Master of Science in Finance

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe Finance

&nbsp

Manderson 's üheaastane programm Magistriõpe Finance varustab õpilaste oskused mõtestada finantsturgudel. Õpingud eesmärk on anda ülevaade järgmistest teemadest: oluline on finantsvahendajate ja turgude, milles nad osalevad, hindamist spetsialiseerunud finantsvarad ja kuidas neid hallata portfelli, määramise ja käitumist intressimäärasid ja tulumäärad vara. Andes üliõpilastele arenenud teadmised investeeringud, pangandus, ettevõtte rahanduse ja finantskorraldus Manderson lõpetajate Master kõik konkurentsivõimelised turud.


Spetsialiseerumise

Rahapoliitika

Kodust väga range Master of Science in Finance, rahanduspoliitika eriala valmistab ette õpilasi rollides otsustajate ja poliitika koostajad, seadusandjate ja eksperdid. Üldisest käigust jada on järgmine.


Financial Risk strateegia

Magistriõpe Finance valmistab õpilasi paista väga konkurentsitihedas maailmas investeeringute turgusid. Üldisest käigust jada on järgmine.


Kinnisvara

Interdistsiplinaarne kursusi, mis hõlmavad varade ja väärtpaberite analüüs, pangandus, kvantitatiivseid meetodeid ja ökonoomika toetada kinnisvara rada, mis on üles ehitatud, et ergutada analüütilist mõtlemist, probleemide loov lahendamine ja strateegiliste otsuste tegemisel.

&nbsp


Eeldused

Ootame taotlusi kõikidelt bakalaureuse peamised äriühingud ja kõik töökogemus tasemel. Otsime tunnistama mitmekesine rühm õpilasi unikaalse tausta, kogemusi ja eesmärke. Nagu näiteks, ei ole konkreetse klassi eeldused Manderson programmid. Meie eeldused on vähe, kuid meie ootused on palju, sealhulgas pühendumist tipptasemel, range jätkamise eesmärke, uuenduslik mõtteviis ja tahet olla esirinnas mida praeguse ja asjakohane kaasaegne ettevõte.


Töökogemus

Kogemused on oluline dünaamika Manderson on õpikeskkonna. Tavaliselt rohkem kui 60% iga sisenemis-klassis on märkimisväärne varasem töökogemus. Programm on ka nišš rühma umbes 40% kõrge saavutada õpilaste vähe või üldse mitte eelnev töökogemus. Pole tähtis, oma eelneva töökogemuse, Manderson annab teile kogemusi tulevikuks.


Taotlus

Online taotlemine.


Statement of Purpose / kavatsuste Essee

Sul on võimalus elektrooniliselt esitada oma essee pärast lõpetamist oma online-avaldus. See on kõige tõhusam vahend esitada oma essee. Avaldused eesmärk keerata digitaalselt tuleb esitada koolilõpetaja taotlus keskus.


Official GMAT või GRE hinded

Manderson programmid heaks kiita kas Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või Graduate Record läbivaatamine (GRE). Taotlejad peaksid kas eksam ja taotleda, et hinded esitatakse elektrooniliselt University of Alabama, mida võib teha kohe pärast lõpetamist eksam. Võtame ainult ametlik skoor aruanded ETS või Pearson VUE, mis on vähem kui viis aastat vana. Ametlik hinded peavad laekuma enne kui saame hinnata oma taotluse.


Ametlik Undergraduate ärakirju

Graduate School büroo nõuab kahe ametliku ärakirja iga bakalaureuse institutsioon, et olete osalenud. Isegi kui sa olid / on UA ​​bakalaureuse, sa ikka peavad esitama kaks ametlikku ärakirju enne oma faili saab vaadata. Registripidaja peaks kirjutama kogu pitsat tagaküljel iga ärakirja ümbrikus.


Tasud

Tasu $ 250,00 mis määratakse iga koolilõpetaja muidugi võtta. Ärikool tehnoloogia tasu hinnatakse kursiga $ 11 per krediidi tund. Muud tasud (parkimine, üliõpilane tervishoiuteenuste, eluaseme, jne) ei kuulu selle hinnangu.

Õpilane Enterprise Consulting kontsentratsioon on kohustatud registreerima klassi pakutakse vahepealne perspektiivis (kolmenädalast vahel kevadsemestril ja suve internatuuri).


Täistööajaga registreerumise kraadiõppurid on 9-15 tundi regulaarne semester. Ülekoormuse eest hinnatakse iga krediidi tund üle täistööajaga õppemaksu ajakava.Stipendiumid

Kõik vastuvõtu kandidaadid peetakse automaatselt kõigile kättesaadavaks auhinnad, mille sõlmimise otsuste aluseks väärib iga taotluse. Ei lisalehtedel või taotlused on kohustuslikud. Õpilased, kelle taotlused on laekunud algul lubamise taotluse tähtajaks 5. jaanuar või hiljemalt 15. veebruar prioriteet vastuvõtu tähtaega, on suurim võimalus saada finantsabi kaudu Manderson programm. Manderson järjekindlalt auhinnad vähemalt 50 protsenti meie õpilased teatud tüüpi stipendiumi, assistentuuri või osadust.

Viimati uuendatud okt 2012

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäär ... Loe edasi

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäärivõimalused ning konkurentsieelist. Kuna meie Graduate School jätkuvalt paista riiklikul tasandil, oleme meelitada parimaid ja targemaid õpilasi. See on win-win olukord Manderson ja meie õpilastele. Näita vähem