Master of Science, elektroenergeetika

Üldine

Saadaval 8 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Science, Elektroenergeetika

HSN Science, Elektroenergeetika

Kas soovite, et uurida tehnoloogia taga säästva energia lahendusi, samuti kuidas reguleerida energiavarustus, mis põhineb hüdroenergia? Hakka ekspert hüdroenergia ja toiteplokk!

Säästva energiakasutuse tulevikus nõuab suuremat keskendumist elektri energia kandja. Meie magistriprogrammi kinnistamise hüdroenergia, mis on kõige tõhusam taastuvenergia vorm. Hüdroenergia on ka lihtne reguleerida, mis tähendab, et ühiskondlik väärtus hüdroenergia on kõrgem kui paljudes teistes jõuallikat. Märkimisväärseid probleeme tekkinud edasise arengu elektrisüsteemi Norras ja mujal kehtestamise kaudu suuremas koguses reguleerimata energia tootmiseks, näiteks väikesemahulise tootmise hüdro-, tuule- ja päikeseenergia.

Erinevaid teemasid See Master programm kokku annavad hea ülevaate, kuidas elektri süsteemid on ehitatud ja kasutatavad. Vajalikud disaini nõuded seadmete ja kvaliteedikontrolli (pinge kvaliteet) üldise energiavarustuse sisalduvad uuringud. Kesksed teemad programmi tegeleda kontrolli tehnoloogia, et tagada ohutu tegevuse elektrisüsteem ja saadakse vajalik kvaliteet toide. Akadeemilise sisu on tasakaalus, mis võimaldab kandidaate töötama nii tegevuskulude ja taastamine / uuendamise olemasolevate süsteemide, samuti arendada Smart Grid ja sarnaseid lahendusi nii, et äri saab käivitada "sotsiaalselt vastutustundlikul viisil".

Kust ma töötan?

Mis magistrikraadi Elektroenergeetika saab tööd elektri tootmiseks, edastamise ja jaotamise, suuremad tööstusettevõtted, tarnijad Elektriseadmete ja nõustamise alal.

Kas soovite jätkata õpinguid jooksul elektrienergiat tehnoloogia? Mis magistrikraadi siis on ka kvalifitseeritud õpetamiseks samuti PhD-uuringud Norras ja välismaal.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018.

The University of South-Eastern Norway (USN) is headed by Rector Petter Aasen. USN was established as a university on the 4th of May 2018. Näita vähem
Drammen , Porsgrunn , Rauland , Hønefoss , Porsgrunn , Bø i Telemark , Kongsberg , Horten , Hønefoss + 8 Rohkem Vähem