Master of Science in Mathematics

MSc Matemaatika annab õpilastele tugeva tausta sellistes valdkondades nagu analüüs, algebra, topoloogia ja kaasaegsed rakendused arvutuslikke valdkondades. See tagab, et õpilased on vastav väljaõpe vaja teha karjäärivalikuid suurema hulga võimalusi pärast lõpetamist programmi.

Läbi erinevate seminaride, töötubade ja esitlusi, õpilased on kasutusele olulised koostisosad tehes uuringuid, samuti erinevaid avatud probleeme. Programm koosneb muidugi töö, seminaride ja Major Research Paper, mis on lõpetada aasta jooksul.

Major Research raamat keskendub avatud probleem matemaatika, mis võiks olla teoreetiline või kohaldada laadi. Õpilastel palutakse õppida lahendamata probleem, uurides ajalugu ja panust muud matemaatikud poole probleemi lahendamiseks. Täistööajaga ja osalise tööajaga uuring on kättesaadav.

Vastuvõtutingimused

Kandidaadid peavad omama Autasud BSc tavaliselt matemaatika või kombineeritud kiitusega programmi Matemaatika suur ja vähemalt 75% keskmisest viimase kümne täis (20 semester) läbitud ajal taotluse, või sellele vastav kvalifikatsioon, mida tuleb arvestada vastuvõtu. Kõik taotlejad peavad esitama vähemalt kaks tähte akadeemilise soovitust professorid ja teised asjakohased spetsialistid, kes oskavad oma ettevalmistuse tase ja valmisolek õpinguteks. Viide ei saa kelleltki, kes on isiklikult seotud taotleja.

Kõik taotlejad peavad esitama CV. Taotlejad on vaja ka kirjutada avaldus nende teadusuuringute huvid ja soovitud teadusuuringute valdkonnas.

Taotlejad võivad paluda esitada täiendavat teavet, näiteks inglise keele oskus hinded vastavalt vajadusele.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Nipissing Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date