamatupidamisarvestus) moodustab tunnustatud Austraalias või välismaal asuvas ülikoolis, mis näitab rahuldavaid palgaastmeid.
 • Rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama tõendeid inglise keele oskuse kohta.

Advanced alalise


Kõrgemal seisundil oleneb teema tasemest, kas samaväärne kõrghariduse üksus on omandatud mõnes teises akadeemilises asutuses või kas sarnane üksus on tehtud osana bakalaureuse kraadist. Täiendava seisundi taotlused tuleb esitada Norte Dame'ile eraldi ja neid hinnatakse individuaalselt. ICAA ja CPAA väljaantud juhiseid arvestatakse ka kõrgema taseme andmisega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ül ... Loe edasi

University of Notre Dame Austraalia (Unda) on üks tõusev tähte Austraalia ülikoolides. Asutatud kaudu seaduse Parlamendi Lääne-Austraalia detsembris 1989, siis nüüd on üle 7000 üliõpilast tema kolm ülikoolilinnakud Fremantle, Sydney ja Broome. Ülikooli asutamisest partner oli University of Notre Dame Ameerika Ühendriigid (NDUS), üks maailma suuri katoliku ülikoolide ja mõõdupuuks Unda. See on andnud Unda inspiratsiooni; nõustamisele; ideid ja mudeleid; "välismaale õppima" ja üliõpilasi ning olemasolu selle juhid oma Lauad ja reguleerivad nõukogud. &nbsp Notre Dame Austraalia on Austraalia ülikoolis, mille on omaks võtnud nii kaasaegsed Austraalia ülikoolis traditsioon ja iidne ja lugupeetud traditsioone katoliku ülikoolides nii Euroopas kui Põhja-Ameerikas. Ta on püüdnud olla ülikool, mis on spetsialiseerunud tipptaset üliõpilaste koolitamise eest. Tähelepanu keskmes on haridus ja koolitus noorte sisenemise suur kutsealade osas: meditsiin, õigus, õppe-, hooldus-, raamatupidamise ja rahanduse, füsioteraapia, nõustamine, Terviseteaduste ja preestriks. &nbsp Ülikool on eriti tähelepanuväärne selle rolli liider suur traditsiooniliste elukutsete tervishoiu ja hariduse, nii kaua seostatud missioon kirik Austraalias. Samuti on eeldada erilist rolli hariduse ja teenust, põlisrahvaste Põhja-Austraalias. &nbsp Notre Dame on keskmise suurusega, eraülikool, mis saab avalikku rahastamist paljudes valdkondades. Märkimisväärsel hulgal õpilastel on kohti tervishoiu ja hariduse valdkonnas rahastatava Austraalia valitsus. Ta on võtnud kohustuse tagada, et nii palju kui võimalik, üliõpilased saavad isiklikku, kvaliteetset haridust hooliv ja sõbralik õpikeskkond. Umbes 10 protsenti tema Üliõpilaskond on rahvusvaheline. &nbsp Ülikooli eesmärk on toota "tööstusharu valmis" lõpetanutele, kes on palju nõudlust Austraalia tööandjad. &nbsp Ülikooli kolm ülikoolilinnakud, mis Fremantle, Sydney ja Broome on tähelepanuväärselt ilus ja väga mugav. Nad pakuvad ideaalse seadistus esimese klassi bakalaureuse ülikooli kogemus. Näita vähem
Broome , Fremantle , Sydney + 2 Rohkem Vähem