Master of Social Work programmi eesmärk on valmistada ja koolitada sotsiaaltöötajaid nii arenenud ldistavad, valmis suurendama probleemide lahendamise suutlikkust üksikisikute, perekondade, rühmade, kogukondade, organisatsioonide ja sotsiaalsete institutsioonidega. Kean Ülikool MSW programm, mis on akrediteeritud nõukogu Sotsiaaltöö Education, pakub õppekava on valmistada üliõpilasi ette tava professionaalne sotsiaaltöötaja, riik licensure ja pühendumist elukestva õppe.

Kursuste programmi raames valmistab õpilasi alustada ja / või suurendada oma osalust nii teadlike, hästi informeeritud kodanikud, kes on pühendunud põhimõtteid multikultuursuse ja sotsiaalse ja majandusliku õigluse ja soovivad teha sotsiaalmaksu. Kursuste programm veelgi anda õpilastele teadmisi, väärtusi ja oskusi, mis on sihtasutuse sotsiaaltöö üksikisikute, perekondade, gruppide, organisatsioonide ja kogukondade.

Field haridus on peamine komponent MSW programm, pakkudes kõikidele õpilastele võimaluse praktiliselt rakendada oskusi arendatakse klassiruumis. Töö järelevalve all kogenud MSW valdkonnas õpetaja, õpilased viiakse lõpule praktikakohtade valitud sotsiaalteenuste ametite.

Lisateavet Master of Social Work programmi, külastada http://grad.kean.edu/masters-programs/social-work-msw.

Vaata veel 46 kursust Kean Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
- http://grad.kean.edu/tuition-and-fees
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi