Master of Science in Computer Science: kontsentratsioon bioteaduste

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Computer Science valmistab ette õpilasi laia karjääri arvutustehnika ja sellega seotud tööstusharudes, samuti täiustatud uuring suunas Ph.D. Meie programm ühendab tahke ja praktilise õppekava kvaliteetset teadus- ja projektipõhine tegevus.

käru

Lisaks üldise programmi, mis hõlmab laius arvuti distsipliini, osakonna pakub kolme kontsentratsiooni: Kontsentratsioon Computing for Life Sciences hõlmab areng arvuti rakenduste ja tehnoloogia, mille eesmärgiks on toetada kasvava biotehnoloogia.

Õpilased valivad selle kontsentratsioon Computing and Business on täita kõik nõuded täielikult Computer Science magistrikraadi. Lisaks nad täitma mitmeid kursusi (vundamendi MBA kursused). Lõpetamine Selle kontsentratsiooni annaks oskusi lõpetajate eeldada juhtkonna vastutust organisatsioonid, mis nõuavad juhid, kes mõistavad nii arvutustehnika ja äri aspekte infotehnoloogia.

Liigitusmeetodit CR / NC on lubatud ainult CSC 895 või CSC 898. Kõik muud kursused loetletud tõusta Kandideerimine (ATC) vorm peab olema kirjas hinne.

Valikainete nõuded

Kõik õpilased on kohustatud hulka valikainete krediiti oma programmi. Valikained on: Kõik ülemine jagunemise või magistriõppesse pakutud Computer Science Department, sealhulgas laius nõue kursused ja CSC 897 ja CSC 899. CSC 893 ei lähe valikainena.

Kursused teistest programmidest nagu bioloogia, masinaehitus, äri- või matemaatika võib aktsepteerida kooskõlastatult lõpetaja nõunik ja lõpeb kogemus juhendaja.

Märkus: Maksimaalselt 6 ühikut ülemise rajoon kursused (nummerdatud alla 700) võib kohaldada määral nõusolekul muidugi õpetaja ja lõpetaja nõunik.

Kontsentratsioon Computing for Life Sciences

Eesmärk on see kontsentratsioon on tutvustada ja õpetada õpilasi erinevaid teemasid valdkonnas arvutilingvistika bioteaduste, sealhulgas bioinformaatika, andmekaeve ja masin õppe analüüsi, biomeditsiini pildistamine, tervis ja meditsiinilise informaatika. Ei eelteadmisi bioloogia või biotehnoloogia vaja. Õpilased lõpetamist selle kontsentratsioon on võimalik:

  • Tehke R & D või jätkub Ph.D. programmide arvutuslikke bioteaduste samuti üldiselt arvutiteadus.
  • Efektiivsed tarkvara insenerid või IT spetsialistid bioteaduste tööstus kui ka infotehnoloogia üldiselt.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Loe edasi

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Näita vähem