Master of Science in "arhitektuuri - sisekujunduse ja autonoomia" inglise keeles okan Ülikooli Istanbul / Türgi

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Jooksul kaheaastase õppekava "Architettura_Progettazione siseminister ja autonoomia", inglise keeles, Master of Science in klassi LM-4 Arhitektuur ja Arhitektuuri ehitus, arhitektuuri osakond ja tööstusdisain "Luigi Vanvitelli" (NUTS ) on sõlminud kaks rahvusvahelist lepingut, et luua kaks Double tiitlid, üks 2015. aastal ja teine ​​2016. aastal. Esimene, arhitektuuri, teaduskonna ehitus ja Istanbul on regulaarselt aktiivne AY 2015/16 Arhitektuur Okan Ülikooli esimese üliõpilasvahetuse toimus kaks semestrit 1. aasta; teine, arhitektuuri ja kaunite kunstide, aktiveerub õppeaastal 2017/18 School of Design Ida-Hiina Normal University (ECNU) Shanghais.

Esimene pakub õpilastele võimaluse saavutada Double magistrikraad, st kaks kraadi Magistriõpe Arhitektuur. Okan ülikooli üks kõige dünaamilisemaks ja noortele Türgi ülikoolides, asutas Okan kultuuri-, haridus- ja Sports Foundation 1999 ja alustas oma akadeemilise elu 2003-2004. Kiirelt kasvav, on see jõudnud üliõpilaskonna 17000 ühikut ja sisaldab 8 teaduskonnad oma 15. aasta. Okan ülikooli eesmärk on olla sillaks akadeemilise ja ärimaailma, mis võimaldab õpilastel töötada ettevõtetes osa nende ülikooliharidus, alates juba oma esimesel aastal. Selleks, et on sõlminud koostööprotokolli oluline esindajad ärimaailmas riigis. Ülikool osaleb aktiivselt Türgi intensiivne Euroopa ja rahvusvahelise vahetada. Okan on peakorter tänapäeva campus Akfirat koos klassiruumid ja varustatud laborid, raamatukogu, konverentsiruumi, jõusaal, bassein, jõusaalid, sööklates ja restoranides ja ühiselamute meestele ja naistele õpilastele. Samuti on spordikeskus, mis sisaldab võimla 400 inimest, bassein, tenniseväljakud, korvpall, võrkpall ja jalgpall. Eelkõige teaduskonna ehitus ja arhitektuur on 11 osakonda, millest arhitektuuri osakond ja Urban Design and Maastikuarhitektuuri. Biennaal perspektiivis muidugi; See annab koolitusprogramm koos oma ülikooli türgi õpirändesse ühe semestri esimesel aastal; See tähendab vabanemist, lõpus õppeperioodi, topelt Pealkiri arhitektuuri. See on ette valmistada doktoritöö kahe kõlarid, üks SUN ja teine ​​OKAN.

hariduslikke eesmärke

Master of International Studies koostöös teaduskonna ehitus ja arhitektuur Istanbul Ülikooli Okan võimaldab liikmetel saavutada, lõpus muidugi, Double Mastre kraadi, mis on Double Pealkiri meisterlik uuring Arhitektuur.

VASTUVÕTJAD ja stipendiumid

Rahvusvaheline Magister õppima "Architettura_Progettazione sise- ja autonoomia" (APIA EN) aktiveeritud koostöös teaduskonna ehitus ja arhitektuur Okan Ülikooli Istanbul ja School of Design Ida-Hiina Normal ülikooli Shanghai , pääseb kolme aasta lõpetajate Science of Architecture (kraad klassi L17) ja kõik need, kes on läbinud bakalaureusekraadi teistesse klassidesse (nt L04 - klass kraadi Industrial Design), pärast kõrvaldamine boonuspunktide , koolituse parandamiseks tulevikus arhitektid. Selleks, arhitektuuri osakond ja tööstusdisain aktiveerida, algusest järgmiseks õppeaastaks, "parandav klassid", et lihtsustada juurdepääsu CdS APIA. Õppekursus on kohalike programmide, nii et lõpetajate teiste klasside aste erineb L17, ei toeta vastuvõtu test vajalik õpingukursused Arhitektuur riiklikus planeerimises. Et pääseda Julgeolekunõukogu kandidaadid peavad tõendama keeleoskust inglise keeles (vähemalt tase B19 eksponeerimine asjakohaste sertifikaatide või toetada test peakorteris osakond.

Need, kes otsustavad registreeruda õppima International Master in "Architettura_Progettazione sise- ja autonoomia" (APIA EN) võib nõuda, et kasutada stipendiumi aastas eraldatud päike. Mõned neist stipendiumi on mõeldud välisüliõpilastele.

Viimati uuendatud aug 2016

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... Loe edasi

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. Näita vähem
Caserta , Aversa , Napoli , Murcia , Shkodër , Pekingi , Pjatigorsk , Lille , Shanghai , Istanbul + 9 Rohkem Vähem