Master of Science in Computer Science: kontsentratsioon tarkvaratehnika

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Computer Science valmistab ette õpilasi laia karjääri arvutustehnika ja sellega seotud tööstusharudes, samuti täiustatud uuring suunas Ph.D. Meie programm ühendab tahke ja praktilise õppekava kvaliteetset teadus- ja projektipõhine tegevus.

SFSU

Lisaks üldise programmi, mis hõlmab laius arvuti distsipliini, osakonna pakub kolme kontsentratsiooni:

  • Kontsentratsioon Software Engineering hõlmab projekteerimise ja arendamise suured veel kasutatav tarkvara süsteemid maailmas, kus tarkvara meeskonnad müüakse kogu maailmas. Õpilased valivad selle kontsentratsioon Computing and Business on täita kõik nõuded täielikult Computer Science magistrikraadi. Lisaks nad täitma mitmeid kursusi (vundamendi MBA kursused). Lõpetamine Selle kontsentratsiooni annaks oskusi lõpetajate eeldada juhtkonna vastutust organisatsioonid, mis nõuavad juhid, kes mõistavad nii arvutustehnika ja äri aspekte infotehnoloogia. Liigitusmeetodit CR / NC on lubatud ainult CSC 895 või CSC 898. Kõik muud kursused loetletud tõusta Kandideerimine (ATC) vorm peab olema kirjas hinne.

Valikainete nõuded

Kõik õpilased on kohustatud hulka valikainete krediiti oma programmi. Valikained on: Kõik ülemine jagunemise või magistriõppesse pakutud Computer Science Department, sealhulgas laius nõue kursused ja CSC 897 ja CSC 899. CSC 893 ei lähe valikainena.

Kursused teistest programmidest nagu bioloogia, masinaehitus, äri- või matemaatika võib aktsepteerida kooskõlastatult lõpetaja nõunik ja lõpeb kogemus juhendaja.

Märkus: Maksimaalselt 6 ühikut ülemise rajoon kursused (nummerdatud alla 700) võib kohaldada määral nõusolekul muidugi õpetaja ja lõpetaja nõunik.

Kontsentratsioon Software Engineering

See kontsentratsioon rõhutab nii põhimõtete ja heade tavade tarkvaratehnika koos segu individuaalne ja praktiline meeskond orienteeritud projektid jaotatud ja kogu maailmas. Lõpetajad selle kontsentratsioon on oskusi, et:

  • Tehke R & D arvutustehnika valdkonnas või jätkama Ph. D. programme.
  • Ole edukas tarkvara insenerid globaalse arengu keskkonda.
  • Manage või olla tech viib väikeste ja suurte tarkvaraarenduse meeskondi, sealhulgas need, mis tegutsevad globaalses keskkonnas.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration en ... Loe edasi

San Francisco State University is one of the nation's leading public urban universities. Promoting respect for scholarship, freedom, and human diversity, the University's faculty and administration encourage students to ignore traditional barriers. Here students learn by helping people solve real-life problems, take part in research projects with senior faculty, collaborate with classmates, and explore future personal horizons and career pathways. Näita vähem