Master of Science in Marketing

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Science in Marketing

See üheksa kuu programm annab õpilastele arenenud analüütiline turundusoskused ja projektijuhtimise teadmised ehitada ja hallata brändi nähtavust. Lõpetajad siseneda ärimaailmas otsustusõigusega kogemusi ja oskusi sätestatud turundustöövahendeid karjääri üks paljudest kiire kasvu valdkondades.

Seotud meeskond projektid ja turustamise praktikat võimaldama õpilastel rakendada oma äsja väljatöötatud oskusi tegelikus reaalses maailmas olukordi. Kliendid Objekte klassiruumis programmid hõlmavad Fortune 500 ettevõtted, riiklikud ja piirkondlikud ettevõtted, avaliku sektori organisatsioonid ja start-ups. Turundus tähendab saada ettevõtete rääkinud. Selleks alustada programm, mis on osa ärimaailma vestlus.


kursused

Bakalaureuse kraad Turundus ei ole eelduseks Magistriõpe Marketing. Mandersoni MSM programm nõuab 30 poolaasta tundi kursuste, ootusega, et kraadi saab valmis kaks semestrit. Kuus tundi 30 on reserveeritud internatuuri seotud tegevusi. Praegune üliõpilastele peaks peaks kandideerida sügisel enne või varakevadel aasta noteerimist taotletakse. Õpilased võivad valida ka võtta GMAT ja alustada procurring soovituskirja sel ajal.


erialasid

  • Marketing Management
  • Professional Sales
  • Marketing Analytics

 
eeltingimused

Ootame taotlusi kõik bakalaureuse peamised äriühingud ja kõik töökogemus tasemel. Otsime tunnistama mitmekesine rühm õpilasi unikaalse tausta, kogemusi ja eesmärke. Nagu näiteks, ei ole konkreetse klassi eeldused Mandersoni programmid. Meie eeldused on vähe, kuid meie ootused on palju, sealhulgas pühendumist tipptasemel, range jätkamise eesmärke, uuenduslik meeles ja soovi olla esirinnas, mis on kehtivad ja asjaomased kaasaegse ettevõtte.


Töökogemus

Kogemused on oluline dünaamika Mandersoni õpikeskkonna. Tüüpiliselt üle 60% igast toodava tasemega omab olulist eelnev töökogemus. Programm on ka kitsa umbes 40% kõrge saavutada õpilaste vähe või üldse mitte eelnev töökogemus. Pole tähtis, oma eelneva töökogemuse, Mandersoni annab teile kogemusi tulevikus.


taotlus

Online taotlemine.


Statement of Purpose / tahtlus Essee

Sul on võimalik elektrooniliselt esitada oma essee pärast viimistlus oma online-avaldus. See on kõige tõhusam vahend esitades oma essee. Avaldused eesmärgil lahkus digitaalselt tuleb esitada kõrgkoolides taotluse keskus.


Official GMAT või GRE hinded

Mandersoni programmid heaks kiita kas Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) või Graduate Record läbivaatamine (GRE). Taotlejad peaksid kas eksam ja nõuda, et hinded esitatakse elektrooniliselt Ülikooli Alabama, mida võib teha kohe pärast lõpetamist eksam. Võtame ainult ametliku punktisumma aruanded ETS või Pearson VUE, mis on vähem kui viis aastat vana. Ametlik hinded peavad olema laekunud enne kui saame teie taotluse hindamiseks.


Official bakalaureuse ärakirju

Graduate School büroo nõuab kahe ametliku ärakirja igast bakalaureuse institutsioon, et olete osalenud. Isegi kui sa olid / on UA ​​bakalaureuse, sa ikka peab esitama kaks ametlikku ärakirju enne faili saab vaadata. Registripidaja peaks kirjutama kogu pitsat tagaküljel iga ärakirja ümbrikus.


Tasud

Tasu $ 250.00 mis määratakse iga koolilõpetaja muidugi võtta. Ärikool tehnoloogia tasu hinnata kiirusega $ 11 per krediidi tund. Muud tasud (parkimine, üliõpilane tervishoiuteenuste, eluaseme, jne) ei kuulu käesoleva hinnangu.

Õpilane Enterprise Consulting kontsentratsioon on kohustatud registreerima klassi pakutakse vahepealse aja (kolme nädala jooksul vahemikus kevadsemestril ja suve internatuuri).


Täistööajaga registreerumise kraadiõppurid on 9-15 tundi regulaarselt semester. Ülekoormuse eest hinnatakse iga krediidi tund üle täistööajaga õppemaksu ajakava.Stipendiumid

Kõik sissepääs kandidaatide peetakse automaatselt kõigile kättesaadavaks auhinnad, mille andmise otsuseid, mis põhinevad sisuliselt iga taotluse. Nr täiendavate või rakendusi vaja. Õpilased, kelle taotlused on saabunud alguses sissepääs taotluse tähtajaks 5. jaanuar või hiljemalt veebruari 15 prioriteetset sissepääs tähtaeg, on suurim võimalus saada rahalist abi Mandersoni programmi. Mandersoni järjekindlalt auhinnad vähemalt 50 protsenti meie õpilased teatud tüüpi stipendiumi, assistendikohtadele või sõpruskonnaga.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäär ... Loe edasi

Manderson Graduate School of Business pakub meie õpilased konkurentsieelise konkurentsiga turul. Rohkem kui kunagi varem, spetsialistide vt praktiline põhinev Kraadiõppe eeltingimuseks paremad karjäärivõimalused ning konkurentsieelist. Kuna meie Graduate School jätkuvalt paista riiklikul tasandil, oleme meelitada parimaid ja targemaid õpilasi. See on win-win olukord Manderson ja meie õpilastele. Näita vähem