Master of Science in Computer Science

Üldine

Programmi kirjeldus

Matemaatika-informaatikateaduskond, pakub Magistriõpe of Science kraadiga Computer Science. Programmi eesmärk on olla võimalikult paindlik, et rahuldada erinevaid vajadusi hõivatud inimesele. Kursused pakutakse päev korda, samuti õhtuti state-of-the-art arvuti laborites. Kolm kursuste ja uurimisprojekti või väitekirja on kohustuslik. Graduate Program Advisor töötab üliõpilane kaardistada uuringu kava, mis tagab kiire lõpetamist raamides õpilase vajadustele ja eesmärkidele.

Osakond pakub Mehhatroonika Computer Security.

Osakond on lõpetanud praktikat ning muud rahalist abi kvalifitseeritud õpilastele.

üldnõuded

  • Täitmise üldnõuded sissepääs School of Graduate ja Professional Studies ja edukat lõpetamist 36 krediidi tundi.
  • Bakalaureuse kraadi akrediteeritud institutsioon peab. Samas peavad taotlejad on oodata, minimaalne, on programmeerimise kogemus, mis on võrdne ühe aasta programmeerimine kõrgkeeles, samuti tööoskusi andmestruktuurid põhimõtteid programmeerimiskeeli, madala taseme keel, ja matemaatiline. Huvitatud õpilased puudub selline taust on ka julgustada kohaldama; oma õppeplaani võimaldab neil omandada piisavalt tausta võtta kõrgkoolides kursusi.

Mehhatroonika Computer Security

Mehhatroonika programmi Computer Security annab võimaluse üliõpilastele bakalaureuse kraad arvuti teadust või sellega seotud valdkondades võtta arenenud kursused arvuti turvalisust. Teemad hõlmavad olulist teavet turvatehnoloogia ja põhimõtetega, sealhulgas krüptograafia, autentimise ja juurdepääsu kontroll; kontekstis vajalik rakendades neid edukalt, sealhulgas sümmeetriline krüpteerimine ja avaliku krüptograafia, samuti strateegiad kaitsta tarkvara vastu vaenlased nagu ussid ja häkkerid. Tarkvaraprogrammeerijate, arhitektid, arendajad ja insenerid, kes on huvitatud õppimise kavandamisel turvaline programmid võivad kasu kursustel. Tunnistus on ka vahend, et IT-juhid saavad kasutada harida oma tööjõudu turbeprobleemidega.

Sisseastumisavalduse tähtajad

Graduate School vastu taotlusi pidevalt kõige kraadiõppe programme; üliõpilased huvitatud saada sissepääs teatud tähtajaks peavad täitma vastuvõtmise protsessi, mida need tähtajad: Sügissemester - 15. märts (1. märts kõigile Nõustamine taotlejad).
Kevadsemestril - 15. oktoober (ühe kuu varem rahvusvahelise taotlejad).

Kokku Õppemaks ja tasud

$ 3,926.00 - $ 6,248.00

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on ... Loe edasi

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on September 2, 1867. Today, in contrast, the university is a fully accredited public, urban institution located on 161-picturesque acres in a residential community on the Southside of Chicago. During the first year of its founding, CSU enrolled 62 students. The current student enrollment is nearly 7,200. Näita vähem