Master of Science (MS) on tööhügieeni

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrikraad (MS) tööstushügieeni valdkonnas

Industrial Hygienists vastutavad ootuses, tunnustamine, hindamine ja kontroll töökohal keskkonna tegurid, mis võivad mõjutada tervist, mugavust ja töötaja produktiivsust. Tööstushügieeni peetakse "teadus"; Kuid see on ka kunsti, mis hõlmab otsuse, loovust ja inimeste vahel. Suhtlemisoskus on väga oluline.

Kuigi mõned ametid võivad ilmuda ohtlikum kui teised potentsiaalsed lühiajaliste ja pikaajaliste terviseriske esineda iga elukutse, kas inimene töötab kontoris või keemiatehas. Industrial hügieniste oluline roll selle tagamisel, et töökoht on vabaks ohte kui võimalik ning et töötajad ja ühiskond tervikuna on kaitstud võimalike terviseohtude eest. Pealegi, tööstus hügieniste töö juhtimine ennetada probleeme, mis võivad tekkida ja võtta meetmeid, et vältida neist enne kui nad juhtuvad. Ka tööstus hügieniste mängida olulist rolli kujundamisel ja rakendamisel valitsuse poliitikat töötaja tervist ja ohutust.

Töö mitmekesisus on suur kasu kaaluda valides karjääri tervise / keskkonnateadused. Rikkalikult unikaalne töövõimalusi olemas tööstuslik suuhügienist. Erinevalt paljudest teiste elukutsete, tööstus hügieniste ei piirdu ühe konkreetse tööstuse tüübile; nad töötavad erinevates organisatsioonides nagu kommunaalettevõtetes Valitsus; Academia; Research Laboratories; Haiglad; Kindlustusseltsid; Konsultatsioonifirmad; Õli-, keemia- ja tootmine Ettevõtted; ja mäetööde.

Industrial hügieeni kraadiõppe programm pakub harukordne võimalus täiustatud uuring valdkonna töötajate tervist. Üldeesmärk meie Tööhügieeni programm on anda inimestele tehnilist pädevust tunnustada, hinnata ja kontrollida töötervishoiu ohud. Õppekavad eesmärk on anda lõpetajale akadeemilise ettevalmistuse vaja läbida sertifitseerimise eksami haldab American Board of Tööhügieeni.

Taotluste esitamise tähtaeg MS Tööhügieeni Program on:

  • 1. aprill suve- ja suveperioodil
  • 1. oktoober kevadsemestril

Hariduseesmärgid ja -tulemused

Esimesel paaril aastal pärast kooli lõpetamist IH lõpetajad on eeldatavasti saavutada järgmised:

  1. Luua oma IH seotud karjääri kogu esimese nelja aasta jooksul pärast kooli lõpetamist.
  2. Kasutage oma hariduse asjatundlikult pakkuda IH teenuseid, mis sobivad nende tööhõivet.
  3. Tegutsema professionaalselt tegeleb karjääri, tunnistades eetilisi kohustusi, mis toetavad elukutse, ja olles informeeritud ja kaasatud nende seltsi.
Viimati uuendatud nov 2017

Teave kooli kohta

Montana Technological University is a great place to attend graduate school! As a future graduate student, consider our world-class degree programs to ignite your curiosity and move you ahead. We als ... Loe edasi

Montana Technological University is a great place to attend graduate school! As a future graduate student, consider our world-class degree programs to ignite your curiosity and move you ahead. We also offer you: Näita vähem