Master of Raamatupidamine (kutsetegevus)

Üldine

Saadaval 12 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Raamatupidamine (Professional Practice)

Asukohad:

  • CDU Melbourne
  • CDU Sydney
  • Casuarina Campus
  • Väline uuringud

Lõpetajad kraadi kursused kui arvestus võib hiljem soovivad tõhustada oma juhtimise oskusi ja saada professionaalne raamatupidaja, kohustudes ümberõppe kursuse nagu see MACPP. Tulemus muidugi võimaldab lõpetajate mitte-raamatupidamise või osalise raamatupidamise taustaga täita akadeemilisi nõudeid liikmeks CPA Austraalia, Institute of Chartered Accountants Austraalias ja Association of Chartered Certified Accountants UK. Kursus keskendub kaasaegse teadmisi ja oskusi praktikas avaliku või vannutatud audiitorid; efektiivne majandamine; vastutuse ja kontrolli; ja tõhusad otsuste tegemise eest rahalist edu.

Uuringud Master of Raamatupidamine (Professional Practice) annab tehnilisi ja kontseptuaalseid oskusi vaja saada pädevate raamatupidaja ja arendab õpilaste võimeid analüüsida, kritiseerida ja sünteesida erinevaid raamatupidamise ja sellega seotud põhimõtteid, meetodeid ja tehnikaid. Oskused ja teadmised omandatud selles muidugi valmistab õpilasi olema tõhusad juhid või finantsanalüütikud. Lõpetajad leiavad tööd raamatupidajad või finantsanalüütikud ja võib suurendada reklaami võimalusi oma olemasolevaid ameteid.

Kursus annab ka võimaluse kutsepraktika kogemused ja / või teadus- ja koolitustegevuse äri side.

Professional Practice paigutused on piiratud ja ei pruugi olla saadaval iga riigi ja territooriumi. Õpilased on vastutavad selle eest oma sõidu- ja majutuskulud kord ja vastavad kõikidele sellega seotud kulud.

Õpilased, kes soovivad alustada kutsetegevuse üksused peaksid esimese osas esialgse intervjuu Kooli. Pange tähele, kutsetegevuse üksused ei tutvustatud CDU Sydney 2015. aastani.

Vastuvõtutingimused

Lõuna-Austraalia kolmanda taseme Sisseastujale Keskus (SATAC) vastu ja menetleb sissepääs Charles Darwin ülikooli kõrghariduse tulevastele üliõpilastele. Kui olete huvitatud taotlemisel kõrghariduse kursuste bakalaureuse või magistri kursuse, kontrollige järgmist informatsiooni kohaldatakse Charles Darwin ülikooli.

Edukat lõpetamist tunnustatud bakalaureusekraad mistahes erialal.

Taotlejad, kes on täielikult rahuldanud sisenemise nõuded raamatupidamise kutseorganisatsioonid oma esimese kraadi ei ole abikõlblikud kandmiseks. Taotlejad, kellel võib olla osaliselt rahuldati sisenemise nõuded raamatupidamise kutseorganisatsioonid oma esimese astme peavad nende kvalifikatsiooni hinnatakse CPA Austraalia ja Institute of Chartered Accountants Austraalias, et tagada nende väljub akadeemiline kvalifikatsioon vajalik akrediteeringu Austraalia Professional Raamatupidamine Asutuste.


Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Loe edasi

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Näita vähem
Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Darwin , Sydney , Melbourne + 11 Rohkem Vähem