Master of Science in Industrial Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Cal Poly kraadiõppe

Info Program

Master of Science in Industrial Engineering (Ille) Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette edukat karjääri tööstuses kui ka täiendavaid uuringuid Ph.D. Programm, toetudes oma jõudu õppida tegemise kaudu ja projektipõhine insenerihariduse ja keskendudes rakendusuuringuid. Läbi MS IE programmi õpilased teritada nii tehnilisi oskusi ja mitte-tehnilised oskused vaja edu oma karjääri.

Lõpetaja programmide IME osakonna eesmärk on valmistada õpilasi eduka carreer tööstuses kui ka täiendavaid uuringuid Ph.D. Programm, toetudes oma jõudu õppida kaupa foing ja projektipõhine insenerihariduse ja keskendudes rakendusuuringuid.

Key õpitulemuste MS IE programm on, et õpilased saavad

 1. Disain ja parandada tootmise ja äritegevuse;
 2. Design eksperimente, analüüsida andmeid, ja lahendada reaalse maailma probleeme iseseisvalt;
 3. Suhtlema ja harjutada tugev inimsuhete ja meeskonnatöö oskusi.

Õpilased tavaliselt tihedat koostööd tööstuse lahendada reaalse maailma probleeme. IME kraadiõppe programmid aitavad õpilastel teritada nii tehnilisi oskusi ja mitte-tehnilised oskused vaja edu oma karjääri. Suur osa meie viimaste lõpetajate maandunud kohtadel kõrgtehnoloogia, tootmine, teenused ja nõustamise ettevõtteid kavandada ja parandada äritegevust.

calpoly

Õppekava

MS IE programm on paindlik õppekava, mis võimaldab õpilase lai valik muidugi valik. Programm vajab vähemalt 45 kvartali krediidi muidugi tööd 400 või 500 taseme. 45 ühikut, 22 on tehnilised valikained. Üliõpilane saab valida tehniliste valikainete alates Tööstus ja tootmine Engineering (IME) osakonna samuti väljaspool IME osakonda. Paindlikkus on rõhutanud, et õpilane ja tema / tema nõunik võib struktureerida määral kava kohandada individuaalsetele vajadustele üliõpilane. Ainult need kirja sorteeritud kursused arvu poole rahuldada kogu ühiku nõue kraadi. Kursused krediidi / ei ole krediidi alusel ei ole lubatud ametliku õppeplaani. Ei auditi krediiti on lubatud.

MS IE programm nõuab väitekirja; üliõpilase lõputöö teema peab olema heaks kiidetud tema / tema Graduate komitee, mis koosneb kolmest komisjoni liikmed. Nii suulise riigikaitse ja kirjaliku lõputöö on vaja. Lõputöö vaatab Graduate hariduse Office ja avaldada Digital Commons.

Nõutav Kursused

IME 503 statistiliste meetodite ehitus 4
IME 507 koolilõpetaja seminar 2
IME 556 Tehnoloogilised Projektijuhtimine 4
IME 580 Manufacturing Systems
4
IME 599 Design Project (doktoritöö) 9

Vastu valikained
Valige järgmiste **** 22

IME 417 Supply Chain ja Logistics Management

IME 418 Toote protsessi ülesehitus

IME 420 Simulatsioon

IME 427 Design Eksperimendid

IME 430 Quality Engineering

IME / MATE 458 / CPE 488 Mikroelektroonika ja elektroonika pakend

IME 470 Valitud Kogenud

IME 500 individuaalõppe (kuni 6 ühikut)

IME / AERO 510 Systems Engineering ma

IME / AERO 511 Systems Engineering II

IME 541 Täpsem Operations Research

IME 542 Applied Töökindlus

IME 543 Applied inimtegurid

IME 544 Kogenud Engineering Economy

IME 545 Kogenud Simulatsioon

IME 570 Valitud Kogenud

IME 577 Engineering Ettevõtlus

STAT 416 Statistilised aegridade analüüs

STAT 418 Analüüs ristliigitusena andmed

STAT 419 Applied Mitmemõõtmeline statistika

STAT 530 Statistilised Computing koos SAS

STAT 531 Statistilised Computing R

Kokku ühikut 45

 • Üliõpilased, kellel B + või parem hinne IME 326 või IME 327 võib asendada IME 503 teise seotud statistika muidugi, nagu IME 427, STAT 416, STAT 418 või STAT 419 kinnitamisel lõpetaja koordinaator.

** Üliõpilased, kellel B + või parem hinne IME 303 võib asendada IME 556 teise heaks tehnilise valikainena.

*** Muidugi ei saa võtta üliõpilased, kes on juba saanud tunnustust IME 410. Teine muidugi võib asendada kooskõlastatult lõpetaja koordinaator.

**** Õpilased võivad võtta teised 400 või 500 taseme kursused pärast konsulteerimist heaks kiitnud nõunik ja lõpetaja koordinaator.

märkused

MS IE programmi on vaja vähemalt 45 kvartali krediidi muidugi tööle 400 või 500 taseme kursused, sealhulgas üheksa kvartali ühikut magistritöö / projekti. MS IE programm nõuab väitekirja ja oma väitekirja teema peab olema heaks kiidetud oma Graduate komitee, mis koosneb kolmest komisjoni liikmed. Nii suulise riigikaitse ja kirjaliku lõputöö on vaja. Lõputöö vaatab Graduate hariduse Office ja avaldada Digital Commons. Õpilased selle hilisema sissepääs PhD programm on soovitatav valida MS IE programmi.

Sobivus

 1. Taotlejatel peaks olema valmis nelja-aastase kolledži õpingud ja hoidke bakalaureusekraad mistahes insener või seotud distsipliini, matemaatiline, füüsikalised või infotehnoloogia erialade asutuse poolt akrediteeritud regionaalse akrediteerimise assotsiatsioon.
 2. Õpilased peavad olema vähemalt bakalaureuse astme punkt keskmine (GPA) 3,00 (põhineb 4.00 skaala). Erandiks loetakse juhul, kui taotleja on top 25% tema / tema klassist.
 3. GRE (Graduate Record läbivaatamine).
 4. TOEFL (Test inglise keele kui võõrkeele) on vajalik kõigile taotlejatele, kelle emakeel ei ole inglise keel. Kui taotleja saanud kraadi USAs, see test on loobutud. TOEFL testi tulemused kehtivad kaks aastat alates test tehti. Palun vaadake Cal Poly vastuvõtu kodulehel inglise keele oskuse nõuded on http://admissions.calpoly.edu/applicants/international/checklist.html.

Taotlemise kord

Palun vaadake Cal Poly lõpetanud taotlemise protsess on http://admissions.calpoly.edu/applicants/graduate/process.html

Kaks peamist sammud on:

 1. Õpilased huvitatud jälitavad kraadiõppe on Tööstus ja tootmine Engineering osakond peab esitama täieliku koolilõpetaja taotlus internetis aadressil www.csumentor.edu. Protseduur lõpetanud taotlejad võib leida sisseastumise kodulehel aadressil: http: //admissions.calpoly.edu/applicants/graduate/. Kontakt Cal Poly Sisseastujale büroo, kui teil on küsimusi taotlemise protsess.

 2. Järgmised materjalid tuleb esitada läbi Interfolio lingid: http://apply.interfolio.com/30484.
 • Kaaskiri. Kui olete huvitatud puhul kaalutakse Õppetöö Associate või Graduate Assistant positsiooni, märkige kaaskirjas samuti. Teised rahalist toetust ka mitteresidendist õppemaksu loobumine on saadaval samuti. Info saamiseks viitab Cal Poly kraadiõppe veebilehelt http://www.grad.calpoly.edu/
<li>  Kolm t&auml;hte soovitus</li>
<li>  J&auml;tka: nimekiri vastupidises j&auml;rjekorras haridus, kooliv&auml;liste / &uuml;hiskondlik tegevus, v&auml;ljaanded, kui neid on, ja liikmeks.</li>
<li>  Avalduse eesm&auml;rk: anda &uuml;levaade oma karj&auml;&auml;ri eesm&auml;rgid ja t&ouml;&ouml;kogemuse viitega valitud valdkonnas kraadi&otilde;ppe &uuml;hel lehek&uuml;ljel.</li>

Tähtajad taotluse ja faili valmimistähtaeg koduseks taotlejad on saadaval Cal Poly vastuvõtu veebilehelt http://admissions.calpoly.edu/applicants/graduate/deadlines.html.

Tähtajad rahvusvahelise taotlejad on saadaval http://admissions.calpoly.edu/applicants/international/deadlines.html. Rahvusvaheline taotlejad saavad taotleda sügisel kvartalis ainult.

Viimati uuendatud sept 2016

Teave kooli kohta

Located in San Luis Obispo, 200 miles north of Los Angeles, Cal Poly maintains a guiding philosophy of “Learn By Doing” that is reflected in the school’s comprehensive curriculum combining technical a ... Loe edasi

Located in San Luis Obispo, 200 miles north of Los Angeles, Cal Poly maintains a guiding philosophy of “Learn By Doing” that is reflected in the school’s comprehensive curriculum combining technical and professional training with the arts and humanities. This prepares students to become resourceful professionals and innovative leaders from the moment they step foot on campus. As one of the most selective universities in the California State University (CSU) system, Cal Poly consistently ranks “Best in the West” by U.S. News and World Report and is considered one of “The Best Colleges for Your Money” by Money Magazine. Näita vähem
San Luis Obispo