Master of Science, tööstus- seda ja automaatika

Üldine

Saadaval 9 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Science, Industrial IT ja automaatika

HSN Science

Millised on võimalused, mida pakub küberneetika ja kuidas saab teavet füüsikaliste süsteemide kasutada arvutisüsteemi? Hakka ekspert tööstus IT ja automaatika ja saada haridust, mis on nii rakendatav ja nõudluse!

Fakte programmi

Magister programm Industrial IT ja automaatika pakub laia teadmisi seire, kontrolli ja optimeerimine kõigi tehniliste ja tööstuslike põhinevad küberneetiline meetodeid ja arvuti insener.

Õpid kuidas arendada ja rakendada mehhaanilist (füüsika-põhise) ja statistilisi matemaatilisi mudeleid järelevalve ja kontrolli. Õpid koguda mõõteandmeid andurid, hoidke neid protsessi andmebaaside ja programmeerida algoritmid analüüsi mõõteandmete ja arvutamise kontrolli signaale. Peamised programmeerimise vahendid on MATLAB, Python, LabVIEW ja erinevate objektorienteeritud keeles.

Magister programm Industrial IT ja automaatika tutvustab uusi tehnoloogiaid, nagu asjade interneti (Internet of Things) ja tööstuse 4.0 ja keskendub avatud standardeid. Me teeme tihedat koostööd tööstuse õpilaste projektide ja magistritööd. Sa õpivad:

  • Andurid ja mõõtesüsteemide
  • Andmete analüüs
  • Arvutiprogramm disain ja programmeerimine
  • süsteemi disain
  • automaatika
  • Matemaatiline modelleerimine ja simuleerimine
  • juhtimisalgoritme
  • Täpsem kontrolli, sealhulgas mudeli põhjal ennustav kontrolli (MPC)

Programm on õpetatud inglise ja õpilased on pärit paljudest erinevatest riikidest. Õpikeskkond on õpilase-sõbralik, hea võimalus ja hea kontakt õpetajatega. Võite uuringu läbiviimine täiskohaga üliõpilane loengusse või kui osalise tööajaga üliõpilane online.

Karjäär

Mis MSc kraad Industrial IT ja automaatika, saad hariduse, mis on kunagi aegunud ja mis kvalifitseerub töö enamikus valdkondades era- ja avalikus sektoris. Pärast lõpetamist saate töötada arengut küberneetiline süsteemid sellistes valdkondades nagu tootmine, töötlev tööstus, energeetika Sõidukite kontroll, hoone automaatika, või nafta- ja gaasitööstus. Magistriõpe on abikõlblikud ka doktoriõppe Ülikoolis Kagu-Norras või teistes ülikoolides ja kolledžites Norras ja välismaal.

Viimati uuendatud November 2016

Teave kooli kohta

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universit ... Loe edasi

The University College of Southeast Norway (USN) is the country’s second largest state-owned university college, measured in the total number of students, and larger than several of Norway’s universities. Näita vähem
Drammen , Porsgrunn , Rauland , Hønefoss , Porsgrunn , Bø i Telemark , Kongsberg , Horten , Hønefoss + 8 Rohkem Vähem