Master of Public ja arengu juhtimine (mm)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Management valdkonnas avaliku ja arengu juhtimine on range akadeemiline programm, mille eesmärk on pakkuda õpilastele arenenud kontseptuaalseid ja analüütilisi võimeid, mida nad vajavad, et olla tõhus poliitikakujundajate ja kõrgemate avaliku halduse ja arengu praktikud.

Kandidaadid nõuavad foundational teadmisi avaliku ja arengu juhtimise. See hõlmab tugeva aluse teooria ja praktika juhtimise, poliitika kujundamise ja juhtimise suurtes organisatsioonides, sealhulgas avalik bürokraatia. Kuigi Magistriõpe programm ise kestab aasta, kandidaadid peavad kõigepealt täita PDM kursus, mis annab neile vajaliku aluse. Seega magistrikraadi on tõhusalt kaheaastase programmi.

Õppekava

Masters õpilased on kõigepealt kohustatud täitma neli NQF tase 9 kursust. Nad siis peavad täitma väitekirja umbes 35.000-40.000 sõna kaasaegse avaliku või arengu juhtimise teemal. Muidugi töö ja väitekirja moodustavad kõik 90 180 krediiti vaja saada MM kraadi.

Muidugi töö eesmärk on pakkuda õpilastele oskused, mida nad vajavad, et kujutleda, planeerida, teadus-, ja kirjutada oma doktoritöö. Samuti lõpetada lugemine valikainete eesmärk süvendada oma arusaamist oma valitud uurimistöö teema.

Õpilane on kohustatud arendama teadustöö ettepanekut, mis on aluseks oma doktoritöö ning esitada see teadus komiteele heakskiitmiseks.

Kursused on:

Kvantitatiivsed uurimismeetodid (20 ainepunkti)

See kursus põhineb õpilaste eelteadmisi põhi-ja proovivõtumeetodid ning lihtsaid statistilisi järeldusi, sealhulgas chi-square testid. See materjal on lühidalt vaadata, ja muidugi siis liigub edasi uurimisproblee, eesmärk avaldused ja uurimistöö hüpoteeside kasutamiseks kvantitatiivne uurimistöö ettepanekuid; uuringu kavandamise, küsimustiku ehitus ja lihtne andmete analüüs ja hüpoteesi katsetamine, sealhulgas võime analüüs ja regressioonanalüüs.

Kvalitatiivsed uurimismeetodid (20 ainepunkti)

See kursus õpetab õpilastele kujundada ja läbi viia kvalitatiivseid uuringuid ning analüüsima kvalitatiivseid andmeid. Teemade hulka kvalitatiivsete uuringute paradigma eelduste kvalitatiivsete uuringute disainilahenduste / meetodeid, erinevaid tehnikaid ja meetodeid andmete kogumine ja analüüsimine, eetilisi küsimusi ja hindamine.

Teadusuuringute ettepaneku disain (10 ainepunkti)

See kursus aitab õpilastel edu teoreetiline arusaam teadusuuringute mudelite ja meetodite määratlemisele tegelik teadustöö ettepanekut, mis on aluseks nende teadustöö aruanne. Ettepanekud on esitatud ja kaitses enne School ettepaneku paneel.

Suunatud lugemine valikainete (40 krediiti)

See kursus aitab õpilastel tegeleda põhjalikult teema puudutab riigi või arendamise valdkonnas. See hõlmab mitmeid seminare, kus õppejõud ja üliõpilased töötavad koos, et uurida kirjandust antud teema kohta.

Väitekiri

Lõputöö on Pinnacle magistriprogrammi. Pärast sõnastada oma ettepanekuid, õpilased peavad läbi originaal ja põhjalikke uuringuid, analüüsida tulemusi ning integreerida teadusuuringuid ja analüüsi sidusasse väitekirja. Õpilased toetavad aktiivselt doktoritöö juhendajad. Kõik P & DM-õppejõud juhendama väitekirja oma erialal.

Sisseastujale

Taotlejad magistriprogrammi on vaja kõigepealt saada PDM sööduga märk 65 protsenti. Teise nad peavad omama autasustatakse diplomi avaliku halduse, saadakse minimaalne nõutav vähemalt 65 protsenti. Taotlejad võivad viimasena nimetatud vaja täiendada standard Masters õppekava täiendavaid kursusi.

Kursuse tarne

Nii PDM ja MM pakutakse täistööajaga, osalise tööajaga ja plokk kursusi. Osalise tööajaga õpilased osaleda loengutel õhtuti ja blokeerida release õpilased osaleda loengutel kaheks nädalaks vahedega aastaringselt.

Workloads

Nii PDM ja MM programmide eesmärk on julgustada sõltumatu teadus-ja õppetöö. Töökoormus sisaldavad tavaliselt 24 tundi kontakt aega per muidugi täiendavat ettevalmistamist ja kooliaega, võttes kokku tundi asjaomastele NQF nõue.

Kogu töökoormust PDM on 1 200 mõtteline tundi. Kokku töökoormuse MM on 1 800 mõtteline tundi.

Hindamised

Õpilasi hinnatakse kaudu ülesandeid ja kirjaliku eksamitega. Klass ja grupi ülesanded on ka hinnatud. Kõik eksamid samuti teesid on väliselt uurida.

Rakendused

Tuleviku üliõpilased peavad täitma taotlusvormi, mis on saadaval teaduskonna ametist samuti online. Samuti peavad nad esitama andmeid eelmise õpitulemusi ja elulookirjeldus.

Viimati uuendatud aug 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowle ... Loe edasi

Wits is strategically located in Johannesburg, a world class city, with countless opportunities for students and staff to engage with and present solutions that will contribute to our country's knowledge-base and build our future. With its more than 130 000 graduates in its 91-year history, Wits has made and will continue to make its mark nationally and internationally. Näita vähem