Master of Science in Mathematics

Üldine

Programmi kirjeldus

Matemaatika-informaatikateaduskond, pakub õppeprogrammi, mis viib Master of Science kraadiga matemaatika. Programm on spetsiaalselt projekteeritud, et rahuldada hõivatud inimesele. Mis õhtuses, seminarid ja interdistsiplinaarsete uuringute füüsilise ja bioteaduste, programm pakub võimalusi rikastamise ja professionaalset kasvu.

Osakonna on eriti uhke oma rekord juurdepääsu õpilastele tugeva akadeemilise potentsiaali. Õpilased saavad õppida toetavas keskkonnas ja osalema teadusega väljaspool klassiruumi keskkonnas. Nad saavad osaleda seminarid ja nõupidamisi või kraadiõppurid seminare. Igal aastal osakond pakub suurt loengusarja kevadsemestril. Programm hoiab kursis vajadusi potentsiaalsetele tööandjatele nõukoda, mis koosneb tööstuse esindajaid, City kolleegiumid Chicago ja Chicago Board of Education.

Piiratud arv magistriõppe praktikat pakutakse, sõltub kättesaadavatest vahenditest. Koolilõpetaja assistendid võivad õpetada all Juhendaja korrapärase õppejõud ja osaleda juhtumiuuringud töötoad erinevate õpetamise stsenaariume saada õpetamise kogemus.

Graduate Students 'käsiraamat kirjeldab osakondade poliitika üksikasjalikult ning muud kasulikku teavet, nagu linke kasulikele veebilehtedele. Poliitika lõpetaja assistendid on vihikusse kord koolilõpetaja assistenti. Mõlemad väljaanded on saadaval osakonnas.

üldnõuded

  • Täitmise üldnõuded sissepääs School of Graduate ja Professional Studies.
  • Bakalaureuse kraadi akrediteeritud institutsioon bakalaureuse kontsentratsioon matemaatika ja B keskmine või parem (3,0 või suurem alates 4,0 skaalal) arenenud bakalaureuse matemaatika kursustel. Bakalaureuse kontsentratsioon matemaatika on defineeritud kui edukat lõpetamist vähemalt neli arenenud matemaatika kursused.
  • Taotlejad ilma eelnimetatud nõutava kontsentratsiooni või keskmine võib saada tingimisi vastuvõtu.
  • Iga rahvusvaheline üliõpilane, kes soovib rakendada Magistriõpe of Science in Mathematics programm peab lisaks täidavad kõiki muid nõudeid, esitama ametliku ärakirja skoori sai matemaatika teema test Graduate Records läbivaatamine (GRE).
  • Selleks, et saada täielikku vastuvõtmist, õpilastele tingimisi sissepääs staatus on kohustatud täitma neli heaks kraadiõppe kursused (mis võib kantakse kraadi) koos B keskmine või parem, ning kui vaja, oma eelduseks kursuste.
  • Läbitud vähemalt 33 lõpetaja krediiti tundi.
  • Maksimaalselt 12 krediidi tundi heaks 4000 tasemel kursustel valminud aspirandina staatust saab kohaldada suunas sätestatud ulatuses hinne B või parem teenitakse iga. Kaks neist 4000-taseme kursused (kuni kuus tundi) võib valida, nõusolekul lõpetaja nõunik, alates interdistsiplinaarse kursused matemaatiline bioloogia, matemaatika füüsika või informaatika eriala.

Sisseastumisavalduse tähtajad

Graduate School vastu taotlusi pidevalt kõige kraadiõppe programme; üliõpilased huvitatud saada sissepääs teatud tähtajaks peavad täitma vastuvõtmise protsessi, mida need tähtajad: Sügissemester - 15. märts (1. märts kõigile Nõustamine taotlejad).
Kevadsemestril - 15. oktoober (ühe kuu varem rahvusvahelise taotlejad).

Kokku Õppemaks ja tasud

$ 3,926.00 - $ 6,248.00

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on ... Loe edasi

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on September 2, 1867. Today, in contrast, the university is a fully accredited public, urban institution located on 161-picturesque acres in a residential community on the Southside of Chicago. During the first year of its founding, CSU enrolled 62 students. The current student enrollment is nearly 7,200. Näita vähem