Master of Professional Studies aste on multidistsiplinaarne magistrikraadi eesmärk on rahuldada areneva tööjõud arenguvajadusi. Selle eesmärk on arendada nüüdisaegseid professionaalne oskusi erinevates valdkondades ole praegu esindatud FHSU Master of Science (MS) volikirja. Olulisemad Feature Õppekava on paindlik üliõpilane kombineerida peamine teema ühe või mitme Sugulane valdkondades, mille eesmärk on parandada professionaalse tööjõu oskuste soovitud tööandjate tööstuse, valitsuse, tervishoiu ja infotehnoloogia karjääri.

Seal on palju karjäärivõimalusi Kansas ja kaugemale lõpetajale MPS kraadi, sealhulgas positsioonide infotehnoloogia, inimressursside, valitsuse, õiguskaitse ja parandused tööstuse ning mittetulundusühingute tööstust või sotsiaalteenuste juhid. MPS määral ka annab õpilastele vajalikke vahendeid, et alustada uue ettevõtja karjääri ettevõtmisteks. Et olla efektiivne täna, on vajalik mõista trende, mis mõjutavad laia karjääri valdkonnas ja "tööstus" sektoris, kus nad töötavad. Samuti vajavad nad spetsiaalseid oskusi - mõnikord ebatavaline kombinatsioone erilisi oskusi - lisaväärtust organisatsioonides, kus nad töötavad.

MPS õppekava koosneb neljast komponendist: 1] 9 tundi õppekava, mis hõlmab uurimismeetodeid muidugi statistikat muidugi, ja kontsentratsiooni konkreetse sissejuhatav aspirantuuri, 2] 9-12 tundi peamine kontsentratsioon piirkonnas, 3] 6-9-hourcognate valdkonnas või vabaainete ala ja 4] 3 tundi projekte või internatuuri muidugi. Koguarv krediiti vaja see aste on 30 krediiti tundi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Fort Hays State University Graduate Schoolis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Duration
30 tundi
Osakoormus
Päevane õpe
Price
9,180 USD
Põhineb 18 Mitteresidendi krediidi tundi
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi