Andrew Jacksoni Ülikoolis pakutavad lõpueksamid on mõeldud kolledži lõpetanutele, kes praegu omavad või soovivad osaleda keskastme või juhatuse ametikohal. Need on inimesed, kes soovivad edendada ja rikastada oma mitte-akadeemilist karjääri põhjalikumalt ja põhjalikumalt kutsealase ettevalmistusega valitud valdkondades.


Andrew Jacksoni Ülikoolis pakutavad magistrikraad õpetavad üliõpilastele konkreetse valdkonna põhjalikke teadmisi ja produktiivse stipendiumi meetodite meisterlikkust. Ülikooli missiooni ja eesmärgi saavutamiseks on kraadiõppeprogrammid keskendunud järgmistele kriteeriumidele:

 • Igasugune õppekava õpetab õpilastele, kuidas tõhusalt õppida ja integreerida teadmisi, et nad saaksid oma õpinguid tõhusamalt alustada. See protsess aitab edendada enesedistsipliini, enesehindamist ja enesekindlust.
 • Iga õppekava juhib õppejõudude juhendamise meeskond, kes juhendab, õpetab ja motiveerib õpilasi. Selle regulaarse suhtluse kaudu tugevdatakse usalduse suurenemist ja enesehinnangu tudengite tundmaõppimist.
 • Iga kraadiõppe programm on üles ehitatud tugeva ja asjakohase õppekava, mis peegeldab praeguseid teadmisi ja rakendusi ning nõuab õpilastel arendada edasi arenenud oskusi, mis on vajalikud edukaks karjäärinõustamiseks.
 • Iga õppekava soodustab stipendiumi praeguste tekstide ja kõrgemate lugemiste uurimise kaudu. Õpilastel on võimalus õppida keskne kontseptsioon ja seejärel analüüsida ja rakendada neid põhimõtteid huvitavate projektide, dokumentide, juhtumianalüüside ja rakenduste õppuste abil praktilistesse olukordadesse. Need reaalmaailma rakendused julgustavad õpilasi rakendama seda, mida nad on õppinud, et toetada teisi perekonna, tööhõive ja kogukonna seadetes.
 • Iga õppekava õpetab õpilasi uurima, uurima, mõõta ja mõistma. Kuigi doktoritöö uurimist ei nõuta, õpivad õpilased probleemide tekitamise ja probleemide lahendamise tehnikaid ning kasutavad neid protsesse erinevate kirjalike ettekannete ja aruannete koostamiseks. Selline uurimismeetodite kasutamine aitab neil hinnata esialgse uurimise koha ja funktsiooni valitud valdkondades.
 • Iga kraadiõppe programm käsitleb eetilisi küsimusi ja sisaldab ülesandeid või tegevusi, mis aitavad õpilastel selgelt välja töötada või hinnata oma ideaalid vastutustundlikuks eluks. Need juhtumiuuringud ja probleemide lahendamise dilemmad abistavad eneseteostust ja enesehindamist ning julgustavad õpilasi täitma oma sotsiaalseid, kodaniku- ja vaimseid kohustusi.


Avaliku halduse magistrikraad on kutsekraadiprogramm, mis meelitab föderaal-, riigi- või kohaliku omavalitsuse juhtimisalaseid juhtimis- või juhtimisalaseid karjäärivõimalusi ning praeguseid avaliku halduse juhte, kes soovivad oma töökogemust suurendada. Programmi eesmärk on arendada välja teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud poliitika kavandamiseks ja aitamiseks ning programmide ja toimingute korraldamiseks, haldamiseks ja rakendamiseks. Nende üldiste pädevuste arendamisel uurivad uuringud avaliku halduse poliitilist, sotsiaalset, majanduslikku ja õiguslikku konteksti ning pakuvad laiapõhjalist koolitust juhtimise, organisatsioonilise käitumise, uurimismeetodite, poliitikaanalüüsi, personali ja eelarve koostamisel.


Bakalaureusekraad kvalifitseerub taotlejatele selle programmi sisenemiseks. Kas on saadud bakalaureuseõppe või töökoha kogemuste põhjal, on vaja tutvuda ettevõtlusstatistika ja sissejuhatava arvutusmeetodiga.


Õppekava (36 krediidi tundi)

 • GM 520 avaliku halduse uuring 3 krediidi tundi
 • GM 551 Valitsuse volitused 3 krediidi tundi
 • GM 552 üksikisiku õigused 3 krediidi tundi
 • GM 595 Avalike haldurite uurimismeetodid 3 krediidi tundi
 • GM 625 avaliku sektori ökonoomika 3 krediidi tundi
 • GM 631 Avalikud inimressursid 3 krediidi tundi
 • GM 651 avaliku eelarve koostamine 3 krediidi tundi
 • GM 667 võrdleva avaliku halduse 3 krediidi tundi
 • GM 675 avaliku poliitika analüüs 3 krediidi tundi
 • MG 615 juhtimis infosüsteemid 3 krediidi tundi
 • MG 641 Organisatsiooni käitumine 3 krediidi tundi
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,162 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date