Read the Official Description

Kursus sisaldab kohustuslik tuum professionaalne teemasid on olulised kõikidele erialadel. Õppeainete tuum pakkuda selgroog oskuste tähtis professionaalne teadlane, olgu nad tegelenud teadusuuringute, teaduse ettevõtteid, tööstusi või organisatsioonid. Need on oskused side, kriitilise analüüsi, projektijuhtimise ja innovatsiooni ja kommertsialiseerumine. Professionaalne haru täiendab valik suur uuring konkreetsetes teadus või matemaatika erialal või teaduse valdkonnas. Õpilased on ka võimalus ettevõtja uurimisprojekti, mille peavad heaks kiitma õppejõud. Õpilastele sobiva õppeedukust arvestades teaduskraad, kursus annab raja PhD. Lõplik semester valikained võimaldab õpilastel täiendada oma olemasolevaid oskuste kogumi, kasutades kohandatud teemasid alates seotud erialade kogu tervise-, inseneri-ja äri.

Muidugi annab lõpetajale analüütiliste vahendite ja distsiplinaarvõimu teadmised koos loominguline, loogiline lähenemine probleemide lahendamisele ja professionaalsed oskused, mis hõlbustavad reaalse kohaldamise teadust nagu projekti haldamine, IP juhtimise ja kauplemine.

Karjäär valikud sõltuvad suuremate valitud, kuid kõik lõpetajad on koolituse professionaalne atribuudid, et tööandjad otsivad. Omandatud oskused laiendada karjääri silmaringi ja suurendada väljavaateid edutamiseks kiiresti arenevas teaduse erialadel. Lõpetajad kõigi peamiste võib ka edasi teadlaskarjääri kaudu sisenemise PhD. Lõpetajad biomeditsiinitehnika suur on hästi ette valmistatud karjääri meditsiiniseadme ja biotehnoloogia ettevõtete, valitsuse poliitika ja regulatsioon, haiglates ja teadusasutused, kus võime ühendada bioloogia ja inseneri teadmisi ja oskusi on vaja. Lõpetajad Marine Science and Management suur saab jätkata karjääri maailma era-ja avalik-õiguslikud asutused, või kui erakonsultandid sellistes valdkondades nagu poliitika ja kaitse-, kalandus-, keskkonna jätkusuutlikkuse ja juhtimine, hindamine, turism ja haridus. Kohtuekspertiisi suur lõpetajate võib kuluda positsioonide politsei kohtuekspertiisi laboreid, riigi ja Federal õiguskaitseorganid, valitsuse ja erasektori kohtuekspertiisi või narkootikumide avastamise laborid, tolli-ja piirikaitse ametite ja keskkonnakaitse asutustes. Lõpetajad matemaatilisi ja statistilisi modelleerimine suurte võib eeldada, et rakendada oma logistika, statistika ja modelleerimine oskusi karjääri palju erinevaid organisatsioone ja tööstusharudes, sealhulgas pangandus ja rahandus, tervishoid, infotehnoloogia ja turu-uuringuid. Karjääri võimalusi Medical biotehnoloogia suur lõpetajate hulka juhtivatel kohtadel rahvatervise ühikut, haiglate või valitsusasutused, või kui poliitika analüütikud või konsultandid, andes sidemeid asutuste nagu riigi tervishoiu osakonnad. Lõpetajad võivad ka jätkata juhtivatel diagnostikameditsiiniseadmeks laborites või farmaatsia-või biotehnoloogia ettevõtteid.

Program taught in:
Inglise

See 94 more programs offered by University of Technology Sydney »

See kursus on Campus based
Start Date
Jan. 2020
Duration
2 - 4 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
19,190 AUD
aastal AUD per 24cp semester
By locations
By date
Start Date
Jan. 2020
Application deadline

Jan. 2020