Õppekeel: inglise

See programm on suunatud Teile, kes juba on bakalaureusekraad teatud ainevaldkonnas ning kes on huvitatud karjääri juhina oma tulevases tööelus. Lõpetamisel programm, mida on võimalik lahendada keerulisi probleeme haldamine ja mõista tingimused juhtimise Teie erialal.

Programmi kohta

Master of Science in Management pakub intellektuaalselt väljakutsuv keskkonnas laia valikut kursusi, ühendades teoreetilised uuringud praktikaga. Kui Sul on võimalus iseseisvalt moodustab teoreetiline argument, kohaldatakse seda reaalsuseks ning samal ajal arendada nii võib öelda, et oleme jõudnud meie eesmärk. See programm on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud karjääri juhina oma tulevases tööelus. Lõpetamisel programmi õpilased saavad lahendada keerulisi probleeme haldamine ja mõista tingimused juhtimise oma konkreetse valdkonna teadmisi. Nad on ka võimelised mõtlema oma rolli juhina, samuti näitavad võimet hinnata sotsiaalseid ja eetilisi tagajärgi juhtkonna otsuseid.

Programmi õppekava on viis osa: 1. Key teadmised 2. Juhtimine 3. Rätsepatööd oma programmi 4. Eetika ja jätkusuutlikkus 5. Põhioskused

Key teadmisi Selleks, et saavutada juhtpositsiooni tahes organisatsioon, on olemas teatud asjad, mida peab teadma. Põhilisi kursusi pakkuda teile mõista kõiki peamisi valdkondi üldist juhtimist. Nad tasakaalu teoreetilise osa, mis toetavad käitumist üksikisikute, ettevõtete, turgude ja majanduse, koos paljude rakendusuuringute ja praktilisi aspekte erinevate äritegevuse valdkondades.

juhtimine See valdkondadevahelist osa programmist saab teha kokkuvõtteid oma isikliku juhtimise püüdlusi ja võimeid ning keskenduda saamas tõhus, inspireeriv ja vastutav juht. See koosneb Human Resource Management ja ettevalmistamine Leadership.

Rätsepatööd oma programmi MSc in Management on mõeldud just teie isiklikud huvid ja eesmärgid. Meie valikainete portfelli pidevalt ajakohastada, et kajastada arenguid kõigis juhtimise mõtlemine. Uurimisprojekt on olulise töö, mis keskendub oma õppimise ala erilist huvi teile.

Eetika ja jätkusuutlikkus Moraalseid ja eetilisi küsimusi, on selle koostisosad kõik kursused. Master of Science in Management pakub ka õpilastele võimaluse minna sügavamale moraalseid ja eetilisi probleeme juhtide ja ettevõtete tänapäeva ühiskonnas. Seda tehakse kursusi ühingujuhtimise ja finantsstruktuuri ja ettevalmistamine juhtimist.

Põhioskused Master of Science in Management eesmärk on maksimeerida oma isiklikku ja tööalast tõhusust erinevates võimeid vaja olla edukas juht. Meie põhilisi kursusi panna erilist rõhku arendada suhtlemisoskust, meeskonnatöö, kirjutamisoskust, tulemuslikkuse tagasisidet ja juhendamist.

Application perioode:

Mitte EL / EMP kodaniku: 15. jaanuar EL / EMP kodaniku: 15. aprill

Vaata MSc

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust School of Business, Economics and Law at the University of Gothenburgis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
160,000 SEK
Kaks aastat. Kõrgharidus on Rootsis tasuta Rootsi ja EL / EEA õpilased (kaasa arvatud Šveits).
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non EU, 15.01.2016. Apply on www.universityadmissions.se
End Date