Master of Science in Computer Science

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Computer Science võimaldab õpilastel edasi oma arusaamist infotehnoloogia keskendudes rakendustele videomäng ja simulatsiooni tarkvara arendamiseks. Käik suunas professionaalne tarkvara insenerid ja kandidaate BS Computer Science või seotud valdkonnas, see programm annab teadmisi ja oskusi, et toota tipptasemel tarkvara tehnoloogia nõudlik töökeskkonda. Õpilastel on võimalus registreerimisega selles programmis täistööajaga kaks aastat või registreerimisega osalise tööajaga ja levib nende käigus lasti nelja aasta jooksul.

Full-Time ja osalise tööajaga valikud

Õpilastel on võimalus registreerimisega selles programmis täistööajaga kaks aastat või registreerimisega osalise tööajaga ja levib nende käigus lasti nelja aasta jooksul.

Sisseastujale info

Ideaalne kandidaat Master of Science in Computer Science programm on kas Bachelor of Science in Computer Science või seotud valdkonnas või üldisemaid kraadi ja tugev taust professionaalne mängu areng.

Teemad

Õppekava Master of Science in Computer Science programm hõlmab järgmisi teemasid, sõltuvalt õpilase huvide ja valitud määral lõpetamist tõmmata - matemaatika ja füüsika, sealhulgas kaudsete kõverad ja pinnad, teooria ja rakendused kvaternioonide kalkuleeritud geomeetria, fuzzy loogika ja komplekti, arvuteooria ja krüptograafia.

  • Advanced Computer Science, sealhulgas täiustatud animatsiooni ja modelleerimine algoritmide täiustatud visualiseerimine tehnikaid, tehisintellekt, mängu mootor disain, füüsiliselt modelleerimise algoritmide ja ray jälgimine.
  • Game loomine, sealhulgas täiustatud mängu disain, dokumentatsiooni, projektijuhtimine, turundus, võrgustike, meediaprogrammide testimise ja töötavad välislepingupartnereid.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad see programm on valmis järgima mitmeid kesktaseme rolli professionaalne mäng ettevõte, sealhulgas: - vanem tarkvara - Game Graafika programmeerija - Mootor ja tööriistad programmeerija - Tehisintellekt programmeerija - Networking programmeerija - Lahendused Arhitekt - Gameplay programmeerija - Audio programmeerija - Web Developer

Viimati uuendatud Detsember 2014

Teave kooli kohta

DigiPen Institute of Technology isn't your typical college. Located in Redmond, Washington, a global hub for video game development with over 350 interactive media companies nearby, DigiPen prepares s ... Loe edasi

DigiPen Institute of Technology isn't your typical college. Located in Redmond, Washington, a global hub for video game development with over 350 interactive media companies nearby, DigiPen prepares students Näita vähem