Master of Science in "arhitektuuri - sisekujunduse ja autonoomia" inglise keeles Ida-Hiina Normal ülikooli Shanghai / Hiina

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Jooksul kaheaastase õppekava "Architettura_Progettazione siseminister ja autonoomia", inglise keeles, Master of Science in klassi LM-4 Arhitektuur ja Arhitektuuri ehitus, arhitektuuri osakond ja tööstusdisain "Luigi Vanvitelli" (NUTS ) on sõlminud kaks rahvusvahelist lepingut, et luua kaks Double tiitlid, üks 2015. aastal ja teine ​​2016. aastal. Esimene, arhitektuuri, teaduskonna ehitus ja Istanbul on regulaarselt aktiivne AY 2015/16 Arhitektuur Okan Ülikooli esimese üliõpilasvahetuse toimus kaks semestrit 1. aasta; teine, arhitektuuri ja kaunite kunstide, aktiveerub õppeaastal 2017/18 School of Design Ida-Hiina Normal University (ECNU) Shanghais.

Teine, mis ECNU Shanghai, pakub õpilastele võimaluse saavutada Double magistriprogrammi Arhitektuur ja Fine Arts. Asutatud Shanghai 1951, Ida-Hiina Normal University (ECNU) on üks kõige prestii ülikoolide Hiinas ja esimene asutatud riigi pärast asutamist Rahvavabariigi Hiinas. Kahe ülikoolilinnakud asub Minhang ja Putuo District, ja mille kogupindala üle 207 ha, ECNU on juba ammu tuntud kui ülikooli aed. ECNU väga tähtsaks arengu rahvusvahelistumise ja on suurepärane maine kogu maailmas. Ülikool on loonud vahetada ja koostööprojektide üle 150 rahvusvaheliselt tuntud ülikoolid. Seal on umbes 5000 välistudengit õpib ECNU. School of Design asutati 2004. aasta septembris. See on neli osakonda: visuaalse kommunikatsiooni, toote disaini, keskkonna kunsti, avaliku kunsti ja I. 4 osakonnad on siis jagatud 11 rühma spetsialiseerumine, sealhulgas visuaalse kommunikatsiooni, toote, aiakujundus, sisekujundus, ekraan disain, animatsioon disain, video side, digitaalse kunsti, disaini ja brändi juhtimine, avaliku kunsti ja moedisaini. School of Design asub Shanghai keskne äripiirkonnas jooksul kaasaegne ülikoolilinnak, ja on varustatud eksklusiivse seadmed ja rajatised, nagu disainikeskus, mis hõlmab 3000 ruutmeetrit, sealhulgas professionaalne lab disain ja mood keskosast 2700 ruutmeetrit. põhiväärtus School of Design ECNU on Inimkond Design, toetades integratsiooni olemusest, teaduse, kunsti ja inimlikkust. Lisaks School of Design on algatanud pikaajalise koostöö rohkem kui 20 koolides kunsti ja disaini Euroopas ja Ameerika Ühendriikides. Kümned rahvusvahelistel seminaridel ja suvel välismaal programmid on käivitatud igal aastal. Aastane hõive oma lõpetajatele on suurem kui 97%.

Kursus - kaks aastat kestva tudengitele SUN (nagu on kolm aastat, neile ECNU) - annab koolitusprogramm koos oma ülikooli Hiina koos liikuvuse perioodi esimesel poolel teist aastat (edasiarendamiseks Online kursused ECNU teisel poolel); See tähendab vabanemist, lõpus õppeperioodi, kahekordse tiitli Arhitektuur ja Fine Arts. See on ette valmistada doktoritöö kahe kõlarid, üks SUN ja teine ​​ECNU.

hariduslikke eesmärke

Master of International Studies koostöös School of Design Shanghai East China Normal University võimaldab liikmetel saavutada, lõpus muidugi, Double Mastre kraadi Arhitektuur ja Fine Arts.

VASTUVÕTJAD ja stipendiumid

Rahvusvaheline Magister õppima "Architettura_Progettazione sise- ja autonoomia" (APIA EN) aktiveeritud koostöös teaduskonna ehitus ja arhitektuur Okan Ülikooli Istanbul ja School of Design Ida-Hiina Normal ülikooli Shanghai , pääseb kolme aasta lõpetajate Science of Architecture (kraad klassi L17) ja kõik need, kes on läbinud bakalaureusekraadi teistesse klassidesse (nt L04 - klass kraadi Industrial Design), pärast kõrvaldamine boonuspunktide , koolituse parandamiseks tulevikus arhitektid. Selleks, arhitektuuri osakond ja tööstusdisain aktiveerida, algusest järgmiseks õppeaastaks, "parandav klassid", et lihtsustada juurdepääsu CdS APIA. Õppekursus on kohalike programmide, nii et lõpetajate teiste klasside aste erineb L17, ei toeta vastuvõtu test vajalik õpingukursused Arhitektuur riiklikus planeerimises. Et pääseda Julgeolekunõukogu kandidaadid peavad tõendama keeleoskust inglise keeles (vähemalt tase B19 eksponeerimine asjakohaste sertifikaatide või toetada test peakorteris osakond.

Need, kes otsustavad registreeruda õppima International Master in "Architettura_Progettazione sise- ja autonoomia" (APIA EN) võib nõuda, et kasutada stipendiumi aastas eraldatud päike. Mõned neist stipendiumi on mõeldud välisüliõpilastele.

Viimati uuendatud aug 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Loe edasi

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Näita vähem
Caserta , Aversa , Napoli , Murcia , Shkodër , Pekingi , Pjatigorsk , Lille , Shanghai , Istanbul + 9 Rohkem Vähem